İçeriğe Atla
1AM2 Kulaklık ürününün görüntüleri
1AM2 Kulaklık ürününün görüntüleri
1AM2 Kulaklık ürününün görüntüleri
1AM2 Kulaklık ürününün görüntüleri

Özellikler

Yüksek Çözünürlüklü Sesle müziğinizi sanatçının istediği ses kalitesinde dinleyin 

Yüksek Çözünürlüklü Ses ile dijital müzik koleksiyonunuzu yeni bir seviyeye çıkarın. Müziği CD'den daha yüksek bir hızla yakalayan Yüksek Çözünürlüklü Ses, orijinal stüdyo kaydına yaklaşmanızı ve müziğinizin keyfini tam da sanatçının düşündüğü gibi çıkarmanızı sağlar.

Daha fazla hassasiyet için alüminyum kaplamalı LCP diyafram

Alüminyum kaplamalı sıvı kristal polimer diyafram, frekans aralığının tamamında geleneksel LCP sürücülerden bile daha tutarlı ve hassas ses verir. Yüksek Çözünürlüklü Seste eşsiz şekilde saklanan yüksek frekanslar özellikle daha fazla dayanıklılıktan faydalanır; kulaklık muhafazasına iletim sırasındaki enerji kaybı daha eşittir ve gerçek ve otantik bir performans sağlar. 

Tüm ses aralığı için geniş frekans tepkisi

3 Hz'den 100 kHz'e yayılan geniş bant frekans aralığı, farklı müzik tarzları için tasarlanmıştır. Bu kadar geniş bir frekans tepkisi, çok geniş spektrum gerektiren gelişmiş ses formatlarının bile kesin sınırlar veya frekans düşüşü olmadan doğru şekilde yeniden üretilebilmesini sağlayarak müziğinizi daha canlı ve gerçekçi bir hale getirir.

Düzgün ultra yüksek sesler için ızgara modeli

Izgaralar, hassas kulaklık diyaframının korunmasına yardımcı olur ve sese "renk" katmadan ultra yüksek frekansların iletilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Izgara modeli, Fibonacci dizisine dayalıdır ve hiçbir frekansın güçlendirilmemesini veya kesilmemesini sağlar. Sonuçta frekans aralığı boyunca pürüzsüz, incelikli bir ses elde edilir.

Dengeli bağlantılı kulaklık kablosu ile birlikte verilir

4,4Φ dengeli bağlantı kablosu, topraklı teli paylaşan geleneksel kulaklık kablolarının aksine sol ve sağ ses sinyallerini tamamen ayırır. Bu da sinyal iletiminde kaybı ve ses bozulmasını en aza indirir, böylece daha az bozulma ve cızırtı duyarsınız.

Gümüş kaplama oksijensiz bakır

MDR-1AM2'de direnci ve sinyal iletim kaybını en aza indirecek şekilde tasarlanmış, gümüş kaplama oksijensiz bakır kablolar kullanılır. Sonuçta daha az ses bozulması, daha ince ayrıntılar ve daha yumuşak tiz sesler elde edilir.

Beat Response Control ile ağır bas

Dahili Beat Response Control, bas sesindeki geçici özellikleri geliştirir ve doğru ritmi sağlar.

Eksiksiz rahatlık için basıncı azaltan kulaklık yastıkları

Basıncı azaltan yastıklara sahip yumuşak, sentetik deri kulaklık başlıkları, kulaklarınızın şeklini alan tasarımıyla kulaklarınıza rahatça oturur. Yumuşak malzemeler ve pürüzsüz dikiş, uzun süreli dinleme için konfor ve dayanıklılık sağlar.

Katlanır, arkası kapalı tasarım sesi yalıtır

Arkası kapalı, katlanır tasarım, kulağınızı sararak sunduğu ses yalıtımıyla müzik dinlerken dikkatinizin dağılmamasını sağlar. Ustalıkla işlenen akustik, sesin doğrudan kulaklarınıza yönlendirilmesini sağlar, böylece en ince sesleri bile duyabilirsiniz. Ayrıca, arkası kapalı tasarım müziğinizdeki bas tonların en üst düzeye çıkarılmasına yardımcı olduğu için her ritmi hissedersiniz.

Saatler süren konfor için süper hafif tasarım

MDR-1AM2'nin süper hafif tasarımı, kulaklarınızdaki basıncı ortadan kaldırır, böylece rahatça saatlerce dinleyebilirsiniz. 

Döner tasarım seyahati kolaylaştırır

Bu kulaklığı her yere götürebilirsiniz. Döner tasarım hareket halindeyken saklamanızı kolaylaştırır. Döndürülerek düzleştirilen kulaklık başlıkları, kulaklığı çantaya veya birlikte verilen keseye koymayı kolaylaştırır.

Teknik Özellikler
Gelişmiş akustik tasarım ve malzemelerle bu Yüksek Çözünürlüklü Ses özellikli kulaklık her parçanın özünü yakalar, böylece müziği orijinal stüdyo kaydına daha yakın şekilde duyarsınız. Derin bastan tırmanan vokallere kadar sesler orijinal hallerini koruyarak otantik bir dinleme deneyimi oluşturuyor.
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

  • Netlik için hassas Sıvı Kristal Polimer sürücü

  • Akıllı telefonla uyumlu ve kablo üstü kumandalı mikrofon

  • Beat Response Control ile ağır bas

  • Taşınabilirlik için döner kulaklık başlıkları

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi