SRS-XB33 

Dilediğiniz yer ve zamanda parti

Suya, toza ve darbeye dayanıklı SRS-XB33, sağlam tasarımı uzun ömürlü pille bir araya getirir. Yani müzik festivali sesinin keyfini çıkarırken artık sınır yok.

SRS-XB33’e göz atın
SRS-XB33’e göz atınSRS-XB33’e göz atınSRS-XB33’e göz atınSRS-XB33’e göz atınSRS-XB33’e göz atınSRS-XB33’e göz atınSRS-XB33’e göz atınSRS-XB33’e göz atınSRS-XB33’e göz atınSRS-XB33’e göz atınSRS-XB33’e göz atınSRS-XB33’e göz atınSRS-XB33’e göz atınSRS-XB33’e göz atınSRS-XB33’e göz atınSRS-XB33’e göz atınSRS-XB33’e göz atınSRS-XB33’e göz atınSRS-XB33’e göz atınSRS-XB33’e göz atınSRS-XB33’e göz atınSRS-XB33’e göz atınSRS-XB33’e göz atınSRS-XB33’e göz atınSRS-XB33’e göz atınSRS-XB33’e göz atınSRS-XB33’e göz atınSRS-XB33’e göz atınSRS-XB33’e göz atınSRS-XB33’e göz atın
SRS-XB33’ü keşfedin

SRS-XB33’ü bu kadar özel kılan özelliklerin ve teknolojilerin bazılarını inceleyin.

Güçlü sesin keyfini istediğiniz yerde çıkarın

EXTRA BASS™ hoparlörünüzle istediğiniz yerde derin, vurucu sesin keyfini çıkarın. İkili pasif radyatörler, tam aralıklı hoparlörlerle birlikte alçak tonları iyileştirir ve bası güçlendirir.

Sağlamlık

Sağlam tasarımı ve uzun pil ömrüyle SRS-XB33 sizi yarı yolda bırakmaz.

Her şeye hazır

SRS-XB33 son derece sağlamdır ve size nerede ve ne zaman isterseniz parti yapma özgürlüğü verir.

24/14 saatlik pil ömrü logosu
Uzun pil ömrü

24 saate kadar pil ömrü sayesinde, SRS-XB33 sizden dahi daha uzun süre parti yapabilir. EXTRA BASS™ modunda ışıklar açıkken dahi 14 saate kadar parti yapabilirsiniz.

X-Balanced Speaker Unit

Sony tarafından geliştirilen X-Balanced Speaker Unit, daha zengin, daha derin ve tatminkar bir dinleme deneyimi için yüksek ses kalitesi ve güçlü ses basıncı sağlar.

Mika ile Güçlendirilmiş Hücre tipi hoparlör konisi ve toz kapağı
Mika ile Güçlendirilmiş Hücre tipi hoparlör konisi ve toz kapağı

Sağlam ve hafif, Mika ile Güçlendirilmiş Hücre Tipi (MRC) hoparlör konisi ve toz kapağı, ses kalitesini yükseltir.

Yan pasif radyatörlü SRS-XB33
Yan pasif radyatörler

Yan pasif radyatörlerin yerleşimi, net bas sesi üretecek şekilde optimize edilmiştir.

Sanki canlıymış gibi dinleyin

CANLI SES düğmesine basın ve müziğinizi yepyeni bir şekilde duyun. Benzersiz üç boyutlu ses deneyimi ile partinize hayat verin; gittiğiniz her yerde festival ortamı oluşturun.

Partiyi ışıklandırın

Parti ışığı olmadan eğlence de olmaz. SRS-XB33’te, ritimle senkronize şekilde yanıp sönen bir hoparlör ışığı ve çok renkli bir çizgi ışık bulunur. Hatta çizgi ışığın rengini ruh halinize uyacak şekilde değiştirebilirsiniz.

Parti ışıklı SRS-XB33
SRS-XB33 Bluetooth® uyumlu modellerle birlikte masada duruyor
Parti Bağlantısıyla sesler gümbürdesin

Parti Bağlantısıyla aynı şarkının keyfini kat kat çıkarın. BLUETOOTH® ile 100’e kadar uyumlu kablosuz hoparlör bağlayıp müzik ve ışıkları senkronize edin, herkes aynı ritimde dans etsin. Rastgele düzen seçin veya ışıkları daire şeklinde yanıp sönmeye ayarlayın.

Sony | Music Center uygulaması ile partiyi kontrol edin

Sony | Music Center uygulamasıyla partiyi dans pistinden kontrol edin; favori çalma listelerinizi seçin, bir sonraki şarkıyı belirleyin veya ışık düzenlerini ve ses modlarını değiştirin.

Sony | Music Center logosu
Telefon ekranında Fiestable uygulamasının görüntüsü
Fiestable uygulaması

Fiestable uygulamasını indirerek SRS-XB33’teki ışıkları kontrol edebilirsiniz, ayrıca akıllı telefon ekranınızdaki hareketli kontrol jestlerini de kullanabilirsiniz.

Google Play’den edinin logosu
Android için Fiestable
AppStore’dan indirin logosu
iOS için Fiestable
Kullanımı kolay

SRS-XB33, kolaylık düşünülerek tasarlanmıştır, böylece ne zaman ve nerede isterseniz zorlanmadan müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Hoparlör işlevli SRS-XB33
Eller serbest görüşme

İster iş için konferans aramasına katılın ister arkadaşlarınızla sohbet edin, hoparlör fonksiyonu eller serbest konuşmanın kolay bir yolunu sunar.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

SRS-XB33, sağlam ve dayanıklı tasarımı uzun pil ömrü, derin bas sesi ve yanıp sönen ışıklarla bir araya getirir. Size istediğiniz yerde, istediğiniz zaman parti yapma özgürlüğü verir.
  • CANLI SES modu ile EXTRA BASS™ sesi

  • Suya, toza (IP67 sınıfı) ve darbeye dayanıklı

  • Net, güçlü ses için X-Balanced Speaker Unit

  • 24 saate varan pil ömrü (EXTRA BASS™: 14 saate kadar)

  • Yanıp sönen ışıklarla partinizi güçlendirin

Hoparlör Tipi
Tam Kapsamlı
Pil Ömrü
Yaklaşık 24 saat
Giriş ve Çıkış Terminalleri
USB A (Sadece DC ÇIKIŞI için)
Frekans İletim Aralığı
20 Hz - 20.000 Hz (44.1 kHz örnekleme)
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler ve Ödüller

Kullanıcıların Söyledikleri