SRS-X99

Birinci sınıf kablosuz hoparlör

Kusursuz tarza sahip SRS-X99 kablosuz hoparlörün Yüksek Çözünürlüklü Ses ve yüksek kaliteli kablosuz akış teknolojileriyle tüm şarkılar olağanüstü netlikte olur.

Sanatçıların İstediği Kalitede

CD kalitesinden daha yüksek olan Yüksek Çözünürlüklü Ses sayesinde stüdyo kalitesindeki sesin en küçük ayrıntılarının keyfini çıkarın. Müzik tutkusu, sinyalden hoparlöre kadar her bileşeni bir araya getirerek sanatçı karşınızdaymış hissi uyandırır.

Kablosuz dinlemede yeni bir çağ

Yüksek kaliteli LDAC™ akış ve çok alanlı dinleme

SRS-X99 kablosuz hoparlör ile dinleme deneyiminizde devrim yapın. Yeni geliştirdiğimiz LDAC codec, Bluetooth® aracılığıyla yüksek kaliteli kablosuz akış sağlar. Çok alanlı dinleme işlevselliğimizle birleştirildiğinde evinizi her kaynaktan zengin seslerle doldurabileceksiniz. 

Videoyu izleyin

SRS-X99'u yakından inceleyerek Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesinde kablosuz dinleme deneyimini nasıl sunduğumuzu keşfedin.

Yüksek Çözünürlüklü Ses nasıl çalışır?

Yüksek Çözünürlüklü Ses, CD'lerde kullanılanlardan daha yüksek örnekleme oranları kullanılarak müziğin kodlanmasını ve çalınmasını sağlayan bir dizi dijital işlemdir.

44,1 KHZ / 16 BİT [CD]
96 KHZ / 24 BİT [YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK]

Olağanüstü ses için geliştirildi

Her biri kendi özel amplifikatörüne sahip yedi hoparlör 45 Hz-40 kHz seviyesinde frekans aralığı oluşturur ve en alçak baslardan en yüksek armonilere kadar Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesinde hassas ses üretimi sağlar. 

S-Master HX dijital amplifikatör ile üstün ses netliği

Bugüne kadar duymadığınız kadar gerçekçi

Yüksek Çözünürlüklü Ses için geliştirilen S-Master HX™ dijital amplifikatör teknolojisi zengin, dolgun ses için geniş bir frekans aralığında bozulmayı ve gürültüyü azaltır.

DSEE HX ile sıkıştırılmış dijital müziklerin kalitesini yükseltin

Müziği zenginleştirin

DSEE HX™ mevcut müziğinizi yüksek çözünürlüklü ses kalitesine yakınlaştırır ve kendinizi kayıt stüdyosunda veya konserde gibi hissetmenizi sağlar.

ClearAudio+ ile ses ayarlarını optimize edin

Yüksek, net sesle dinleyin

ClearAudio+™ tüm müziklerinizi net ve sesler birbirine karışmadan duyabilmeniz için sesi optimize eder.

Odayı dolduran ses için kablosuz Bluetooth® hoparlör ile geniş dinleme alanı 

Odanız hoparlörler yerine sesle dolsun

Öne ve üste monte süper tweeter'lar dinleme menzilini daha geniş bir alana yayarak canlı performanslara en yakın, etkileyici deneyimi sunar.

Yüksek kaliteli kablosuz ses akışı

LDAC, Sony'nin Bluetooth® üzerinden yüksek kaliteli kablosuz ses deneyimi yaşatan yeni ses teknolojisidir. Üç kat daha fazla veri ileten LDAC tüm müziklerinizde üstün bir kablosuz dinleme deneyimi sunar.

AirPlay'le ses

AirPlay'le ses

Airplay özellikli cihazlardan müzik dinleyin.

NFC™ Tek Dokunuş ve Bluetooth®

NFC™ Tek Dokunuş ve Bluetooth®

NFC'yi kullanarak uyumlu cihazınızı eşleştirmek için cihazları dokundurun. Kablosuz akış için Bluetooth® bağlantısı kurun.

Wi-Fi® bağlantısı

DLNA bağlantısı

Ev bilgisayarınızdan ve sunucudan müzik çalın.

Başka odada müzik dinleyin

SongPal uygulaması ile kontrol edilen çok alanlı dinleme özelliğiyle aynı şarkıyı evin diğer odalarında dinlemeye devam edin. Seçili Sony sound bar'ları ve hoparlörleri bir arada gruplandırmak için SongPal Link'i kullanın, daha sonra evinizdeki odalarda farklı müzik hizmetleri, akıllı telefon, PC veya DLNA ağınızdan müzik akışı gerçekleştirin.

Müziğinize kolayca erişin

Chromecast built-in (eskiden Google Cast™) ve Spotify Connect sayesinde, müzik ve çok daha fazlasından oluşan bir zenginliğe kolay erişimin keyfini çıkarın.

Chromecast built-in

Chromecast built-in

Akıllı telefonunuz, tabletiniz veya dizüstü bilgisayarınızdan ses cihazınıza müzik, çevrimiçi radyo ve podcast yayını yapın. Tek yapmanız gereken, Cast düğmesine basmaktır.

Spotify

Spotify Connect

Spotify uygulamasını uzaktan kumanda olarak kullanarak ses cihazınızda Spotify'dan müzik dinleyin.

Chromecast built-in ile akış

Google Play™ Music ve diğer 100'den fazla ses uygulamasını kullanarak müzik, podcast ve radyo akışı gerçekleştirin.

Media Object


İş başında görün

 • Akış hizmetleri
 • Ses kalitesi
 • Akıllı telefon pili
 • Esnek dinleme seçenekleri

Tüm müziklerinizi bir araya getirin

Yeni Sony | Music Center uygulamasıyla kolay akış kontrolü

Sony | Music Center ile dinleme deneyiminizi kolayca ve sezgisel biçimde yönetebilirsiniz. Müzik çalma, cihaz ayarları ve daha fazlasını tek bir uygulamayla kontrol etmek için Sony | Music Center uygulamasını akıllı telefonlara yüklemeniz yeterli.

Sony | Music Center 3.0 uygulamasıyla müziği ve çok odalı dinlemeyi kontrol edin

Hoş kontroller harika bağlantı seçenekleriyle buluşuyor

Müziğinizi ister kablosuz ister kablolu bağlantıyla dinleyin ve dinleme deneyiminizi tek bir dokunuşla zarif bir şekilde yönetin.

 • Hoparlörün üst kısmı
 • Hoparlörün arkası 

Müzik sizin, seçim sizin

Codec desteğiyle daha fazla dinleme seçeneği elde edin

Kaliteli dinleme deneyimini ve dijitalin rahatlığını bir araya getirmek için tasarlanan SRS-X99, Mac® ve PC için geliştirilmiş, sıkıştırılmış veya sıkıştırılmamış çok çeşitli popüler codec'lerle uyumludur. 

Geniş codec desteğiyle tüm sıkıştırılmış müziklerinizi çalın

Dikkat çeken tasarım

Definitive Outline tasarımı

Etkileyici bir tasarıma sahip olan SRS-X99, tarzı işlevsellikle birleştirir. Definitive Outline tasarım imzasını taşıyan vurgulanmış çevresi, etrafıyla uyum sağlayan zarif bir sistem oluşturur.

Akıllı tarz, üstün ses

Kompakt zarafeti minimalist tasarımla birleştiren SRS-X99 güçlü sesin büyük hoparlör demek olmadığını kanıtlıyor. 

Minimal tasarımlı kablosuz Bluetooth® hoparlör

Her yere mükemmel şekilde yerleştirilebilir

SRS-X99 şık tasarımı sayesinde her odaya zarif bir uyum sağlar.

Kablosuz Bluetooth® hoparlör için aydınlatmalı kontroller

Sezgisel kullanım

Hem biçim hem de işlev anlamında sezgisel ve zarif. Ses seviyesini ve Bluetooth® eşleştirmesini kontrol etmek için elinizi cam panelin üzerinden geçirin ve gizlenmiş dokunmatik düğmelerin aydınlandığını görün.

Özellikler ve Teknik Nitelikler
Her şarkıyı birinci sınıf akış özelliğiyle birlikte benzersiz Yüksek Çözünürlüklü Ses netliğinde keyifle dinleyin. Göz alıcı tasarımıyla SRS-X99 kablosuz hoparlör. Mükemmel mühendislik özelliklerinin harika bir tasarımla bir arada sunulduğu bu zarif hoparlör, yaşam alanınıza çok iyi uyum sağlayarak üstün ses çıkışı sunar. 
 • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu 

 • DSEE HX, müziği Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesine yaklaştırarak yükseltir

 • Saf ses kalitesi için S-Master HX dijital amplifikatör 

 • 7 hoparlör (2 magnetic fluid), 8 amplifikatör

 • NFC™ Tek Dokunuş ile basit Bluetooth® bağlanabilirliği

Hoparlör Tipi
Süper Tweeter (Üst): Yaklaşık 19 mm çap x 2 /Süper tweeter (Ön): Yaklaşık 19 mm çap x 2 /Orta aralık: Yaklaşık 50 mm çap x 2 / Subwoofer: Yaklaşık 94 mm çap x 1
Çıkış Gücü
154 W
Giriş ve Çıkış Terminalleri
Stereo mini jak girişi, USB
Wi-Fi®
Var
AirPlay
Var
Chromecast built-in
Var
Spotify Connect
Var

Kutu İçeriği

Uzaktan kumanda, AAA piller (uzaktan kumanda için), AC elektrik kablosu, Temizleme bezi, Hoparlör ızgarası çıkartma aracı

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

Ödüller

Ödüller