MDR-1000X

Eşsiz gürültü engelleme

Sektörde lider gürültü engelleme özellikli, bu What Hi-Fi? ödüllü kulaklık, dikkatiniz dağılmadan müzikten zevk almanızı sağlar. Süper sessizlikte dinleyin veya sesi ortamınıza göre ayarlayın.

KULAKLIK

1000X Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık

MDR-1000X
1000X Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık ürününün fotoğrafı

creamblack

What Hi-Fi? 5 Yıldız ve "En iyi gürültü engelleyici kulaklık 100+£" ödüllü

1976 yılında kurulmuş olan What Hi-Fi?, hi-fi ve ev eğlencesi ürünleri satın alma ve kullanma alanında dünyanın lider bağımsız kılavuzudur.

Kendinizi müziğe bırakın

Hayat sizi nereye götürürse götürsün ve ne yapıyor olursanız olun, her an rakipsiz gürültü engelleme özelliğinin keyfini çıkarın.

Dünyayı içeriye alın. Dünya dışarıda kalsın.

SENSE ENGINE™ ile sesin kontrolü sizde olsun

Yalnızca duymak istediğinizi duyun, kulağınıza başka hiçbir ses ulaşmasın. SENSE ENGINE™ size tek dokunuşla müziğinizi açma ve kapatma serbestliği verir.  

Gerçek anlamda otantik ses

Yüksek Çözünürlüklü Ses ile orijinal kayda sadık kalan müzikler dinleyin. Yüksek Çözünürlüklü Ses için optimize edilmiş S-Master HXTM, bozulmayı azaltır ve müziğinizdeki tüm inceliklerin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Bu kulaklık ayrıca sert ritimlere uyum sağlamak için Sıvı Kristal Polimer (LCP) diyaframa sahip, güçlü bir 40 mm sürücü içerir ve 40 kHz'e kadar tüm frekans aralıklarını üretebilir. 

Sıkıştırılmış dosyalarınızın ses kalitesini geri kazandırın

Dijital Ses Geliştirme Motoru HX (DSEE HX), sıkıştırılmış dijital müzik dosyalarının (MP3, ACC, ATRAC ve WMA) kalitesini yükselterek Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesine yaklaştırır. DSEE HX, sıkıştırma sırasında kaybolan yüksek aralıklı sesi geri kazandırarak dijital müzik dosyalarınızı zengin ve doğal sesle oluşturur. 

DSEE HX
LDAC ile yüksek kaliteli kablosuz dinleme deneyimi

LDAC, geleneksel BLUETOOTH® Kablosuz Sese göre yaklaşık üç kat daha fazla veri iletir (maksimum aktarım hızında: 990 kbps) ve Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriklerini Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesine yakın kalitede dinlemenizi sağlar.

Sentetik deri kulaklık başlıkları
Lüks deri

Gövde ve kulaklık başlıkları üzerindeki yumuşak sentetik deri, ürüne lüks bir görünüm ve doku kazandırır. Saatler boyunca konforla dinleyebilmeniz için kulaklarınız üzerinde sabit duracak şekilde tasarlanmıştır.

Katlanabilen döner tasarım
Seyahate hazır

Katlanabilen döner kulaklık başlıkları sayesinde seyahat sırasında kulaklığınızı bavul, çanta veya birlikte verilen taşıma çantasında kolayca muhafaza edebilirsiniz.  

Çek ve dokun
Çek ve dokun

Yalnızca kulaklık başlıkları üzerindeki hareket paneline dokunarak müziği durdurabilir, çalabilir, parçalar arasında geçiş yapabilir, ses seviyesini değiştirebilir veya akıllı telefonun ses yardımcısı özelliklerini etkinleştirebilirsiniz.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Sektör lideri gürültü engelleme özelliğiyle, bu kulaklıklar dikkatiniz dağılmadan müziğin keyfini çıkarmanızı sağlar. Süper sessizlik içinde dinleyin veya sesi bulunduğunuz ortama uyumlu hale getirin.
  • Dijital Gürültü Engelleme teknolojisi

  • LDAC ile yüksek kaliteli kablosuz ses

  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

  • Dinamik aralık için 40 mm HD sürücü birimi

  • Alüminyum kaplama LCP diyafram bozulmayı en aza indirir

Sürücü Birimi
40 mm, dome tipi (CCAW Ses Bobini)
Frekans Tepkisi
4 Hz-40.000 Hz
Kablo Uzunluğu
Kulaklık kablosu (yaklaşık 1,5 m, gümüş kaplama OFC örgülü, altın kaplama stereo mini fiş)

Kutu İçeriği

Taşıma Çantası, Uçakta Kullanım İçin Fiş Mount'ı, Kulaklık kablosu (yaklaşık 1,5 m, gümüş kaplama OFC örgülü, altın kaplama stereo mini fiş), USB Kablosu

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

Ödüller

Ödüller