SRS-XP500

Müziğinizi en iyi şekilde duyurun

XP500, eğlenmeyi sevenlerin hayatın tadını çıkarmasına yardımcı olmak için üretilmiş bir hoparlördür. İster oturma odanızda dinlenin ister bahçenizde parti yapın, XP500 size üstün bir ses ve bir sürü eğlenceli özellik sağlar. Tek yapmanız gereken müziği seçmektir.

Dayanıklılık ve Taşınabilirlik
Eğlenceli Özellikler
Kullanılabilirlik
LIVE LIFE LOUD

Hayatı son sese alıp yaşamalı. Yani arkadaşlarınızı bir araya getirmeli, müziği son ses açmalı ve net, zengin sesle gece boyu dans etmelisiniz. Yeni X Serisi hoparlörlerimizle, her anın tadını sonuna kadar çıkarabilir, hiç unutulmayacak partiler yapabilir ve her zaman hayatınızı son ses yaşayabilirsiniz.

Her şeye hazır

Her şarkı, her stil, her zaman. XP500, hangi müzik stilini severseniz sevin, size muhteşem bir ses sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Yani ister bas ağırlıklı ritimlerle gece boyu dans edin ister yumuşak bir müzikle günün sonunda gevşeyin, XP500 hep yanınızdadır.

Güçlü Parti Sesi

Ön tweeter’lar ve woofer’lar, birlikte XP500’e derin ve vurucu bas, net vokaller ve net bir surround ses hissi sağlayan üstün bir ses kazandırır. Partiler için idealdir ve evinizde atmosfer yaratmak için de bir o kadar iyidir.

Yüksek, net sesle dinleyin

X-Balanced Speaker Unit ve öndeki Yüksek Verimli Tweeter kombinasyonu, geniş bir alanda güçlü, zengin ve net ses yayar. Yani muhteşem müziğinizi daha çok kişi duyabilir.

MEGA BASS logosunun simgesi.
Bası güçlendirin

MEGA BASS, bası ciddi ölçüde yükseltmenizi sağlar. Yani ritimli bir müzik dinliyorsanız derin ve vurucu bas sesi duyarsınız.

Canlı bir konserde dans eden insanların görüntüsü.
Sanki canlıymış gibi dinleyin

Canlı müziğin sesi çok özeldir. LIVE SOUND ile o eşsiz atmosferi yaratabilir ve favori canlı müzik deneyimlerinizi tekrar tekrar yaşayabilirsiniz.

Hayatınıza ışık katın

Yepyeni ortam ışığı sayesinde, partilere enerji katan veya sessiz bir gecede loş tonlarla yatıştıran farklı ışık şablonları arasından seçim yapabilirsiniz.

Dayanıklı olacak şekilde tasarlandı

XP500, dayanıklı ve taşınabilir bir tasarıma sahiptir. Yani sevdiğiniz müziği istediğiniz yere endişelenmeden götürebilirsiniz.

Yağmur yüzünden çalmayı asla bırakmaz

Bahçe partinizde her şeye hazır olun. XP500, IPX4 sınıfı suya dayanıklılık sunar, böylece birkaç yağmur damlası düşse de çalmaya devam edebilirsiniz. 

Suya dayanıklılığı göstermek için üstüne su sıçramış XP500 X Serisi Taşınabilir Hoparlörün görüntüsü.
Tam dolu pil simgesi.
Daha uzun pil ömrü, daha uzun bir gece demektir

Güzel bir partide hiç kimse müziğin bitmesini istemez. Tam şarjla 20 saat pil ömrü sayesinde, bu hoparlör adeta siz yorulana kadar yorulmaz.

Hızlı Şarj özelliğinin simgesi, 10 dakikalık şarjın 80 dakika pil ömrü sağladığını gösteriyor.
Çabucak şarj edin

Biraz daha zaman gerekirse merak etmeyin. Hızlı şarj sayesinde, sadece 10 dakikalık şarjla 80 dakika müzik çalabilirsiniz. 

Pil Bakımı logosunun simgesi, şarj edilen bir pilin çevresindeki iki elden oluşuyor.
Pilinizin bakımını yapın

Pil bakımı özelliği, aşırı şarjdan kaçınmanızı sağlar ve pilinizi daha uzun süre optimum durumda tutar.

XP500 X Serisi Taşınabilir Hoparlörün görüntüsü, rahat kullanılan kolun üzerindeki el yakından çekilmiş.
Alın ve çıkın

XP500’de, taşımayı kolaylaştıran rahat bir kol bulunur. Yani genellikle hoparlörünüzü evde kullanıyorsanız ama canınız bahçede müzik dinlemek isterse tek yapmanız gereken, hoparlörünüzü alıp bahçeye çıkmak.

İçinizden geldiği gibi şarkı söyleyin

Karaoke sever misiniz? O zaman XP500 ile mükemmel bir ikili olacaksınız. Mikrofonunuzu takın, bir şarkı seçin ve tüm marifetinizi gösterin. Şarkı söylemekle de yetinmeyin. İki giriş sayesinde gitar takıp hoparlörü amfi olarak da kullanabilirsiniz.

Stilinize uyar

Farklı yerleşimlerde muhteşem ses sunan ve akıllı telefonunuzu şarj eden XP500, kullanışlı olduğu kadar da şıktır. 

Her şeyi dans pistinden yönetin

Sony | Music Center ve Fiestable uygulamasıyla partinizi bir üst seviyeye taşıyın. Eğlenceli özelliklere erişebilir, sesi optimize edebilir ve her partinin kontrolünü sıkıca elinize alabilirsiniz.

Sony | Music Center logosu.
Sony | Music Center 

Doğrudan telefonunuzdan ses ayarlarını optimize edin, müziği kontrol edin, ışık şablonu seçin ve cihazlarınızı yönetin. 

Fiestable ile eğlenceli özellikler

Parti çalma listeleri ve karaoke gibi eğlenceli özelliklerden ve daha birçok işlevden yararlanın.

Partide dans eden insanların görüntüsü.
Google Play

Android için Sony | Music Center

App Store

iOS için Sony | Music Center

Android için Fiestable

iOS için Fiestable

Özellikler ve Teknik Nitelikler

XP500, muhteşem sesi çok sayıda parti özelliğiyle bir araya getiren, eğlenceli ve çok yönlü bir hoparlördür. X-Balanced Speaker Unit ve öndeki Yüksek Verimli Tweeter’lar tarafından sağlanan Güçlü Parti Sesiyle zengin, net ve yüksek kaliteli ses yayar. Uzun pil ömrü, IPX4 suya dayanıklılık ve bir partiden diğerine taşımanız için elverişli bir kolla, içeride veya dışarıda yapılan partiler için idealdir.
  • Güçlü Parti Sesi

  • X-Balanced Speaker Unit

  • Ortam ışığı

  • IPX4 Suya dayanıklılık

  • 20 saat pil ömrü ve hızlı şarj

Hoparlör Boyutu
Hoparlör ünitesinin çapı (Tweeter) 5 cm x 2, Hoparlör ünitesinin çapı (woofer) 14 cm x 2
Pil Ömrü
20 SAAT
Giriş ve Çıkış Terminalleri
Stereo Mini Jak (Giriş), USB A, Mikrofon Girişi (φ6,3 mm), Gitar/Mikrofon Girişi (φ6,3 mm)
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri