MDR-1ABT KABLOSUZ KULAKLIK

Tüm Özellikler ve Teknik Nitelikler

MDR-1ABT

Boyut ve Ağırlık

Ağırlık
Yaklaşık 300 g

Genel Özellikler

Sürücü Birimi
40mm
Kapasite
100 mW (birlikte verilen kulaklık kablosu kullanıldığında)
Empedans (ohm)
24 Ω
Frekans Tepkisi
4 Hz - 100.000 Hz (birlikte verilen kulaklık kablosu kullanılırken)
Hassaslıklar (dB / mW)
98 dB/mW (1 kHz) (birlikte verilen kulaklık kablosu kullanılırken)
Ses Yüksekliği Kontrolü
Dokunmatik Sensör
Kablo Tipi
Tek taraflı (sökülebilir)
Kablo Uzunluğu
Yaklaşık 1,2 m
Fiş
Altın kaplamalı L-şekilli Stereo Mini
Kullanım Süresi
Kulak Üstü Kafa Üstü
Şarj Süresi
Yaklaşık 4 Saat (Tam şarj)

Kutuda

Aksesuarlar
Kulaklık kablosu (Yaklaşık 1,2 m); Mikro USB kablosu (Yaklaşık 0,5 m)

Mikrofon

Mikrofon Ünitesi
Elektret Kondansatörlü Mikrofon
Kablo Üzeri Mikrofon Yönü
Tüm Yönler

Renk Seçenekleri

silverblack

Özellikler

MDR-1ABT Kablosuz Kulaklık ürününün fotoğrafı

Dinamik HD sürücüler gerçekçi ses verir

Büyük havalandırma deliklerine sahip güçlü 40 mm HD sürücü birimleri sayesinde kulaklık en zorlu parçalarda bile güçlü, ritmik bas ses verir. Hafif ancak sert sıvı kristal polimer diyafram, çabuk tepki vererek vokalleri ve orta-yüksek aralıktaki tonları net bir şekilde üretir. Sesi açtığınızda bile tüm ses aralığında net, hassas ses duyarsınız.

MDR-1ABT Kablosuz Kulaklık ürününün fotoğrafı

Daha fazla hassasiyet için alüminyum kaplamalı LCP diyafram

Alüminyum kaplamalı sıvı kristal polimer diyagram, frekans aralığının tamamında geleneksel LCP sürücülerden bile daha tutarlı ve hassas ses verir. Kulaklık muhafazasına iletim sırasında kaybolan ses enerjisi, gerçekçi bir performans için daha dengelidir. Ayrıca Yüksek Çözünürlüklü Ses özellikli içerik dinlerken bile daha düz bir frekans tepkisi alırsınız.

MDR-1ABT Kablosuz Kulaklık ürününün fotoğrafı

Bası güçlendiren havalandırma delikleri güçlü ritimler sunar

Hassas bir biçimde şekillendirilmiş havalandırma delikleri kulaklık içindeki hava akışını en üst düzeye çıkararak LCP diyaframın daha kolay hava almasını ve güçlü bas notalara anında tepki vermesini sağlar.

MDR-1ABT Kablosuz Kulaklık ürününün fotoğrafı

Rakipsiz ses için Yüksek Çözünürlüklü Ses

Yüksek Çözünürlüklü Ses ile dijital müzik koleksiyonunuzu yeni bir seviyeye çıkarın. Müziği CD'den daha yüksek oranda yakalayan, hem saniye başına ses örneğini hem de her örneğin bit hızı hassaslığını artıran Yüksek Çözünürlüklü Ses, sanatçının müziğini mükemmele yakın bir şekilde yansıtır. Duygu dolu bir deneyim için her nefesi ve ince hareketleri duyun.

S-Master HX dijital amplifikatör: ses saflığında son nokta

S-Master HX dijital amplifikatörle en iyi Yüksek Çözünürlüklü Ses deneyimini yaşayın. Basitleştirilmiş, tam dijital sinyal yolu ve ultra yüksek frekanslı gürültü şekillendirmeyi kullanan S-Master HX, müziğin ve filmlerin gerektirdiği küçük ayrıntıları ve geniş frekans aralığını üretir. Buna en yeni Yüksek Çözünürlüklü Ses formatları da dahildir. Böylece müziği sanatçının istediği kalitede dinleyebilirsiniz.

MDR-1ABT Kablosuz Kulaklık ürününün fotoğrafı

Tüm ses aralığı için geniş frekans tepkisi

Kablolu bağlantıyla dinlerken 4 Hz'den 100 kHz'ye uzanan geniş bant frekans aralığı, günümüzün çok çeşitli müzik tarzları için tasarlandı. Frekans aralığının 4 Hz alçak ucu, en derin bas altı notalara bile yetecek genişlikten fazlasını sunar. 100 kHz yüksek uçta, müziğinize hayat ve gerçekçilik katan küçük alt armonileri hissedebilirsiniz.

MDR-1ABT Kablosuz Kulaklık ürününün fotoğrafı

Net performans için yüksek hassasiyet

98 dB/mW seviyesinde yüksek hassasiyete sahip olan bu kulaklık, elektriği akustik sinyallere başarıyla dönüştürür. Böylece aynı müzik kaynağından, aynı ses seviyesinde müzik dinlerken daha az hassas kulaklıklara kıyasla tüm ses spektrumunda daha net ses duyarsınız.

MDR-1ABT Kablosuz Kulaklık ürününün fotoğrafı

DSEE, ayrıntıları dijital müziğinize geri kazandırır

Sıkıştırılmış müzik dosyalarınızın kalitesini artırın. Orijinal müzik kaynağı sıkıştırıldığında, sevdiğiniz parçalara ayrıntı ve zenginlik katan yüksek frekanslı öğelerini kaybeder. Dijital Ses Geliştirme Motoru (DSEE) bu öğeleri aslına sadık bir şekilde geri kazandırarak orijinal kayda daha yakın yüksek kaliteli ses üretir.

MDR-1ABT Kablosuz Kulaklık ürününün fotoğrafı

Basit, kullanışlı kontrol için dokunmatik sensör

Kullanışlı dokunmatik sensörle müziğinizi kontrol etmek eskisinden çok daha kolay. Parçayı durdurmak ya da çalmak için kulaklık başlıklarına dokunun; Önceki ve sonraki parça için parmağınızı sola ve sağa kaydırın; müziğinizde ileri ve geri gitmek için parmağınızla çizgi çizin ve durun veya ses seviyesini ayarlamak için parmağınızı yukarı ve aşağı kaydırın. Tüm temel işlevler parmaklarınızın ucunda; asla cihazınızdaki kontrolleri aramanız gerekmez.

MDR-1ABT Kablosuz Kulaklık ürününün fotoğrafı

Bluetooth® ile kablosuz akış

Bluetooth® ile favori parçalarınız ve uygulamalarla kablosuz ses akışı gerçekleştirin. Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi Bluetooth® özellikli bu kulaklıkla eşleştirdiğinizde, müzik dinlemenin yanı sıra çalma listelerini ve ses seviyesini doğrudan cihazınızdan kontrol edebilirsiniz.

MDR-1ABT Kablosuz Kulaklık ürününün fotoğrafı

LDAC ile daha yüksek kaliteli Bluetooth® akışının tadını çıkarın

LDAC, yüksek kaliteli Bluetooth® ses akışı için Sony tarafından geliştirilmiş yeni bir codec'tir. Normal Bluetooth® akışına göre üç kat daha yüksek bit hızını, 96 kHz örnekleme oranlarını ve daha verimli kodlamayı destekler. Sonuç mu? CD'den daha kaliteli kablosuz ses için daha az sıkıştırmayla üstün ses.

MDR-1ABT Kablosuz Kulaklık ürününün fotoğrafı

Anında müzik çalma için tek dokunuşla dinleme

NFC (Yakın Alan İletişimi) teknolojisi, kablolu bağlantı ihtiyacını ve karmaşık kurulumları ortadan kaldırır. NFC özellikli akıllı telefonunuzu veya diğer cihazlarınızı* gövdedeki N işaretine dokundurun ve müziğinizi başlatın. NFC'niz yok mu? Sorun değil. Cihazları Bluetooth® ayarlarında manuel olarak da eşleştirebilirsiniz. *Uyumlu cihazlara bakın

Uyumlu cihazları bulun

MDR-1ABT Kablosuz Kulaklık ürününün fotoğrafı

Katlanır, arkası kapalı tasarım sesi yalıtır

Arkası kapalı, katlanır tasarım, kulağınızı sararak sunduğu ses yalıtımıyla müzik dinlerken dikkatinizin dağılmamasını sağlar. Akustik kulaklarınıza geri yansıtılır, böylece en küçük sesleri bile duyabilirsiniz. Ayrıca, arkası kapalı tasarım müziğinizdeki bas tonların en üst düzeye çıkarılmasına yardımcı olduğu için her ritmi hissedersiniz. 

MDR-1ABT Kablosuz Kulaklık ürününün fotoğrafı

Eksiksiz rahatlık için basıncı azaltan kulaklık yastıkları

Basıncı azaltan yastıklara sahip yumuşak deri kulaklık başlıkları, kulaklarınızın şeklini alan tasarımıyla kulaklarınıza rahatça oturur. Pürüzsüz malzemeler ve kusursuz dikiş, rahatlığın ve dayanıklılığın uyumlu birlikteliğiyle saatler boyunca müzik dinlemenizi sağlar.

MDR-1ABT Kablosuz Kulaklık ürününün fotoğrafı

Döner tasarım seyahati kolaylaştırır

Bu kulaklığı gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. Döner kulaklık başlığı tasarımı sayesinde kulaklığı kullanmadığınız zamanlarda kolayca katlayabilir ve seyahatlerinizde rahatça taşıyabilirsiniz. Kulaklık başlıklarının döner tasarımı, kulaklığı bavul veya çantaya çok yer kaplamayacak şekilde yerleştirmenizi sağlar. 

MDR-1ABT Kablosuz Kulaklık ürününün fotoğrafı

Ayrı topraklama kablosu paraziti azaltır

4 telli ayrı topraklama kablosuyla ses kanalını ayırma, daha iyi ses için geliştirilir. Topraklama teli paylaşılan geleneksel kulaklıkların aksine kabloda her iki kanal için sol, sağ ve bağımsız topraklama telleri vardır, böylece daha az bozulma ve parazit duyarsınız.

Gümüş kaplamalı ses kablosuyla daha kusursuz ses

Bluetooth® kullanmadan müzik dinlemek mi istiyorsunuz? Birlikte verilen ses kablosunu kulaklığınıza bağlayıp favori müzik çalarınıza takın ve yüksek kaliteli sesin tadını çıkarın. Gümüş kaplamalı OFC (Oksijensiz Bakır) ses kablosu, ses bozulmasını azaltmak ve yüksek frekanslı sesleri daha kaliteli hale getirmek için sinyal iletim kaybını keser.