QI™ KABLOSUZ ŞARJ YÜZEYİ

Tüm Özellikler ve Teknik Nitelikler

CP-WP1

Boyut ve Ağırlık

Boyut
φ100 x 12,3 (Y) mm
Ağırlık
74 gr

Genel Özellikler

Renk
Beyaz
Gövde Malzemesi
Plastik
Çıkış
5 W

Özellikler

QI™ Kablosuz şarj yüzeyi ürününün fotoğrafı

Qi etkin cihazlarla uyumludur

CP-WP1; iPhone, Galaxy ve Xperia akıllı telefonlar dahil geniş bir cihaz yelpazesini desteklediği onaylanmış, Qi Kablosuz Şarj çözümüdür. Ayrıca kablosuz kulaklıklar, akıllı saatler ve Qi sertifikalı diğer cihazlar da şarj edilebilir. 

QI™ Kablosuz şarj yüzeyi ürününün fotoğrafı

Şık ve pratik tasarım

Kaydırmaz şarj pedi ve istasyonu, akıllı telefonunuzu sabitleyerek şarj edilirken kaymasını engeller. Yuvarlak köşe hem zarif bir tasarım sergiler hem de cihazınızı çabucak ve kolayca tutup almanızı sağlar.

QI™ Kablosuz şarj yüzeyi ürününün fotoğrafı

Kompakt ve Zarif tasarım

Az yer kaplaması ve ince tasarımı sayesinde masanızda minimum yer kaplar ve zarif tasarımı her türlü ev veya ofise uyar.

Kolay görülen mavi durum LED’i 

Mavi LED göstergesi yandığında, cihazınız optimum şekilde şarj oluyor demektir, yani telefonunuzu tam şarj verimi için yerleştirmeniz her zaman çok kolaydır.

Kolay kablosuz şarj

Şarj etmeye başlamak için telefonunuzu kablosuz yüzeyin ortasına koyun yeter; bağlamaya veya çıkarmaya, kablolara gerek yok ve her zaman hazır

QI™ Kablosuz şarj yüzeyi ürününün fotoğrafı

Sony Güvenli Şarj

Sony’nin cihaz şarj etme konusundaki uzun süreli deneyimi güvenli ve güvenilir çalışma sağlar. Isıya karşı dayanıklı tasarım ve özel Akıllı Güç Denetçisi, tekrar tekrar kullanımda bile şarj performansını korur. Yabancı Nesne Algılama (FOD), bozuk para ve anahtar gibi başka metal nesneler yüzeyin üstüne veya yakınına koyulduğunda, cihazı ısıya veya aşırı yüke karşı korur.