Ses

Hoparlör Tipi
Tam Kapsamlı
Ses Modları
Clear Audio+, DSEE, LIVE SOUND, EXTRA BASS TM, STAMINA MODU

Boyut ve Ağırlık

Boyutlar (G x Y x D)
Yaklaşık 246 mmx97 mmx106 mm (g / y / d)
Ağırlık
Yaklaşık 1100 gr

Kablosuz Bağlantılar

NFC
Var
Eller Serbest İşlevi
Var

Bluetooth®

İletişim Sistemi
Sürüm 5.0
Uyumlu Profiller
A2DP/AVRCP/HSP/HFP
Desteklenen Kodekler
SBC, AAC, LDAC
Frekans İletim Aralığı
20 Hz - 20.000 Hz (44.1 kHz örnekleme)
Frekans Aralığı
2,4 GHz bant

Arayüz

Giriş ve Çıkış Terminalleri
USB A (Sadece DC ÇIKIŞI için)

Uygulama

UYUMLU AKILLI TELEFON UYGULAMALARI
Sony | Music Center / Fiestable

Genel Özellikler

Pil Ömrü
Yaklaşık 24 saat
Güç kaynağı
Dahili şarj edilebilir pil
Akıllı telefon için USB Güç bağlantı noktası
USB A (5 V 1 A)
Suya Karşı Koruma  
IP67
Güç Tüketimi
Yaklaşık 7,5 W

Çevre dostu ve enerji tasarrufu

Güç Tüketimi (Bekleme Modu)
Yaklaşık 0,3 W

Renk Seçenekleri

redbluecreamblack

Kutu İçeriği

  • USB Kablosu
Placeholder

Özellikler

EXTRA BASS™️ logosu

Güçlü sesin keyfini istediğiniz yerde çıkarın

EXTRA BASS™ hoparlörünüzle istediğiniz yerde derin, vurucu sesin keyfini çıkarın. İkili pasif radyatör, tam aralıklı hoparlörlerle birlikte alçak tonları iyileştirir ve bası güçlendirir.

Tamamen toza dayanıklı

IP67 sınıfı sayesinde hoparlörü plaja, ormana, çöle veya dilediğiniz her yere götürebilirsiniz; SRS-XB33, yüzey ne kadar tozlu olursa olsun çalmaya devam eder.

Tamamen yıkanabilir ve suya dayanıklı

IP67 sınıfı korumayla, hoparlörünüz suya ve tuzlu suya dayanıklıdır; yani deniz veya havuz kenarında kullanırken endişelenmeniz gerekmez ve yıkamak da hiç sorun olmaz

Dayanıklı olacak şekilde tasarlandı

Günlük kullanımdan kaynaklanan kaçınılmaz çarpmalara ve çizilmelere dayanacağından emin olmak için, SRS-XB33 kapsamlı darbe testlerinden geçti. Düşürseniz bile SRS-XB33 çalışmaya devam eder.

Uzun pil ömrü

24 saate kadar pil ömrü sayesinde, SRS-XB33 sizden dahi daha uzun süre parti yapabilir. EXTRA BASS™ modunda ışıklar açıkken dahi 14 saate kadar parti yapabilirsiniz.

X Dengeli Hoparlör Üniteli SRS-XB33

X-Balanced Speaker Unit, ses kalitesini ve gücü iyileştirir

Sony tarafından geliştirilen X-Balanced Speaker Unit, daha zengin, daha derin ve tatminkar bir dinleme deneyimi için yüksek ses kalitesi ve güçlü ses basıncı sağlar.

X-Balanced Speaker Unit'in çalışma şekli

Geleneksel hoparlör ünitesindeki dairesel diyaframın aksine, XB33’ün yeni geliştirilen X-Balanced Speaker Unit'inde dairesel olmayan bir diyafram bulunur. Bu, sadece hoparlör diyaframının alanını en üst düzeye çıkarmakla kalmaz, daha vurucu bas için ses basıncını da artırır; ayrıca aynı ses basıncını korurken sürücü sapmasını azaltır ve sonuçta daha az bozulma ortaya çıkarır. Üstelik ünitenin tasarımı dolayısıyla merkeze yerleştirilmemesi ve optimum ağırlık dengesi, netliği iyileştirir ve ses alanını genişletir.

