WH-1000XM3

SADECE MÜZİK. BAŞKA HİÇBİR ŞEY YOK.

WH-1000XM3 kulaklık, gelişmiş gürültü engelleme özelliğimizde yapılan iyileştirmeler ile size daha derin sessizlik ve bulunduğunuz duruma uygun akıllı dinleme deneyimi sağlar.

KULAKLIK

WH-1000XM3 Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık

WH-1000XM3
WH-1000XM3 Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık ürününün fotoğrafı

silverblack

Üst düzey sessizliğin keyfini çıkarın

Dışarıdaki sesi daha önce hiç olmadığı kadar kesen gürültü engelleme özelliği sayesinde müziğinizle baş başa kaldığınızda neler olduğunu görün. Ayrıca Uyarlanabilir Ses Kontrolü gibi gelişmiş gürültü engelleme teknolojileriyle kulaklıkların ne kadar akıllı olabileceğini ve Hızlı Dikkat, Sesli Yardımcı uyumluluğu ve dokunmatik kontrol gibi akıllı özelliklerin rahatlığını deneyimleyin.

Kendinizi sessizliğe bırakın

Gelişmiş gürültü engelleme özelliği ile şehrin seslerinden kaçın. WH-1000XM3 kulaklığın gürültü engelleme teknolojisi en gelişmiş teknolojimiz olup tam oturan kulaklık yastıkları ve HD Gürültü Engelleme İşlemcimiz QN1’e sahiptir.

Daha fazla güç = daha da az gürültü

Yeni HD Gürültü Engelleme İşlemcimiz QN1 ile gürültü engelleme gücü büyük oranda iyileştirilmiştir. Ayrıca özel bir NC işlemcinin bulunması, işlemci performansı yüzünden müziğinizin üretiminden asla ödün vermemenizi sağlar.

Gürültü Engelleme İşlemcisi
Daha fazla engelleme

Gürültü engelleme özellikli kulaklıkların çoğu, seyir sırasında araç gürültüsünü engellemek üzere tasarlanır. WH-1000XM3 kulaklık da böyledir ama insan sesi gibi günlük gürültüleri ve şehirde duyabileceğiniz arka plan seslerini de son derece etkili şekilde engeller.

Kablosuz özgürlük, sessizlikte Mükemmel Ses

Alışıldık BLUETOOTH® kablosuz sese kıyasla yaklaşık üç kat daha fazla veri ileten (maksimum 990 KB/sn aktarım oranında) LDAC, özel bir kablolu bağlantıya mümkün olduğunca yakın olağanüstü kalitede Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriklerinin keyfini çıkarmanıza olanak tanır.

40 mm sürücü
İnanabileceğiniz ses

HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1’e entegre dahili amplifikatör, sınıfının en iyisi sinyal - gürültü oranını ve taşınabilir cihazlar için düşük bozulma oranını sunar ve olağanüstü ses kalitesi sağlar. Sıvı Kristal Polimer (LCP) diyaframlara sahip güçlü 40 mm sürücüler sayesinde kulaklık temposu güçlü şarkılar için idealdir ve 40 kHz’ye kadar tam frekans aralıkları üretebilir.

Sıkıştırılmış dosyalarınızın ses kalitesini geri kazandırın

Dijital Ses Geliştirme Motoru HX (DSEE HX™), sıkıştırılmış dijital müzik dosyalarını Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesine yaklaştırarak yükseltir. DSEE HX™, sıkıştırmada kaybolan yüksek aralıklı sesi geri kazandırarak dijital müzik dosyalarınızı zengin, net sesle üretir.

DSEE HX sıkıştırma grafiği
SENSE ENGINE ile akıllı dinleme – durumunuza göre otomatik ayarlanır

Uyarlanabilir Ses Kontrolü özelliğinin seyahat, yürüyüş ve bekleme gibi etkinliklerinizi otomatik olarak nasıl algıladığını ve ortam sesi ayarlarını size göre yaptığını görün. Ayrıca Hızlı Dikkat özelliğiyle, kulaklığınızı çıkarmadan iletişim kurabilirsiniz - anında görüşme için ses seviyesini düşürmek amacıyla elinizi muhafazanın üzerine yerleştirmeniz yeterlidir. 

Yaptığınız her eyleme göre otomatik olarak ayarlanır
Takside seyahat eden adam
Seyahat 

Kesinti olmadan gezi yapın ve arka plan gürültüsü olmadan kendinizi müzikte kaybedin. 

Havaalanında yürüyen adam
Yürüyerek

Müziğinizin keyfini çıkarırken sokaktan ofise, etrafınızdaki her şeyin farkında olun. 

Duyuruları bekleyen adam
Bekleme

Beklerken, daha az arka plan gürültüsüyle önemli duyuruları kaçırmayın.  

SENSE ENGINE™ logosu
Size özel ses

SENSE ENGINE™ size tek dokunuşla müziğinizi açma ve kapatma gücü verir.

Sony I Kulaklık Bağlantısı Uygulaması logosu
Sony I Kulaklık Bağlantısı Uygulaması

Uyarlanabilir Ses Kontrolüyle Akıllı Dinlemeyi kullanmak için Sony I Kulaklık Bağlantısı uygulamasını indirin, ortam sesi ayarlarınızı kontrol edin ve ekolayzer ile ses seviyelerini ayarlayın.

Hızlı Dikkat Çekme
Hızlı Dikkat ile tek dokunuşla konuşun

Kulaklığınızı çıkarmadan iletişim kurun. Anlık sohbet için elinizi muhafazanın üzerine koyarak ses seviyesini düşürün.

Ortam Sesi Kontrolü
Ortam Sesi Kontrolü ile ilgili önemli noktalar

Sony | Kulaklık Bağlantısı uygulaması ile ortam sesini ayarlayın ve hareket halindeyken müzik dinleyip temel sesleri duyun.

Ekolayzer

Sony | Kulaklık Bağlantısı uygulamasıyla tercihlerinize göre kolayca özelleştirebileceğiniz ön ayarlarla her şarkı için mükemmel ses tonunu bulun.

Sanal surround ses

Nerede olursanız olun kendinizi sese kaptırın. Dış mekanlar, kulüpler, salonlar ve arenalar gibi farklı dinleme ortamları için optimize edilmiş sesi tecrübe edin.

Ses Konum Kontrolü

Tıpkı kablosuz hoparlörde olduğu gibi, sesin gelmesini istediğiniz yönü seçin.

Gün boyu rahat kullanım

Köpüklü üretandan üretilen, son derece yumuşak ve basıncı azaltan kulaklık yastıkları, basıncı eşit olarak dağıtır ve tam oturma için kulaklık yastığı temasını artırır. Daha büyük ve daha derin ergonomik kulak alanı yapısı sayesinde daha fazla konfor sağlanır. Ayrıca daha hafif tasarım sayesinde gün boyunca fark edeceğiniz tek şey müziğiniz olacak.

Ortalama kulaklığınızdan daha akıllı

Her şey parmaklarınızın ucunda. Çift dokunuşla telefon çağrılarını eller serbest olarak yanıtlayın veya panele dokunarak ya da paneli kaydırarak ses seviyesini ayarlayın ve arama yapın. Ayrıca sadece bir kez uzun basarak telefonunuzun sesli yardımcısına erişebilirsiniz.

Tüm gün süren güç ve hızlı şarj

30 saatlik uzun pil ömrü sayesinde, uzun yolculuklarınızda dahi yeterli güce sahip olacaksınız. Ayrıca acil şarja ihtiyacınız varsa isteğe bağlı AC adaptörü ile sadece 10 dakikada 5 saatlik şarj elde edebilirsiniz.

Döner-katlanır yapı
Döner-katlanır yapı

Kompakt kutuya düzgün şekilde yerleştirilebilmeleri için kulaklıklar içe doğru döner.

Kablo ile taşıma çantası
Kablo ile taşıma çantası

Ürünle birlikte verilen taşıma çantası dayanıklıdır ve kablolu dinleme için kablo içerir.

Son derece etkileyici. Son derece gerçek.

Her taraftan gelen sese kendinizi kaptırın. Canlı konserde veya stüdyoda sanatçının kaydındaymışsınız gibi gerçek. 360 Reality Audio sayesinde müzik daha önce hiç olmadığı kadar etkileyici ve gerçek.

Bu kulaklık, 360 Reality Audio'nun keyfini çıkarmanızı sağlar.

Kişisel bir sinema deneyimi

BRAVIA XR™ ve Kablosuz Verici WLA-NS7 ile

BRAVIA XR ve kablosuz verici WLA-NS7’yi kullanan bu kulaklıkla, kulaklarınıza göre uyarlanan, heyecan verici bir Dolby Atmos® ve 360 Spatial Sound deneyimi yaşayın.  

Oturma odasında kanepede oturmuş kablosuz vericiyi kullanarak kulaklıkla bir şeyler dinleyen adam
360 Spatial Sound Personalizer

Sony | 360 Spatial Sound Personalizer uygulamasıyla, sizin için optimize edilmiş bir ses deneyimi yaşarsınız. Uygulama, kulak şeklinizi kaydedip analiz eder ve BRAVIA XR TV’lerle eşleştirildiğinde, bu kulaklığın size özel uzamsal bir ses alanı oluşturmasını sağlar.

Duvara monte edilmiş BRAVIA TV’ye bağlı, dolapta duran WLA-NS7 kablosuz verici ve kulaklık
Dolby Atmos Deneyimi

BRAVIA XR TV’ye bağlı bir Sony WLA-NS7 kablosuz vericiyle, kulaklığınız, Dolby Atmos deneyimi yaşayabilmeniz için çevrenizde ideal fantom hoparlör düzenini oluşturur. Sahneye kendinizi kaptırın ve aksiyonun tam ortasındaymış gibi hissedin.

Artist_connection
Artist Connection Uygulamasını indirip demo oynatıcıda örnek müziği deneyin

Özellikler ve Teknik Nitelikler

WH-1000XM3 kulaklık, gelişmiş gürültü engelleme özelliğinde yapılan iyileştirmeler ile size daha derin sessizlik ve bulunduğunuz duruma uygun akıllı dinleme deneyimi sağlar.
  • HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1, rahatsız edilmeden müzik dinlemenizi sağlar

  • Benzersiz otomatik kişisel NC ve Atmosfer Basıncı optimizasyonu

  • BLUETOOTH® teknolojisi ve NFC ile kablosuz özgürlük

  • Uyarlanabilir Ses Kontrolüyle Akıllı Dinleme, ortam sesini devam eden etkinliğinize göre otomatik olarak ayarlar

  • DSEE HX™ ve LDAC ile yüksek kaliteli ses

Sürücü Birimi
40 mm, dome tipi (CCAW Ses bobini)
DSEE HX
Var
Giriş(ler)
Stereo Mini Jak
Frekans Tepkisi
4 Hz-40.000 Hz
Frekans Tepkisi (Bluetooth® İletişimi)
20 Hz - 20.000 Hz (44,1 kHz Örnekleme) / 20 Hz - 40.000 Hz (LDAC 96 kHz Örnekleme, 990 KB/sn)
Frekans Tepkisi (Aktif Kullanım) 
4 Hz-40.000 Hz
Pasif Kullanım
Var
NFC
Var
Kablo Uzunluğu
Kulaklık kablosu (yaklaşık 1,2 m, OFC örgülü, altın kaplama stereo mini fiş)

Kutu İçeriği

Taşıma Çantası, Uçakta Kullanım İçin Fiş Mount'ı, Kulaklık kablosu (yaklaşık 1,2 m), USB Kablosu: Type-C™ (yaklaşık 20 cm)

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler ve Ödüller

Kullanıcıların Söyledikleri