MDR-Z1R

Üstün ses kalitesi, elle tutulur kalite

Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve yeni bir ses mükemmelliği düzeyini yaşamaya hazırlanın. Bu kulaklıklar, olağanüstü dinleme deneyimi için en son teknoloji ile en ince işçiliği birleştiriyor.

Signature Series

One Signature Sound

Yüksek çözünürlüklü ses deneyimi, dinlediğiniz müzikten hissedebildiğiniz müziğe geçiyor.

Her nota, her nüans.

70 mm HD Sürücü ile saf sesi yakalayın

Magnezyum dome ve Likit Kristal Polimer kenarlı yeni diyafram, Yüksek Çözünürlüklü Ses ile 120 kHz oynatma imkanı sunar. Bu da eşsiz saflıkta ses ve hassasiyet sağlar.

Gürültü olmadan saf ses

Rezonans oluşturmayan muhafaza ile fazlalıkları filtreleyin

Özel bir akustik filtre, hava direncini kontrol eder ve sürücü hareketinden kaynaklanan yankılamayı ortadan kaldırır; böylece yalnızca net ve canlı frekanslar iletilir. 

Ses hassasiyeti, tasarım ustalığı
Ses standartlarında çıtayı yükseltiyor

MDR-Z1R kulaklık, daha geniş frekans aralığı sağlayacak şekilde üretilmiştir; süper düşük ve 120 kHz'e kadar süper yüksek frekanslar üretebilir. Daha geniş dinamik aralık, en küçük sesi bile zengin şekilde üretir. Sonuç olarak etkileyici ve sürükleyici bir dinleme deneyimi elde edilir.

MDR-Z1R'yi keşfedin

Üstün kaliteli kulaklığımız MDR-Z1R'nin arkasındaki teknoloji ve ilham hakkında bilgi edinin. 

Tam paketi alın

Birlikte verilen aksesuarlarla MDR-Z1R kulaklığınızdan en iyi şekilde yararlanın

sert çanta
Sert saklama çantası

Kulaklık ve birlikte verilen kabloları, ayrı bölmeleri ve lüks saten kaplaması olan şık bir saklama çantasıyla sunulur. 

dengeli
4,4Φ dengeli bağlantı kablosu

Yeni geliştirilen 4,4Φ dengeli bağlantı kablosu sol ve sağ ses sinyallerini ayırır ve sinyal iletim kaybını ve sonucundaki ses bozulmasını en aza indirir. Sonuç olarak daha yumuşak yüksek frekanslar ve üstün ses kalitesi elde edilir.

OFC
Gümüş kaplama oksijensiz bakır

MDR-Z1R'de direnci ve sinyal iletim kaybını en aza indirecek şekilde tasarlanmış, gümüş kaplama oksijensiz bakır kablolar kullanılır. Sonuçta daha az ses bozulması, daha ince ayrıntılar ve daha yumuşak tiz sesler elde edilir. 

Japonya'da uzmanlarca üretilmiştir 

Japonya'da üretilen Sony ürünleri mutlak kalite ve performansla eşanlamlıdır ve bu durum MDR-Z1R kulaklık için de geçerlidir. Bu ürünler yalnızca en iyi bileşenler ve üretim teknikleri kullanılarak sevgiyle üretilir; böylece olağanüstü ses kalitesi sağlanır.

Signature Series'i keşfedin

Tüm Signature Series ürünleriyle sürükleyici mükemmellikten daha azıyla yetinmeyin. Olağanüstü ses kalitesi için tasarlanan bu ürünler, her notayı yükseltmek için ses geleneklerinin ötesine geçiyor.

Son derece etkileyici. Son derece gerçek.

Her taraftan gelen sese kendinizi kaptırın. Canlı konserde veya stüdyoda sanatçının kaydındaymışsınız gibi gerçek. 360 Reality Audio sayesinde müzik daha önce hiç olmadığı kadar etkileyici ve gerçek.

Bu kulaklık, 360 Reality Audio'nun keyfini çıkarmanızı sağlar.

Artist_connection
Artist Connection Uygulamasını indirip demo oynatıcıda örnek müziği deneyin

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Sony'nin lider Signature Series kulaklıklarıyla üstün işçilik ve bozulmamış ses kalitesini yaşayın.
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

  • Netlik için hızlı Magnezyum dome ile Likit Kristal Polimer kenarlı diyafram

  • Rezonans oluşturmayan muhafaza

  • Gümüş kaplama oksijensiz bakır kablolar

  • Ergonomik koyun derisi kulaklık yastıkları

Sürücü Birimi
70 mm, dome tipi (CCAW Ses Bobini)
Frekans Tepkisi
4 Hz - 120.000 Hz
Kablo Uzunluğu
Kulaklık kablosu (Yaklaşık 3 m (118 1/8 inç), gümüş kaplama OFC kablolar, Altın kaplama stereo mini fiş), Dengeli bağlantı kulaklık kablosu (Yaklaşık 1,2 m (47 1/4 inç), gümüş kaplama OFC kablolar, L şekilli altın kaplama dengeli standart fiş)

Kutu İçeriği

Tekli Uyum Fiş Adaptörü (Altın kaplama), Kulaklık kablosu (yaklaşık 3,0 m, gümüş kaplama OFC örgülü, Altın kaplama stereo mini fiş), Dengeli bağlantı kulaklık kablosu (yaklaşık 1,2 m, gümüş kaplama OFC örgülü, L şeklinde altın kaplama dengeli standart fiş), Sert Çanta

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri