SRS-XG500

Dışarıda müzik çalın

XG500 hoparlör, gittiğiniz her yere yüksek kaliteli ses götürmenizi sağlar. İster bahçede parti yapın ister plaja gidin, tek yapmanız gereken şarj etmek, kolayca kavranan kolundan tutmak ve bu dayanıklı, taşınabilir ve harika sesli hoparlörü yanınızda götürmek. 

Dayanıklılık ve Taşınabilirlik
Eğlenceli Özellikler
Kullanılabilirlik
LIVE LIFE LOUD

Hayatı son sese alıp yaşamalı. Yani arkadaşlarınızı bir araya getirmeli, müziği son ses açmalı ve net, zengin sesle gece boyu dans etmelisiniz. Yeni X Serisi hoparlörlerimizle, her anın tadını sonuna kadar çıkarabilir, hiç unutulmayacak partiler yapabilir ve her zaman hayatınızı son ses yaşayabilirsiniz.

Her Yerde Güçlü Parti Sesi

Parti sizi nereye götürürse gitmeniz gerekir. Yani nereye giderseniz gidin büyük ses sunabilecek bir hoparlöre ihtiyacınız vardır. XG500 ile yanınızda Güçlü Parti Sesi ve dahili ışıklar sayesinde bir parça da atmosfer götürebilirsiniz.

Dayanıklı olacak şekilde tasarlandı

XG500 dayanıklı bir yapıda üretilmiştir. Dayanıklı bir dış yapı, IP66 sınıfı suya dayanıklılık ve toza dayanıklılık sunar, ayrıca pil ömrü de uzundur. Dolayısıyla size tek bir soru kalır: Bu hoparlörü nereye götürsem?

Partiyi dışarı taşıyın

IP66 Suya Dayanıklılık ve Toza Dayanıklılık sınıfındaki bu hoparlör her şeye hazırdır. Yani müziğinizi havuz kenarında, parkta ve hatta plajda dinleyebilirsiniz.

Tam dolu pil simgesi.
Hiç yapmadığınız kadar uzun partiler yapın 

Tam şarjla 30 saatlik upuzun pil ömrü sayesinde XG500 hoparlörle müziğin sonu gelmez, böylece müziğin aniden duracağından endişelenmeden partiye devam edebilirsiniz.

Hızlı Şarj özelliğini ve 10 dakikalık şarjın 3 saat pil ömrü sağladığını gösteren simge.
Çabucak şarj edin

Biraz daha zaman gerekirse merak etmeyin. Hızlı şarj sayesinde, sadece 10 dakikalık şarjla 3 saat müzik çalabilirsiniz.

Pil bakımı özelliğinin simgesi, şarj edilen bir pilin iki yanında iki el görünüyor.
Pilinizin bakımını yapın

Pil bakımı özelliği, aşırı şarjdan kaçınmanızı sağlar ve pilinizi daha uzun süre optimum durumda tutar.

SRS-XG500 hoparlörün kolayca kavranan üst kolunu tutan bir el.
Kolay taşınabilirlik için kullanışlı bir kol

Hareket halindeyken müzik dinlemek mi istiyorsunuz? Sorun değil. Rahat bir kolu olan XG500, istediğiniz yere götürebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Dışarı çıkıp sesi açın

XG500; X-Balanced Speaker Unit, Yüksek Verimli Tweeter ve pasif radyatörleri bir araya getirerek açık hava partileri için ideal, güçlü bir ses sunar.

XG500 hoparlörün yakın çekimi, kesilen ön kısımdan dahili hoparlör üniteleri görünüyor.
Paylaşmaya değer ses

XG500’de kullanılan teknolojiler uyum içinde çalışarak daha iyi bir ses kalitesi sunar. X-Balanced Speaker Unit, yüksek sesle dahi derin, vurucu bas ve vokal netliği sağlar. Yüksek Verimli Tweeter, yüksek frekanslarda net ve geniş ses sunar. Pasif radyatörler optimizasyonla net bas sesi ortaya koyar. Hepsini bir araya getirirseniz arkadaşlarınızla paylaşmaya değecek, muhteşem bir ses elde edersiniz.

MEGA BASS logosunun simgesi.
Bası güçlendirin

MEGA BASS, bası ciddi ölçüde yükseltmenizi sağlar. Yani ritimli bir müzik dinliyorsanız derin ve vurucu bas sesi duyarsınız. 

Canlı bir konserde dans eden kalabalık.
Sanki canlıymış gibi dinleyin

Canlı müziğin sesi çok özeldir. LIVE SOUND ile o eşsiz atmosferi yaratabilir ve favori canlı müzik deneyimlerinizi tekrar tekrar yaşayabilirsiniz.

Işık olsun

Yepyeni bir ortam aydınlatması, partiler veya günlük kullanım için ideal nitelikte, modern ve incelikli ışık yayar. Sony | Music Center uygulamasıyla bir dizi farklı ışık şablonu arasından seçim yapabilirsiniz.

İçinizden geldiği gibi şarkı söyleyin

Gözünüz süperstarlıktaysa hoparlörünüze bir mikrofon bağlayıp gönlünüzce şarkı söyleyebilir veya gitarınızı takıp hoparlörü amfi olarak kullanabilirsiniz.

Müziğinizin keyfini sonuna kadar çıkarın

XG500, sizin hayatınıza göre çalışacak şekilde tasarlanmıştır. İster kablosuz ister kablolu bağlayın; nasıl tercih ederseniz.

Her şeyi dans pistinden yönetin

Sony | Music Center ve Fiestable uygulamasıyla partinizi bir üst seviyeye taşıyın. Eğlenceli özelliklere erişebilir, sesi optimize edebilir ve her partinin kontrolünü sıkıca elinize alabilirsiniz.

Sony Music Center logosu.
Sony | Music Center

Doğrudan telefonunuzdan ses ayarlarını optimize edin, müziği kontrol edin, ışık şablonu seçin ve cihazlarınızı yönetin. 

Fiestable ile eğlenceli özellikler

Parti çalma listeleri ve karaoke gibi eğlenceli özelliklerden ve daha birçok işlevden yararlanın.

Partide müzikle dans eden kalabalık.
Google Play’den edinin logosu

Android için Sony | Music Center

Download on the App Store logosu

iOS için Sony | Music Center

Android için Fiestable

iOS için Fiestable

Özellikler ve Teknik Nitelikler

SRS-XG500, güçlü bir ses sunmak için idealdir. X-Balanced Speaker Unit, Yüksek Verimli Tweeter ve pasif radyatörlerin kombinasyonu, ister içeride ister dışarıda dinleyin, son derece net bir ses sunar. Ayrıca dayanıklı dış yapısı, IP66 sınıfı suya ve toza dayanıklılık, 30 saat pil ömrü ve kolayca kavranan taşıma koluyla hemen hemen her yere götürebilirsiniz.
  • IP66 Suya ve Toza Dayanıklılık

  • 30 saat pil ömrü ve hızlı şarj

  • Rahat taşınabilirlik için kol

  • Güçlü Parti Sesi

  • X-Balanced Speaker Unit

Hoparlör Boyutu
Hoparlör ünitesinin çapı (Tweeter) 2,5 cm x 2, Hoparlör ünitesinin çapı (woofer) 11 cm x 2
Pil Ömrü
30 SAAT
Giriş ve Çıkış Terminalleri
Stereo Mini Jak (Giriş), USB A (Yığın depolama sınıfı), USB A (bağlı bir cihazın pilini şarj etmek için), Mikrofon/Gitar Girişi(φ6,3 mm)
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri