MDR-XB950AP EXTRA BASS™ Kulaklık ürününün görüntüleri
MDR-XB950AP EXTRA BASS™ Kulaklık ürününün görüntüleri
MDR-XB950AP EXTRA BASS™ Kulaklık ürününün görüntüleri
MDR-XB950AP EXTRA BASS™ Kulaklık ürününü iş başında görün
Güçlü bas ses verir, akıllı telefon dostudur

Hiçbir aramayı kaçırmadan en derin ritimleri duyun

Her güçlü ritmi ve bası hissedin. Kulağa iyi oturan ve kulağı saran tasarımda bulunan güçlü 40 mm neodimyum sürücüler, yüksek ses seviyesinde bile derin, dengeli ses verir. Kablo üstü kumandayı ve mikrofonu kullanarak her yerde eller serbest arama yapın.

40 mm sürücü
Yoğun baslar

Güçlü bir sürücüyle dans etme isteği uyandıran sarsıcı ritimleri hissedin.

Ultra geniş frekans aralığı
Geniş frekans tepkisi

Geniş ses aralığıyla alçak bas sesleri ve güçlü vokalleri duyun.

Nefes kesen ritimler

Dinamik, dengeli ritimlerle müziğinize gücünü geri kazandırın. Dinlediğiniz tüm müziklerde, yüksek ses seviyelerinde bile derinliği ve netliği hissedin.

Bas Güçlendirici
Sesi yalıtın

Gelişmiş doğrudan titreşim yapısı, kulaklarınızın etrafında akustik yalıtım oluşturarak bas seslerin dışarı sızmasını önler. Derin, dengeli ritimler için Bass Booster düşük frekanslı sesleri güçlendirir.

Beat Response Control
Ritmin tadını çıkarın

Beat Response Control, net ve bozulmayan baslar için özel şekilli havalandırma delikleri kullanır. Bu delikler, düşük frekanslı hava akışını optimize ederek derin ritimleri ve vuruşlarını hassas şekilde üretir.

Müziğinize güç katın

Yüksek enerjili neodimyum mıknatıslı büyük 40 mm sürücü, gücü ve hassasiyeti dengeleyerek güçlü kroslar ve etkileyici gitar soloları sunar.

3 Hz alçak frekans
Daha derin baslar

3 Hz alçak frekans destekli bu kulaklık, güçlü bas altı ritimler üretir.

1000 mW yüksek güç kapasitesi
Basa güç kazandırın

OFC ses bobini, kesintisiz güçlü baslar için 1000 mW yüksek güç kapasitesine sahiptir.

Tam konfor

Saatler boyunca şık bir şekilde takın

Dansa hazır bu kulaklık, müziğin sizi götürdüğü her yerde tam ve konforlu uyum için yumuşak kafa yastıklı metal kafa bandına ve kulağı saran kulaklık yastıklarına sahiptir. Gövdesinde alüminyum kullanılmıştır. Bu hafif, fakat sağlam malzeme, birinci sınıf görünüm ve his sunarken güçlü ritimler için titreşimi bastırır.

Basıncı azaltan kulaklık başlıkları

Sesi yalıtan ultra kalın kulaklık başlıklarıyla konforunuzdan ödün vermeyin. Basıncı azaltan yastıklar, kulaklarınızın şeklini alarak dış gürültüden rahatsız olmadan müzik dinlemenizi sağlar.

Basıncı azaltan kulaklık başlıkları
Toplayın ve gidin

Müziğinizi her yere götürün. Kızaklı metal kafa bandı ve döner, katlanır kulaklık başlıkları, kulaklığınızı bavula veya çantaya kolayca koyabilmenizi sağlar.

Akıllı telefonunuz için ideal

Müzik dinlerken iletişim halinde kalın

Kabloda kullanışlı bir kablo üstü kumanda ve mikrofon bulunur. Bu sayede Android akıllı telefonunuz veya iPhone'unuzda eller serbest görüşme yapabilirsiniz.

Müziğinizi kişiselleştirin

Sony SmartKey uygulamasıyla Xperia™ akıllı telefonunuzun müzik işlevlerini kolayca yapılandırabilirsiniz. Kulaklığınızdan müziği başlatın, duraklatın, parça atlayın ve ses seviyesini değiştirin.

Aramalarınızı kontrol edin

Arama tuşunu Xperia™ akıllı telefonunuz için özelleştirin. Kablo üstü kumandayı kullanarak arama yanıtlayın, sonlandırın veya ses seviyesini ayarlayın. Tüm bunları Sony SmartKey uygulamasıyla yapabilirsiniz.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Her güçlü ritmi ve bası hissedin. Kulağa iyi oturan ve kulağı saran tasarımda bulunan güçlü 40 mm neodimyum sürücüler, yüksek ses seviyesinde bile derin, dengeli ses verir. Kablo üstü kumandayı ve mikrofonu kullanarak her yerde eller serbest arama yapın.
  • Akıllı telefonla uyumlu ve kablo üstü uzaktan kumandalı mikrofon

  • Kulüpleri aratmayan ses için EXTRA BASS

  • Beat Response Control yüksek bas bozulmasını azaltır

  • Kolay taşınabilirlik için döner kulaklık başlıkları

  • 1,2 m uzunluğun Litz kablo

Sürücü Birimi
40 mm dinamik – Dome tipi
Frekans Tepkisi
3–28.000 Hz
Kablo Uzunluğu
1,2 m
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi