MDR-1A Kulaklık ürününün görüntüleri
MDR-1A Kulaklık ürününün görüntüleri
MDR-1A Kulaklık ürününün görüntüleri
Sanatçıların İstediği Kalitede

CD kalitesinden daha yüksek olan Yüksek Çözünürlüklü Ses sayesinde stüdyo kalitesindeki sesin en küçük ayrıntılarının keyfini çıkarın. Müzik tutkusu, sinyalden hoparlöre kadar her bileşeni bir araya getirerek sanatçı karşınızdaymış hissi uyandırır.

Müzik severler için saf ses

Sevdiğiniz parçalarda gücü ve hassaslığı hissedin

Müziğinize hak ettiği saflığı verin. 100 kHz'ye çıkan frekans aralığıyla Yüksek Çözünürlüklü Ses özellikli MDR-1A kulaklık, her parçanın özünü yakalayarak orijinal stüdyo kaydına yakın sesle müzik dinlemenizi sağlar. Güçlü ritimlerden canlı vokallere, gerçekçi ve hassas bir deneyim için ses aslına sadık kalır.

40 mm sürücü
Müzik dinleme konforu

Büyük sürücünün ve kulaklarınızı konforlu bir şekilde yalıtan kulaklık başlıklarının hassas akustiğinin keyfini çıkarın.

Ultra geniş frekans aralığı
Ultra geniş frekanslar

100 kHz'ye çıkan tam ses aralığıyla güçlü alçak tonlar ve keyif veren yüksek tonlar duyun.

105 dB/mW yüksek hassasiyet
Yüksek duyarlılık

105 dB/mW yüksek hassasiyetle tüm ev sistemlerinden veya taşınabilir cihazlardan yüksek ve net sesle müzik çalın.

Ses tutkusu

En küçük nota ayrıntıları bile hassas şekilde üretilir

Sesi ne kadar açarsanız açın orijinal kayda sadık kalan net, dengeli sesin tadını çıkarın. 40 mm HD sürücü ile hafif ancak sağlam alüminyum kaplamalı sıvı kristal polimer (LCP) diyafram, tüm frekans aralığında geleneksel LCP sürücülerden daha tutarlı ve hassas ses verir.

Yüksek Çözünürlüklü Ses nedir?

Yüksek Çözünürlüklü Ses, CD'lerde kullanılanlardan daha yüksek örnekleme oranları kullanılarak müziğin kodlanmasını ve çalınmasını sağlayan bir dizi dijital işlemdir.

Yüksek frekanslı kayıt
CD'den daha yüksek frekansta kayıt yapın

Yüksek Çözünürlüklü Ses normalde 96 kHz/24 bit, hatta CD'den çok daha yüksek olan 192 kHz/24 bit oranında kayıt yapar.

geniş frekans aralığı
Daha gerçekçi, duygu yüklü sesler duyun

CD'ler ve MP3'ler 20 kHz oranına çıkarken Yüksek Çözünürlüklü Ses 24 kHz'nin üstündeki frekansları (bu modelde 100 kHz'ye kadar) ve daha geniş bir dinamik aralığı destekler.

Gerçek müzik deneyimini yaşayın

Kaynaktan hoparlöre Yüksek Çözünürlüklü Sesin saflığını yaşayarak kendinizi sesin büyüsüne bırakın. Yüksek Çözünürlüklü Ses numunelerini şimdi HDtracks'de ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Sesi içeride tutun

Ergonomik 3D kulaklık yastıklı saran tasarım müziği içerde, gürültüyü ise dışarıda tutar. Sesin en küçük ayrıntılarını duymanız için akustikler kulaklarınıza geri yansıtılır.

Saran yapı
Dengeli bağlantılı kulaklık kablosu
Dengeli ses

MDR-1ABP'nin dört gümüş kaplamalı bakır telden oluşan, birlikte verilen dengeli bağlantılı kulaklık kablosuyla, dengeli bağlantıları destekleyen ses ürünlerinde net, hassas ses duyarsınız.

Lüks görünüm ve his

Tarzınızı ifade edin

Pelüş, siyah deri kulaklık yastıklarını mükemmel şekilde tamamlayan zarif metal kafa bandıyla bu ikonik kulaklığın görüntüsü, yaşattığı his kadar güzeldir.

Saf konfor

Kulaklarınıza tam oturan arkası kapalı, saran tasarımla müziğinizi daha fazla duyun. Saatler boyunca konforlu şekilde takılabildiği için daha uzun süre müzik dinleyebilirsiniz.

Arkası kapalı, saran tasarım
Basıncı azaltan kulaklık başlıkları

Yumuşak deri kulaklık yastıkları kulağınızın şeklini alarak sıkı ve konforlu bir uyum yakalar.

Arkası kapalı, saran tasarım
Kusursuz dikiş

Daha yumuşak malzemeler ve kusursuz dikişin sağladığı konfor ve dayanıklılık olağanüstüdür.

Toplayın ve gidin

Müziğinizi her yere götürün. Kızaklı metal kafa bandı ve döner, katlanır kulaklık başlıkları, kulaklığınızı bavula veya çantaya kolayca koyabilmenizi sağlar.

Kablo üstü kumanda ve mikrofon
İletişim kurun

Kablo üstü kumanda ve mikrofon ile Android akıllı telefonunuza veya iPhone'unuza gelen aramaları her zaman eller serbest yanıtlayabilirsiniz.

SmartKey uygulaması
Kontrolü elden bırakmayın

Müziğinizi çalın ve kişiselleştirin. Çağrılarınızı özelleştirin. Sony SmartKey uygulaması, temel işlevleri kulaklığınızdan kontrol etmenizi sağlar.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Müziğinize hak ettiği saflığı verin. 100 kHz'ye çıkan frekans aralığıyla Yüksek Çözünürlüklü Ses özellikli MDR-1A kulaklık, her parçanın özünü yakalayarak orijinal stüdyo kaydına yakın sesle müzik dinlemenizi sağlar. Güçlü ritimlerden canlı vokallere, gerçekçi ve hassas bir deneyim için ses aslına sadık kalır.
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

  • Netlik için hassas Sıvı Kristal Polimer sürücü

  • Akıllı telefonla uyumlu ve kablo üstü uzaktan kumandalı mikrofon

  • Beat Response Control yüksek bas bozulmasını azaltır

  • Kolay taşınabilirlik için döner kulaklık başlıkları

Sürücü Birimi
40 mm dinamik – Dome tipi
Frekans Tepkisi
3–100.000 Hz
Kablo Uzunluğu
1,2 m

Kutu İçeriği

Garanti kartı, Kullanım Talimatları, Taşıma torbası, Kulaklık kablosu (1,2 m), Kablo üstü kumanda ve mikrofonlu kulaklık kablosu (1,2 m)

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler ve Ödüller

Uzmanların Söyledikleri