SRS-XB43

Paylaşmaya değer ses

SRS-XB43 kablosuz hoparlör, imzası olan festival sesi için derin, darbeli bası net vokalle harmanlar. Dayanıklı ve kolay kullanımlıdır, yani arkadaşlarınızla partinin keyfini çıkarmaya odaklanabilirsiniz.

SRS-XB43’ü keşfedin

SRS-XB43’ü bu kadar özel kılan özelliklerin ve teknolojilerin bazılarını inceleyin.

Güçlü sesin keyfini istediğiniz yerde çıkarın

EXTRA BASS™ hoparlörünüzle istediğiniz yerde derin, vurucu sesin keyfini çıkarın. İkili pasif radyatörler, 2 yönlü hoparlör sistemiyle birlikte alçak tonları iyileştirir ve bası güçlendirir.

Ses

SRS-XB43 derin, yankılı bas ve net, doğal vokallerin dayanılmaz karışımını sunacak şekilde tasarlanmıştır.

X-Balanced Speaker Unit

Sony tarafından geliştirilen X-Balanced Speaker Unit, daha zengin, daha derin ve tatminkar bir dinleme deneyimi için yüksek ses kalitesi ve güçlü ses basıncı sağlar.

Ses kalitesini en üst düzeye çıkarıyor

SRS-XB43’ün sesinin bu kadar iyi olmasının nedeni sadece X-Balanced Speaker Unit değildir, içinde çeşitli yüksek performanslı ses teknolojileri de bulunur.

Sanki canlıymış gibi dinleyin

CANLI SES düğmesine basın ve müziğinizi yepyeni bir şekilde duyun. Benzersiz üç boyutlu ses deneyimi ile partinize hayat verin; gittiğiniz her yerde festival ortamı oluşturun.

Üzerinde su damlalarıyla SRS-XB43’ün havuz başında dörtte üçlük görünümü
Tamamen toza, suya dayanıklı ve yıkanabilir

IP67 sınıfı korumayla hoparlörünüzü plaja, ormana, çöle, dilediğiniz her yere götürebilirsiniz; SRS-XB43, yüzey ne kadar tozlu olursa olsun çalmaya devam eder. Üstelik suya ve tuzlu suya da dayanıklıdır, yani deniz kenarında veya havuz başında kullanırken endişelenmeniz gerekmez ve yıkamak da hiç sorun olmaz.

24/14 saatlik pil ömrü logosu
Uzun pil ömrü

24 saate kadar pil ömrü sayesinde, SRS-XB43 sizden dahi daha uzun süre parti yapabilir. EXTRA BASS™ modunda ışıklar açıkken dahi 14 saate kadar parti yapabilirsiniz.

Partiyi ışıklandırın

Parti ışığı olmadan eğlence de olmaz. SRS-XB43’te, ritimle senkronize şekilde yanıp sönen bir tweeter ışığı, bir hoparlör ışığı ve çok renkli bir çizgi ışık bulunur. Hatta çizgi ışığının rengini ruh halinize uyacak şekilde değiştirebilirsiniz.

Parti ışıklı SRS-XB43
SRS-XB43 parti ışıkları sunan birkaç Bluetooth® uyumlu modelle birlikte masada duruyor
Parti Bağlantısıyla sesler gümbürdesin

Parti Bağlantısıyla aynı şarkının keyfini kat kat çıkarın. BLUETOOTH® ile 100’e kadar uyumlu kablosuz hoparlör bağlayıp müzik ve ışıkları senkronize edin, herkes aynı ritimde dans etsin. Rastgele düzen seçin veya ışıkları daire şeklinde yanıp sönmeye ayarlayın.

Sony | Music Center uygulaması ile partiyi kontrol edin

Sony | Music Center uygulamasıyla partiyi dans pistinden kontrol edin; favori çalma listelerinizi seçin, bir sonraki şarkıyı belirleyin veya ışık düzenlerini ve ses modlarını değiştirin.

Sony | Music Center logosu
Telefonda Fiestable uygulama ekranı
Fiestable uygulaması

Fiestable uygulamasını indirerek SRS-XB43’teki ışıkları kontrol edebilirsiniz, ayrıca akıllı telefon ekranınızdaki hareketli kontrol jestlerini de kullanabilirsiniz.

Google Play’den edinin logosu
Android için Fiestable
AppStore’dan indirin logosu
iOS için Fiestable
Kullanımı kolay

SRS-XB43, kolaylık düşünülerek tasarlanmıştır, böylece ne zaman ve nerede isterseniz zorlanmadan müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Hoparlör işlevli SRS-XB43
Eller serbest görüşme

İster iş için konferans aramasına katılın ister arkadaşlarınızla sohbet edin, hoparlör fonksiyonu eller serbest konuşmanın kolay bir yolunu sunar.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

SRS-XB43, o müzik festivali sesi için derin, vurucu bası net vokallerle bir araya getirir ve partiyi başlatmanızı sağlayacak yanıp sönen ışıklar içerir.
  • CANLI SES modu ile EXTRA BASS™ sesi

  • Vokal netliği için X-Balanced Speaker Unit ve tweeter

  • Yanıp sönen ışıklarla partinizi güçlendirin

  • Suya ve toza dayanıklı (IP67 sınıfı)

  • 24 saate varan pil ömrü (EXTRA BASS™: 14 saate kadar)

Hoparlör Tipi
Woofer (Sol / Sağ) / Tweeter (Sol / Sağ)
Pil Ömrü
Yaklaşık 24 saat
Giriş ve Çıkış Terminalleri
Stereo Mini Jak (GİRİŞ), USB A (Sadece DC ÇIKIŞI için)
Frekans İletim Aralığı
20 Hz - 20.000 Hz (44.1 kHz örnekleme)
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri