h.ear on Kablosuz NC

Yalnızca siz ve müziğiniz

Rahatsız edici arka plan gürültüsüne, sinir bozucu kablolara elveda deyin. Yalnızca saf ve gerçekçi sesin keyfini sürün. Kendinizi müziğe kaptırmaya hazır olun.

KULAKLIK

MDR-100ABN h.ear on Kablosuz Gürültü Engelleme Özellikli Kulaklık

MDR-100ABN
MDR-100ABN h.ear on Kablosuz Gürültü Engelleme Özellikli Kulaklık ürününün fotoğrafı

redpinkgreengrayblack

h.ear renkleri
Hear Your Colours

Sony'nin h.ear serisi, Yüksek Çözünürlüklü Sesi göz alıcı tasarımla birleştiriyor Canlı sesin hiç bu kadar güzel bir tasarımı olmamıştı. 

Renginizi seçin

h.ear on Kablosuz NC kulaklık farklı renk seçeneklerine sahiptir. Sizin renginiz hangisi?

Tarzınıza uyum sağlar

Tek renkli, tek şekilli tasarım, karakteristik tarzı biçime uyum sağlayan konforla harmanlar. Böylece, kulaklığınız her zaman size ayak uydurur.

Hem göze hem kulağa hitap eder

Mükemmel ses, göz alıcı malzemeler ve yüzeyler, özenle tasarlanmış ayrıntılar. h.ear on Kablosuz NC'yi keşfedin.

Özgür olun 

Bluetooth® ve NFC Tek Dokunuş, kablolu kulaklıkların kısıtlamalarından uzak, kablosuz şekilde müzik dinlemenizi sağlar. Geleneksel Bluetooth® Ses teknolojisinden yaklaşık üç kat daha fazla veri ileten (maksimum 990 kbps aktarım hızında) LDAC ise Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriğini, Yüksek Çözünürlüklü Sese yakın olağanüstü ses kalitesinde dinlemenizi sağlar.

Gürültüden kurtulun 

Dijital Gürültü Engelleme özelliği, arka plan sesini engelleyerek çevrenizde ne olursa olsun tamamen müziğe odaklanmanıza olanak tanır.

Yüksek Çözünürlüklü Ses Logosu
Müziğe hak ettiği kaliteyi verin

Sevdiğiniz müziğe hak ettiği kaliteyi verin. h.ear on Kablosuz NC kulaklığımız, üstün dinleme deneyimi için Yüksek Çözünürlüklü Sesin tadını çıkarmanıza olanak tanıyor.

Ayrıntılı, dinamik ses

Yüksek Çözünürlüklü Sesi destekleyecek şekilde tasarlanmış kulaklıkların 40 mm sürücü birimlerinde, tüm frekans aralığında net ses için titanyum kaplı diyafram dome'u bulunur.

Yanınızda taşıma çok yönlülüğü
Dışarıda da yanınızda

Telefonunuz ve anahtarlarınız gibi kulaklığınız da her yere sizinle gelir. Bu nedenle, h.ear on Kablosuz NC, yaşamınızın bir parçası olacak şekilde tasarlanmıştır.

Uzun süre dinleme konforu

Askı şekli, drapeli kulaklık yastıkları, ayarlanabilir kafa bandı gibi her unsuru konfor ve tarz için tasarlandı. Bu kulaklık, biçim ve işlevin mükemmel uyumunu sunuyor.

Uzun süre dinleme konforu
Ödüllü tasarım

2016 iF ALTIN ÖDÜLÜ

Sektör uzmanlarından oluşan heyet, 2016 International Forum Ürün Ödülleri'nde h.ear on kulaklığı altın ödüle layık gördü.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Rahatsız edici arka plan gürültüsüne, sinir bozucu kablolara elveda deyin. Yalnızca saf ve gerçekçi sesin keyfini sürün. Kendinizi müziğe kaptırmaya hazır olun.
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

  • NFC Tek Dokunuşla kolay BLUETOOTH® bağlanabilirliği

  • Dijital Gürültü Engelleme teknolojisi

  • Dinamik aralık için 40 mm HD sürücü birimi

  • Titanyum kaplı diyafram dome'ları, bozulmayı en aza indirir

Sürücü Birimi
40 mm (Dome Tipi)
Frekans Tepkisi
5-40.000 Hz (Güç Açık) (Kablolu)
Kablo Uzunluğu
1,2 m
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler ve Ödüller

Kullanıcıların Söyledikleri