Mika ile Güçlendirilmiş Hücre Tipi hoparlör konisinin yakın çekimi

Mika ile Güçlendirilmiş Hücre tipi hoparlör konisi ve toz kapağı

Sağlam ve hafif, Mika ile Güçlendirilmiş Hücre Tipi (MRC) hoparlör konisi ve toz kapağı, ses kalitesini yükseltir.

Yan pasif radyatörleri gösteren resim

Yan pasif radyatörler

Yan pasif radyatörlerin yerleşimi, net bas sesi üretecek şekilde optimize edilmiştir.

LIVE SOUND logosu

Sanki canlıymış gibi dinleyin

CANLI SES düğmesine basın ve müziğinizi yepyeni bir şekilde duyun. Benzersiz üç boyutlu ses deneyimi ile partinize hayat verin; gittiğiniz her yerde festival ortamı oluşturun.

LIVE SOUND modunun çalışmasını gösteren resim

CANLI SES modu nasıl çalışır

SRS-XB33’ün hoparlörleri, size gerçekten üç boyutlu bir deneyim sağlamak için dikkatle tasarlanmıştır. DSP teknolojili açılı hoparlörlerimiz, müziğinizi daha geniş bir alana yayar ve nerede olursanız olun festival havası yaratır.

Parti ışıklı SRS-XB33

Partiyi ışıklandırın

Parti ışığı olmadan eğlence de olmaz. SRS-XB33’te, ritimle senkronize şekilde yanıp sönen bir hoparlör ışığı ve çok renkli bir çizgi ışık bulunur. Hatta çizgi ışığın rengini ruh halinize uyacak şekilde değiştirebilirsiniz.

Parti Bağlantısıyla sesler gümbürdesin

Parti Bağlantısıyla aynı şarkının keyfini kat kat çıkarın. BLUETOOTH® teknolojisiyle 100’e kadar uyumlu kablosuz hoparlör bağlayıp müzik ve ışıkları senkronize edin, herkes aynı ritimde dans etsin. Rastgele düzen seçin veya ışıkları daire şeklinde yanıp sönmeye ayarlayın.

Sony

Sony | Music Center uygulaması ile partiyi kontrol edin

Sony | Music Center uygulamasıyla partiyi dans pistinden kontrol edin; favori çalma listelerinizi seçin, bir sonraki şarkıyı belirleyin veya ışık düzenlerini ve ses modlarını değiştirin.

Fiestable logosu

Fiestable uygulaması

Fiestable uygulamasını indirerek SRS-XB33’teki ışıkları kontrol edebilirsiniz, ayrıca akıllı telefon ekranınızdaki hareketli kontrol jestlerini de kullanabilirsiniz.

Eller serbest görüşme

İster iş için konferans aramasına katılın ister arkadaşlarınızla sohbet edin, hoparlör fonksiyonu eller serbest konuşmanın kolay bir yolunu sunar.

Yan ve dik duran SRS-XB33

Dik tutun veya yana yatırın

İster yatay ister dikey yerleştirin, SRS-XB33 yerinde sabit durur, yani nerede parti yaparsanız yapın koyacak bir yer bulabilirsiniz.

NFC™ ve BLUETOOTH® logoları

BLUETOOTH® teknolojisi ve NFC™ ile müzik akışı

Yakın Alan İletişimi (NFC) ve Bluetooth® teknolojisi, kablolu bağlantı ihtiyacını ve karmaşık kurulumları ortadan kaldırır. NFC özellikli cihazınızı hoparlöre dokundurarak hızlı, sorunsuz bir bağlantı kurun ve müzik koleksiyonunuzla akış gerçekleştirmeye başlayın. NFC’niz yok mu? Sorun değil. Bluetooth® ile bağlanın.

USB-C™ ve USB logoları

USB Type-C® ve USB şarj bağlantı noktaları

USB Type-C® kablosu kullanarak SRS-XB33’ü şarj edin; akıllı telefonunuzun da şarjı bitiyorsa hoparlörün USB bağlantı noktasına takarak pilinizi şarj edebilirsiniz.