Taşınabilir Kablosuz BLUETOOTH®/Wi-Fi Hoparlör ürününün görüntüleri
Taşınabilir Kablosuz BLUETOOTH®/Wi-Fi Hoparlör ürününün görüntüleri
Taşınabilir Kablosuz BLUETOOTH®/Wi-Fi Hoparlör ürününün görüntüleri
Taşınabilir Kablosuz BLUETOOTH®/Wi-Fi Hoparlör ürününün görüntüleri

Özellikler

Yüksek Çözünürlüklü Ses 

Sony, üstün ses deneyimi için kaynaktan hoparlörlere çeşitli teknolojileri bir araya getirdi. Yüksek Çözünürlüklü Ses dosyaları söz konusu olduğunda dijital amplifikatör ve özel tweeter'lar sesin her ayrıntısını açığa çıkararak notaları sanatçının amaçladığı biçimde duymanızı sağlar. Dijital işleme yazılımı, sıkıştırılmış MP3 müzik dosyalarının kalitesini yükselterek kayıp ayrıntıları geri kazandırır. 

Güçlü ses için 2.1 kanallı sistem 

2.1 kanal hoparlör sistemiyle 154 W'lık güçlü ses elde edin. Etkileyici yüksek tonlar ve geniş bir ses seviyesi sunan Geniş Dağıtmalı Süper Tweeter'ların desteğiyle orta aralıktaki iki manyetik sıvı hoparlör, vokallerin ve güçlü melodilerin net bir şekilde duyulmasını sağlar. Pasif radyatörler kullanılan güçlü bir woofer, bas seslerin yankılanmasını sağlar. Böylece müziğinizi her ses seviyesinde net, canlı sesle dinleyebilirsiniz. 

Bir woofer ve ikili pasif radyatörlerle bas sesleri güçlendirin 

Kompakt bir hoparlörden güçlü bas çıkışı elde edin. Bir woofer ile birlikte çalışan ikili pasif radyatörler, hoparlörden geçen havanın hareketine tepki vererek kabin içinde yapay bir alan oluşturur. Bu alan, hoparlörlerin içinden daha fazla havanın geçmesine olanak sağlayarak çok daha küçük ünitelerin bile özellikle düşük frekanslarda üstün ses çıkışı vermesini sağlar. 

Manyetik Sıvı Hoparlörler: daha net, daha güçlü ses 

Geleneksel hoparlör sönümleyiciler yerine manyetik sıvı hoparlör teknolojisinin kullanılması sayesinde, gürültü ve bozulma önemli ölçüde azaltılarak daha önce hiç olmadığı kadar net ve güçlü bir ses çıkışı sağlanır. Başlangıçta NASA için tasarlanan manyetik sıvı teknolojisi daha iyi ses veren, daha etkili hoparlörleri daha küçük bir alanda kullanmanıza olanak sağlar. Bu, özellikle birinci sınıf kompakt hoparlörler için idealdir. 

Süper tweeter'lar 

Sony, hoparlörün önüne ve tepesine süper tweeter'lar yerleştirerek bütün alandaki kaliteyi artıran geniş bir ses alanı oluşturmuştur. Bu özellik, hoparlör konumu ne olursa olsun Yüksek Çözünürlüklü Sesin yüksek bant enerjisini ideal biçimde tamamlar. 

S-Master HX dijital amplifikatör 

Dahili S-Master HX dijital amplifikatör Yüksek Çözünürlüklü Sesten en iyi verimi almanızı sağlar. Genellikle yüksek frekans aralıklarında görülen parazit düzeylerini azaltarak net ses kalitesi sunar. 

DSEE HX müzik dosyalarınızı geri yükler 

CD kalitesinin ötesine geçin. Özel DSEE teknolojimizi temel alan DSEE HX, sıkıştırılmış ses dosyalarının kalitesini Yüksek Çözünürlüklü Sese yakın seviyeye yükseltir. Sıkıştırma işlemi sırasında kaybolan orijinal kaydın ayrıntılarını geri kazandıran DSEE HX tüm müzikleriniz için zengin, stüdyo kalitesinde bir ses deneyimi sunar. 

ClearAudio+™ müziğinizi zenginleştirir 

Benzersiz bir teknoloji olan Clear Audio+™, Sony’nin sesi mükemmelleştirme yolculuğunda yıllar içinde kazandığı dijital sinyal işleme uzmanlığını temel alarak yüksek kaliteli, zengin bir dinleme deneyimi sunar. 

Yüksek kaliteli kablosuz akış 

Sony'nin yeni ses teknolojilerinden LDAC, Bluetooth® üzerinden yüksek kaliteli kablosuz müzik keyfi yaşamanıza olanak sağlar. 3 kat daha hızlı veri iletimiyle LDAC, gelişmiş kablosuz müzik dinleme deneyimi sunar. 

Anında müzik çalma için tek dokunuşla dinleme

NFC (Yakın Alan İletişimi) teknolojisi, kablolu bağlantı ihtiyacını ve karmaşık kurulumları ortadan kaldırır. NFC özellikli akıllı telefonunuzu veya diğer cihazlarınızı* gövdedeki N işaretine dokundurun ve müziğinizi başlatın. NFC'niz yok mu? Sorun değil. Cihazları Bluetooth® ayarlarında manuel olarak da eşleştirebilirsiniz. *Uyumlu cihazlara bakın

Uyumlu cihazları bulun

Kablosuz müzik keyfi 

Wi-Fi® ses akış özelliği, AirPlay özelliğini destekleyen cihazlarla en sevdiğiniz iTunes® içeriklerini ve DLNA uyumlu PC veya Ev Medya Sunucusundaki müzik dosyalarını dinleyebilmenizi sağlar. 

Çok alanlı dinleme özelliğiyle ile müziğinizi özgürleştirin 

Çok alanlı dinleme özelliğiyle evinizi en sevdiğiniz şarkıların mükemmel melodileriyle doldurun. Çok alanlı dinleme özelliğinde, aynı müziği birden fazla hoparlörde aynı anda dinlemeye olanak sağlayan Grup modu ve birden fazla hoparlörde farklı müzikleri dinlemeye olanak sağlayan Tekil mod gibi çeşitli modlar bulunur.

Sony | Music Center ile müziğinizi birleştirin

Sony | Music Center uygulamasını akıllı telefonunuza veya tabletinize indirin ve müzik koleksiyonunuzun kontrolünü elinize alın. Bluetooth® veya Wi-Fi® üzerinden bağlantı kurarak PC'de veya sunucuda depolanan favori parçalarınıza ya da favori çevrimiçi müzik hizmetinize sorunsuz şekilde erişin. Uygulama ayrıca dengeli, mükemmel ses çıkışı sağlamak ve çok alanlı dinleme özelliğini kontrol etmek amacıyla ses ayarlarını kişiselleştirmek için de kullanılabilir. 

Sezgisel kontrollerle karmaşık olmayan kullanım olanağı 

SRS-X99 hem biçim hem de işlev anlamında gelişmiş olduğu kadar sade bir yapıya sahiptir. Üst kısımdaki cam kontrol panelindeki gizlenmiş dokunmatik düğmeler, elinizi üzerlerinden geçirdiğinizde aydınlanır. Ayrıca, minimalist tarzdan ödün vermeden kolay kontrol ve Bluetooth® eşleme özelliklerinden de yararlanabilirsiniz. 

Uyumlu formatlar 

MP3 ve AAC formatlarına ek olarak SRS-X99 anı zamanda çok sayıda Yüksek Çözünürlüklü Ses dosyası tipini destekler. Örneğin: FLAC, WMA ve L.PCM (WAV, AIFF). 

Definitive Outline tasarımı 

Kusursuz yüzey ve net hatlar; bu şık tasarıma sahip cihazın, bulunduğu arka planla uyum içinde olmasını fakat minimalist kalitesiyle de dikkat çekmesini sağlar. Vurgulanmış çevresi Definitive Outline imzasını taşır. 

Hoparlörünüze müzik göndermenin kolay yolu

Chromecast built-in, en sevdiğiniz müzik uygulamalarını kişisel cihazınızdan hoparlörlerinize yayınlamanıza olanak sağlar. Android telefon veya tablet, iPhone, iPad, Mac®, Windows dizüstü bilgisayar veya Chromebook'ta müzik uygulamanızdaki Cast düğmesine dokunun ve bir hoparlör ya da hoparlör grubu seçin.

USB-A ve USB-B ile bağlantıya kafa yormayın 

İki farklı tipteki USB bağlantı noktasını kullanarak tüm favori cihazlarınızı kablosuz hoparlöre bağlayın. USB-A tipi bağlantı noktası Yüksek Çözünürlüklü Ses ve MP3 dosyalarını çalmak amacıyla MP3 çalar, iPhone, iPad ve USB bellek cihazlarını bağlamak ve şarj etmek için idealdir. İkinci bağlantı noktası tipi olan USB-B, PC bağlantısı için kullanılır ve bu sayede PC kaynaklı herhangi bir sinyal kaybı olmaksızın doğrudan müzik arşivinizden dijital müzik dinleme olanağı sağlar. 

Teknik Özellikler

Her şarkıyı birinci sınıf akış özelliğiyle birlikte benzersiz Yüksek Çözünürlüklü Ses netliğinde keyifle dinleyin. Göz alıcı tasarımıyla SRS-X99 kablosuz hoparlör. Mükemmel mühendislik özelliklerinin harika bir tasarımla bir arada sunulduğu bu zarif hoparlör, yaşam alanınıza çok iyi uyum sağlayarak üstün ses çıkışı sunar. 
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu 

  • DSEE HX, müziği Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesine yaklaştırarak yükseltir

  • Saf ses kalitesi için S-Master HX dijital amplifikatör 

  • 7 hoparlör (2 magnetic fluid), 8 amplifikatör

  • NFC™ Tek Dokunuş ile basit Bluetooth® bağlanabilirliği

Hoparlör Tipi
Süper Tweeter (Üst): Yaklaşık 19 mm çap x 2 /Süper tweeter (Ön): Yaklaşık 19 mm çap x 2 /Orta aralık: Yaklaşık 50 mm çap x 2 / Subwoofer: Yaklaşık 94 mm çap x 1
Çıkış Gücü
154 W
Giriş ve Çıkış Terminalleri
Stereo mini jak girişi, USB
Wi-Fi®
Var
AirPlay
Var
Chromecast built-in
Var
Spotify Connect
Var

Kutu İçeriği

Uzaktan kumanda, AAA piller (uzaktan kumanda için), AC elektrik kablosu, Temizleme bezi, Hoparlör ızgarası çıkartma aracı

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler ve Ödüller

Kullanıcıların Söyledikleri