Ses

Hoparlör Tipi
2.2 kanal
Hoparlör Boyutu
Tüm ürün serisi: Yaklaşık 45 mm çap x 2, Subwoofer: Yaklaşık 62 mm çap x 2
Ses Modları
Clear Audio+, DESS HX

Boyut ve Ağırlık

Boyutlar (G x Y x D)
300 mm x 93 mm x 86 mm
Ağırlık
1,8 kg

Kablosuz Bağlantılar

Wi-Fi®
Var
NFC
var
Eller Serbest İşlevi
Yok
DLNA
Var
Chromecast built-in
var
Spotify Connect
var

Bluetooth®

İletişim Sistemi
Sürüm 4.2
Maks. İletişim Aralığı
10m
Uyumlu Profiller
A2DP / AVRCP / SPP
Desteklenen Kodekler
SBC / AAC / LDAC
Frekans İletim Aralığı
20 Hz-20.000 Hz
Frekans Aralığı
2,4 GHz bant

Arayüz

Giriş ve Çıkış Terminalleri
Ethernet Jakı, HDMI (ARC), Stereo Mini Jak (IN), USB A Terminali, USB B Terminali

Genel Özellikler

Güç kaynağı
AC güç mount'ı
Güç Tüketimi
Yaklaşık 45 W

Çevre dostu ve enerji tasarrufu

Güç Tüketimi (Kapalı Mod)
yok
Güç Tüketimi (Bekleme Modu)
0,5 W'dan az
Güç Tüketimi (Ağa Bağlı Bekleme Modu) – Terminaller
3
Bekleme Modu Etkinken
15 dakika sonra
Ağa Bağlı Bekleme Modu Etkinken – Terminaller
15 dakika (Ethernet) / 15 dakika (WiFi) / 15 dakika (Bluetooth) sonra
Kablosuz Ağı/Ağları Açma/Kapatma Anahtarı
"FUNCTION" ve "SET UP" düğmelerine 3 saniye basın.

Renk Seçenekleri

black

Kutu İçeriği

  • AC Güç Mount'ı
Placeholder

Özellikler

Taşınabilir Kablosuz BLUETOOTH®/Wi-Fi Hoparlör ürününün fotoğrafı

Yüksek Çözünürlüklü Ses 

Sony, üstün ses deneyimi için kaynaktan hoparlörlere çeşitli teknolojileri bir araya getirdi. Yüksek Çözünürlüklü Ses dosyaları söz konusu olduğunda dijital amplifikatör ve özel tweeter'lar sesin her ayrıntısını açığa çıkararak notaları sanatçının amaçladığı biçimde duymanızı sağlar. Dijital işleme yazılımı, sıkıştırılmış MP3 müzik dosyalarının kalitesini yükselterek kayıp ayrıntıları geri kazandırır. 

Taşınabilir Kablosuz BLUETOOTH®/Wi-Fi Hoparlör ürününün fotoğrafı

Güçlü ses için 2.2 kanallı sistem 

2.2 kanallı hoparlör sistemiyle güçlü sesin tadını çıkarın. İki orta aralık hoparlörü saf, canlı vokaller ve karmaşık melodiler sunar. İki güçlü subwoofer pasif radyatörle birlikte çalışarak bas seslerin yankılanmasını sağlar. Böylece her ses seviyesinde müziği net duyabilirsiniz. 

Woofer ve pasif radyatörle bas sesleri güçlendirin

Kompakt bir hoparlörden güçlü bas çıkışı elde edin. Subwoofer ile birlikte çalışan pasif radyatör, hoparlörden geçen havanın hareketine tepki vererek kabin içinde yapay bir alan oluşturur. Bu alan, hoparlörlerin içinden daha fazla havanın geçmesine olanak sağlayarak çok daha küçük ünitelerin bile özellikle düşük frekanslarda üstün ses çıkışı vermesini sağlar. 

Taşınabilir Kablosuz BLUETOOTH®/Wi-Fi Hoparlör ürününün fotoğrafı

ClearAudio+™ müziğinizi zenginleştirir 

Clear Audio+™, Sony'nin dijital sinyal işleme uzmanlığından faydalanan benzersiz bir teknolojidir. Nesiller boyunca süren sesi mükemmelleştirme çalışmalarının ürünü olan bu teknoloji zengin, yüksek kaliteli bir dinleme deneyimi sunar. 

Taşınabilir Kablosuz BLUETOOTH®/Wi-Fi Hoparlör ürününün fotoğrafı

LDAC™: Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriğinin iletimi için

LDAC, kablosuz ortamınıza göre çeşitli iletim hızlarını destekler. Maksimum aktarım hızı olan 990 kbps'de (geleneksel Bluetooth® ses teknolojisinden yaklaşık üç kat daha fazla veri) iletim yaparak Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriğini, Yüksek Çözünürlüklü Sese yakın olağanüstü ses kalitesinde dinlemenizi sağlar. LDAC, müziklerinizi sanatçının istediği kalitede, gelişmiş kablosuz dinleme deneyimiyle dinlemenizi sağlar.

Taşınabilir Kablosuz BLUETOOTH®/Wi-Fi Hoparlör ürününün fotoğrafı

DSEE HX müzik dosyalarınızı geri yükler 

CD kalitesinin ötesine geçin. Özel DSEE teknolojimizi temel alan DSEE HX, sıkıştırılmış ses dosyalarının kalitesini Yüksek Çözünürlüklü Sese yakın seviyeye yükseltir. Sıkıştırma işlemi sırasında kaybolan orijinal kaydın ayrıntılarını geri kazandıran DSEE HX tüm müzikleriniz için zengin, stüdyo kalitesinde bir ses deneyimi sunar. 

Taşınabilir Kablosuz BLUETOOTH®/Wi-Fi Hoparlör ürününün fotoğrafı

Çok alanlı dinleme özelliğiyle ile müziğinizi özgürleştirin

Sony | Music Center uygulaması ile kontrol edilen çok odalı dinleme özelliğiyle müziği evin diğer odalarında dinlemeye devam edin. Uygun Sony sound bar ve hoparlörleri bir araya getirmenize olanak sağlar. Grup modu aynı müziği birden fazla hoparlörde aynı anda dinlemeye olanak sağlar ve Tekli mod, birden fazla hoparlörde farklı müzikleri dinlemeye imkan sunar.

Taşınabilir Kablosuz BLUETOOTH®/Wi-Fi Hoparlör ürününün fotoğrafı

Anında müzik çalma için tek dokunuşla dinleme

NFC (Yakın Alan İletişimi) teknolojisi, kablolu bağlantı ihtiyacını ve karmaşık kurulumları ortadan kaldırır. NFC özellikli akıllı telefonunuzu veya diğer cihazlarınızı* gövdedeki N işaretine dokundurun ve müziğinizi başlatın. NFC'niz yok mu? Sorun değil. Cihazları Bluetooth® ayarlarında manuel olarak da eşleştirebilirsiniz. 

Taşınabilir Kablosuz BLUETOOTH®/Wi-Fi Hoparlör ürününün fotoğrafı

Hoparlörünüze müzik göndermenin kolay yolu

Chromecast built-in, en sevdiğiniz müzik uygulamalarını kişisel cihazınızdan hoparlörlerinize yayınlamanıza olanak sağlar. Android telefon veya tablet, iPhone, iPad, Mac®, Windows dizüstü bilgisayar veya Chromebook'ta müzik uygulamanızdaki Cast düğmesine dokunun ve bir hoparlör ya da hoparlör grubu seçin.

Taşınabilir Kablosuz BLUETOOTH®/Wi-Fi Hoparlör ürününün fotoğrafı

Sony | Music Center ile müziğinizi birleştirin 

Sony | Music Center uygulamasını akıllı telefonunuza veya tabletinize indirin ve müzik koleksiyonunuzun kontrolünü elinize alın. Bluetooth® veya Wi-Fi® üzerinden bağlantı kurarak PC'de veya sunucuda depolanan favori parçalarınıza ya da favori çevrimiçi müzik hizmetinize sorunsuz şekilde erişin. Uygulama ayrıca dengeli, mükemmel ses çıkışı sağlamak ve çok alanlı dinleme özelliğini kontrol etmek amacıyla ses ayarlarını kişiselleştirmek için de kullanılabilir. 

USB-A, USB-B ve HDMI (ARC) ile bağlanın

İki farklı tipteki USB bağlantı noktasını ve HDMI'ı (ARC) kullanarak tüm favori cihazlarınızı kablosuz hoparlöre bağlayın. USB-A bağlantı noktası, Yüksek Çözünürlüklü Ses ve MP3 dosyalarını dinlemek için ideal bağlantıyı sunar. İkinci bağlantı noktası tipi olan USB-B, PC bağlantısı için kullanılır ve bu sayede PC kaynaklı herhangi bir sinyal kaybı olmaksızın doğrudan müzik arşivinizden dijital müzik dinleme olanağı sağlar.

Taşınabilir Kablosuz BLUETOOTH®/Wi-Fi Hoparlör ürününün fotoğrafı

Definitive Outline tasarımı 

Kusursuz yüzey ve net hatlar; şık tasarıma sahip olan bu cihazın, bulunduğu arka planla uyum içinde olurken minimalist kalitesiyle dikkat çekmesini sağlar. Vurgulanmış çevresi Definitive Outline imzasını taşır.