QI™ Kablosuz şarj yüzeyi ürününün görüntüleri

Özellikler

Qi etkin cihazlarla uyumludur

CP-WP1; iPhone, Galaxy ve Xperia akıllı telefonlar dahil geniş bir cihaz yelpazesini desteklediği onaylanmış, Qi Kablosuz Şarj çözümüdür. Ayrıca kablosuz kulaklıklar, akıllı saatler ve Qi sertifikalı diğer cihazlar da şarj edilebilir. 

Şık ve pratik tasarım

Kaydırmaz şarj pedi ve istasyonu, akıllı telefonunuzu sabitleyerek şarj edilirken kaymasını engeller. Yuvarlak köşe hem zarif bir tasarım sergiler hem de cihazınızı çabucak ve kolayca tutup almanızı sağlar.

Kompakt ve Zarif tasarım

Az yer kaplaması ve ince tasarımı sayesinde masanızda minimum yer kaplar ve zarif tasarımı her türlü ev veya ofise uyar.

Kolay görülen mavi durum LED’i 

Mavi LED göstergesi yandığında, cihazınız optimum şekilde şarj oluyor demektir, yani telefonunuzu tam şarj verimi için yerleştirmeniz her zaman çok kolaydır.

Kolay kablosuz şarj

Şarj etmeye başlamak için telefonunuzu kablosuz yüzeyin ortasına koyun yeter; bağlamaya veya çıkarmaya, kablolara gerek yok ve her zaman hazır

Sony Güvenli Şarj

Sony’nin cihaz şarj etme konusundaki uzun süreli deneyimi güvenli ve güvenilir çalışma sağlar. Isıya karşı dayanıklı tasarım ve özel Akıllı Güç Denetçisi, tekrar tekrar kullanımda bile şarj performansını korur. Yabancı Nesne Algılama (FOD), bozuk para ve anahtar gibi başka metal nesneler yüzeyin üstüne veya yakınına koyulduğunda, cihazı ısıya veya aşırı yüke karşı korur.

Teknik Özellikler
Kablolardan kurtulun ve tüm Qi™ özellikli Sony, Samsung veya Apple akıllı telefonlarınızı, akıllı saatlerinizi veya kulaklıklarınızı bu zarif kablosuz şarj yüzeyinde şarj edin. İnce ve kaydırmaz tasarımı sayesinde cihazlar yerinde kalır; kolay görülen LED ise optimum şekilde şarj olup olmadıklarını gösterir. Sony Güvenli Şarj, her seferinde güvenli ve güvenilir şarj için aşırı ısınmaya karşı korur.
  • Qi özellikli cihazlar için kablosuz şarj

  • Kaydırmaz yüzeyli zarif tasarım

  • Kolay görülen mavi şarj durumu LED’i

  • Aşırı ısınmayı engelleyen Sony Güvenli Şarj

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi