İçeriğe Atla
Kulaklıklar

Kablosuz Kulaklıklar

Sesi açın ve kablosuz kulaklıklarımızla müziğin tadını çıkarın. Aşağıdan tüm ürün yelpazemiz hakkında daha fazla bilgi edinin ve size en uygun kulaklığı seçin.

Geliştirilmiş kolay dinleme deneyimi

Müzikle aranıza hiçbir şeyin girmemesi için her ihtiyaca uygun kablosuz kulaklıklarımızı seçin. Çoğu kablosuz kulaklığımız, akıllı telefonlarla uyumludur ve uzun pil ömürleriyle saatler boyunca dinleme imkanı sunar.

Kablosuz kulaklıkla spor yapan adam
Dışarıda Sony'nin en iyi kablosuz kulaklığını kullanan adam

Kablosuza geçiş yapın

Yeni bir özgürlük seviyesi sunan kablosuz kulaklıkla her durumda özgürce hareket edin. Kaybolacak, dolaşacak veya zarar görecek hiçbir şey olmadığı için gönül rahatlığıyla müzik dinleyebilir, hatta telefon aramalarını yanıtlayabilirsiniz.

Yalnızca en iyisi

Sony'nin kablosuz kulaklıklarının güçlü sürücüleri, geniş frekans aralıkları ve kaliteli bileşenleriyle zengin ses deneyimini yaşayın. Kompaktlık isteyenler için olan kablosuz kulak içi kulaklıklarımız, daha iyi bağlantı ve ses için bakır kabloludur.

Şarj yuvasındaki kablosuz kulaklık
Kablosuz kulaklıkla telefonunuzdan müzik dinleyin

Sadeliğin güzelliği

Sadelik sunan kablosuz kulaklıkla Bluetooth® bağlantısı kurarak dahili mikrofonla telefon görüşmeleri yapın veya MP3 çalarınızla senkronize ederek müzik dinleyin. Bazı modellerde bulunan otomatik ayar özelliği, harika ses kalitesi sunar.