MDR-XB950AP EXTRA BASS™ KULAKLIK

Tüm Özellikler ve Teknik Nitelikler

MDR-XB950AP

Boyut ve Ağırlık

Ağırlık
245 g (kablosuz)

Genel Özellikler

Kapalı Tip
Var
Sürücü Birimi
40 mm dinamik – Dome tipi
Dinamik Tip
Var
Empedans (ohm)
1 kHz'de 40 Ω
Frekans Tepkisi
3–28.000 Hz
Hassaslıklar (dB / mW)
106 dB/mW
Kablo Tipi
Y tipi
Kablo Uzunluğu
1,2 m
Fiş
L şekilli altın kaplama dört kondüktörlü mini
Takma Stili
Kafa üstü kulaklık, Kulak üstü

Mikrofon

Kablo Üzeri Mikrofon Yönü
Çok yönlü

Renk Seçenekleri

black

Kutu İçeriği

  • Kullanım Talimatları
Placeholder

Özellikler

MDR-XB950AP EXTRA BASS™ Kulaklık ürününün fotoğrafı

Dengeli bas için Gelişmiş Doğrudan Titreşim Yapısı

Kulaklığın Gelişmiş Doğrudan Titreşim Yapısı, dinlediğiniz müzik tarzı ne olursa olsun dengeli bas tepkisi duymanızı sağlar. Her kulaklık başlığı önde ve arkada iki esnek diyaframa sahiptir. Sıkıca sabitlenmiş olan bu diyaframlar, müziğinizin bas tonlarını yalıtarak alçak tonlarda yumuşak, yankılı tepki sunar.  

MDR-XB950AP EXTRA BASS™ Kulaklık ürününün fotoğrafı

Beat Response Control ile güçlü bas ses

Beat Response Control teknolojisi güçlü, derin bas tepkisi sağlamasıyla alçak tonlara odaklanan müzik tarzları için idealdir. Havalandırma deliği düşük frekans aralığında hava akışını en üst düzeye çıkararak bas ritimlerinin daha hassas şekilde üretilmesi için diyaframın verimliliğini optimize eder.  

MDR-XB950AP EXTRA BASS™ Kulaklık ürününün fotoğrafı

Dinamik Neodimyum sürücüler hassas ses sunar

Hafif 40 mm dinamik Neodimyum sürücü birimleri, kulaklığın en zorlu parçalarda bile güçlü, ritmik tepki vermesini sağlar. Çok hassas diyaframla birlikte kulaklığın sesini amplifikatöre gerek olmadan artırabilir ve spektrum genelinde net, hassas ses almaya devam edersiniz.

MDR-XB950AP EXTRA BASS™ Kulaklık ürününün fotoğrafı

Tüm ses aralığı için geniş frekans tepkisi

3 Hz - 28 kHz* arasındaki geniş bantlı frekans aralığı günümüzün bas yüklü müzikleri için tasarlanmıştır. Frekans aralığının 3 Hz alt ucu güçlü tüm bas altı notaları yakalar. 28 kHz değerindeki üst uçta ise vokal melodilerini olağanüstü netlikle duyabilirsiniz. * Yalnızca pasif çalışma; 20 Hz - 20 kHz A2DP

MDR-XB950AP EXTRA BASS™ Kulaklık ürününün fotoğrafı

Yüksek, net ses için yüksek hassasiyet

106 dB/mW seviyesinde yüksek hassasiyete sahip olan bu kulaklık, elektriği akustik sinyallere başarıyla dönüştürür. Böylece aynı müzik kaynağından, aynı ses seviyesinde müzik dinlerken daha az hassas kulaklıklara kıyasla tüm ses spektrumunda daha yüksek ses duyarsınız. 

MDR-XB950AP EXTRA BASS™ Kulaklık ürününün fotoğrafı

Basıncı azaltan kulaklık yastıkları sesi yalıtır

 Basıncı azaltan yastıklara sahip oval kulaklık başlığı kulaklarınızın şekline uyacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede kulağınıza tam olarak oturarak sesin dışarı sızmasını çok yüksek oranda engeller. Kusursuz 3D dikişli ultra kalın kulaklık yastıkları sesi yalıtıp akustiği kulaklarınıza geri yansıtır. Böylece müziği daha iyi duyarsınız, daha az dış gürültü duyarsınız ve bas tonlarının daha güçlü olduğunu fark edersiniz.  

MDR-XB950AP EXTRA BASS™ Kulaklık ürününün fotoğrafı

Döner, katlanır tasarım seyahati kolaylaştırır

Hareketli bir yaşam tarzına sahip olanlar için mükemmel kulaklık. Kayar metal kafa bandı ve döner, katlanır tasarım kulaklığınızı kullanmıyorken veya seyahat sırasında saklamanızı kolaylaştırır. Döndürülerek düzleştirilen kulaklık başlıkları, kulaklığı valize veya çantaya koymayı kolaylaştırır.  

MDR-XB950AP EXTRA BASS™ Kulaklık ürününün fotoğrafı

Konforlu uyum için metal kafa bandı 

Yumuşak kafa destekli metal kafa bandı, müziğin sizi götürdüğü her yerde tam, konforlu uyum sunar. Ayrıca kulaklığa birinci sınıf görünüm ve his katar.

MDR-XB950AP EXTRA BASS™ Kulaklık ürününün fotoğrafı

Güçlü bas için alüminyum kaplama 

Muhafazanın üzerindeki hafif ancak sağlam alüminyum kaplama, istenmedik titreşimleri bastırarak derin, güçlü bas sesleri korur. 

Eller serbest arama için kablo üstü kumanda ve mikrofon

Kulaklık kablosunda bulunan kablo üstü kumanda ve dahili mikrofonla müzik dinlerken Android akıllı telefonunuza veya iPhone'unuza gelen aramaları eller serbest yanıtlayabilirsiniz. Kulaklığınızı çıkarmadan şarkılar ve aramalar arasında kolayca geçiş yapın.