WH-1000XM4 

Sessiz Beyaz

Gürültü engelleme özellikli kulaklığın sessizliğini ve dinginliğini yansıtmak üzere yeni bir Kırık Beyaz tonunda tasarlandı.

Video Oynat

Kampanya videomuzu izleyin

KULAKLIK

WH-1000XM4 Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık

WH-1000XM4
WH-1000XM4 Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık ürününün fotoğrafı

bluewhitesilverblack

Sessiz Beyaz

Sessiz Beyaz, sessizlik ve dinginlik konseptini ve sınırlı sayıda üretilen WH-1000XM4 modelini temsil etmek üzere tasarlanan yeni bir renktir. Sessiz Beyazda kulaklığın son katmanı üzerine sedef etkili bir cila uygulanarak derinlik ve lüks bir dokunuş hissi yaratılır.

Müziğinizle baş başa kalın

WH-1000XM4 kulaklığın en gelişmiş gürültü engelleme teknolojimizi olağanüstü ses kalitesi ve bir dizi akıllı özellik ile bir araya getirerek nasıl rakipsiz bir dinleme deneyimi yaşattığını keşfedin.

WH-1000XM4 kulaklığı inceleyin
Öne çıkan özellikler
Trende gürültü engelleme özellikli kulaklık
Sektör lideri gürültü engelleme
Platformda birinci sınıf ses
Birinci sınıf ses
restoranda akıllı teknolojiyle tasarlanmış kulaklık
Akıllı dinleme teknolojisi
Sektör lideri gürültü engelleme

İster uzun bir uçuşta olun ister bir kafede dinlenin, WH-1000XM4 kulaklık, daha da fazla yüksek ve orta frekanslı sesi engelleyerek şimdiye kadarki en iyi gürültü engelleme performansımızı sunar.

Hayalleri gerçekleştiren teknoloji

Her kulaklık başlığında bulunan iki mikrofonlu çift gürültü sensörü teknolojisi, ortam sesini yakalar ve verileri HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1’e gönderir. Sonra HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1, yeni bir algoritma kullanarak gürültü engelleme işlemesini gerçek zamanlı olarak bir dizi akustik ortama uygular. Yeni bir Bluetooth® Ses Çip Sistemi (SoC) ile birlikte çalışarak müzik ve gürültü sinyallerinin yanı sıra sürücü birimi ile kulaklar arasında akustik özellikleri saniyede 700 defadan fazla algılayıp ayarlar.

HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1 çipi
Optimum gürültü engelleme

WH-1000XM4 kulaklık, gürültü engelleme performansını en üst düzeye çıkaran iki teknoloji içerir: sizin için özel olarak tasarlanan Kişisel Gürültü Engelleme Optimizasyonu ve özellikle hava yolculuğu için tasarlanan Atmosfer Basıncı Optimizasyonu.

Ortam Sesi Kontrolü

Sony | Kulaklık Bağlantısı uygulamasıyla, hareket halinde dinlerken ortam sesini ayarlayarak ulaşım duyuruları gibi temel seslere izin verip gürültüyü engelleyin.

Wh-1000xm4 kulaklığın sol kulaklık başlığının yakın çekimi
Kablosuz özgürlük birinci sınıf ses

Alışıldık BLUETOOTH® sesine kıyasla yaklaşık üç kat daha fazla veri ileten (maksimum 990 kb/sn aktarım oranında) LDAC, özel kablolu bağlantıya olabildiğince yakın, olağanüstü kalitede Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriklerinin keyfini çıkarmanıza olanak tanır.

WH-1000Xm4 kulaklığın içindeki parçaların sökülmüş görünümü
İnanabileceğiniz ses

HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1’e entegre edilen dahili analog amplifikatör, düşük bozulma ve taşınabilir cihazlarda olağanüstü ses kalitesi için rakipsiz sinyal-gürültü oranı elde eder. Likit Kristal Polimer (LCP) diyaframlı güçlü 40 mm sürücüler, kulaklığın ağır ritimlerle en ideal şekilde başa çıkmasını sağlar ve 40 kHz’e kadar eksiksiz frekans aralığını üretebilir.

Tüm sıkıştırılmış dosyalarınızda gerçek zamanlı restorasyon

Edge-AI (Yapay Zeka) kullanan DSEE Extreme™ (Dijital Ses Geliştirme Motoru), sıkıştırılmış dijital müzik dosyalarını gerçek zamanlı yükseltir. Enstrümanları, müzik türlerini ve vokal veya parça arası gibi her şarkıya özgü unsurları dinamik olarak tanır, ayrıca daha zengin ve eksiksiz bir dinleme deneyimi için sıkıştırmada kaybolan yüksek aralıklı sesi restore eder.

DSEE Extreme logosu
Dinleme deneyiminizi iyileştiren akıllı dinleme teknolojisi

WH-1000XM4 kulaklık, pürüzsüz bir eller serbest dinleme deneyimi oluşturmak için bir dizi akıllı teknoloji kullanır. Örneğin, sadece konuşmaya başlayarak Speak-to-Chat modunda müziğinizi otomatik olarak duraklatabilir veya kulaklığı takıp takmadığınızı algılayan yakınlık sensörü ve iki hızlandırma sensörü sayesinde uyarlanabilir çalmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Her gün rahatlık için Speak-to-Chat yeter

Biriyle konuştuğunuz anda, Speak-to-Chat otomatik olarak müziği durdurup ortam sesine izin vererek sohbet etmenizi sağlar; kulaklığınızı çıkarmak istemediğinizde veya elleriniz dolu olduğunda çok kullanışlıdır. Hassas Ses Algılama Teknolojisine dayanan bu akıllı özellik, kulaklığınıza monte edilmiş beş mikrofonu ve gelişmiş ses sinyali işleme teknolojisini kullanarak sesinizi tanır ve tepki verir. Sohbetiniz bittiğinde, müziğiniz otomatik olarak tekrar çalmaya başlar.

Uyarlanabilir Ses Kontrolü, otomatik olarak yaptığınız işe göre ayarlanır

Uyarlanabilir Ses Kontrolü, nerede olduğunuzu ve ne yaptığınızı algılayan akıllı bir işlevdir; bu bilgilere göre, ideal dinleme deneyimi için ortam sesi ayarlarını yapar.

Otobüste WH-1000XM4 kulaklık
Seyahat

Favori parçalarınızı kesintiye uğratan arka plan gürültüsü olmadan kendinizi yolculuğunuza kaptırın.

Sokakta WH-1000XM4 kulaklık
Yürüyerek

Müziğinizin keyfini çıkarırken sokaktan ofise, etrafınızdaki her şeyin farkında olun.

Platformda beklerken WH-1000XM4 kulaklık
Bekleme

Beklerken diğer arka plan gürültülerini fark etmeden önemli duyuruları işitin.

Favori mekanlarınızı öğrenir

Zamanla Uyarlanabilir Ses Kontrolü; iş yeri, spor salonu veya favori kafeniz gibi sık sık ziyaret ettiğiniz yerleri tanımayı öğrenir ve sesi duruma uyacak şekilde ayarlar.

Harita
Size göre tepki veren kulaklık

Kulaklığınızdaki yakınlık sensörü ve iki hızlandırma sensörü, kulaklığı takıp takmadığınızı algılar ve pil gücünden tasarruf etmek için çalmayı buna göre uyarlar.

Kafede WH-1000XM4 kulaklığı boynuna asmış biri
Müziği duraklatın

Kulaklığınızı çıkardığınızda, müzik otomatik olarak duraklatılır.

Kafede WH-1000XM4 kulaklık takan biri
Çalmaya devam edin

Kulaklığı tekrar taktığınızda, müzik otomatik olarak devam eder.

Kafede hızlı dikkat
Hızlı Dikkat Çekme

Etrafınızdaki sesleri çabucak duymanız mı gerekiyor? Sadece elinizi kasanın üzerine koyun ve müziğinizin sesini kısıp ortam sesine izin verin.

Gün boyu rahat kullanım

WH-1000XM4, sofistike stili olağanüstü rahatlıkla birleştirir. Basınç düşüren, süper yumuşak üretan köpükten kulaklık yastıkları basıncı eşit dağıtır ve tam oturma için kulaklık yastığı temasını artırır. Ayrıca daha hafif tasarımı sayesinde kulaklık taktığınızı dahi fark etmezsiniz.

Tüm gün süren güç ve hızlı şarj

30 saatlik uzun pil ömrü sayesinde, uzun yolculuklarınızda dahi yeterli güce sahip olacaksınız. Ayrıca acil şarja ihtiyacınız varsa isteğe bağlı AC adaptörü ile sadece 10 dakikada 5 saatlik şarj elde edebilirsiniz.

Kolay kullanım

Müziğinizin kontrolünden sesli yardımcı erişimine veya eller serbest görüşmelere kadar, WH-1000XM4 ile her şey çok kolay.

Sesli yardımcı sunan WH-1000XM4
Sesli Yardımcı ile işlemler daha akıllı

Sadece yardımcınızla konuşarak gününüzü yönetin. Eğlenin, arkadaşlarınızla iletişim kurun, bilgi alın, müzik ve bildirimleri dinleyin, hatırlatma ayarlayın ve çok daha fazlasını yapın.

WH-1000XM4 eller serbest görüşme
Daha net eller serbest görüşme 

Kolayca ilerleyen eller serbest görüşmeyle sohbet serbestçe akar. Telefonunuzu olduğu yerde bırakın, iki kez dokunarak konuşun. Beş dahili mikrofonu gelişmiş ses sinyali işlemeyle bir araya getiren Hassas Ses Algılama Teknolojisi sayesinde WH-1000XM4, telefonda konuştuğunuz kişiye daha net ses kalitesi sunar. 

WH-1000XM4 parmak ucu kontrolü
Parmak uçlarınızdaki kontrol

Panele dokunarak veya vurarak parça değiştirin, ses seviyesini düşürüp yükseltin veya arama yapın.

Sony | Kulaklık Connect uygulaması

Sony | Kulaklık Bağlantısı uygulaması ile Ortam Sesi Kontrolü, arka plan sesinin seviyesini ayarlamanızı sağlar ve sadece insan seslerini duyma seçeneği sunar. Ekolayzer sayesinde de ses seviyelerini müziğinize uygun şekilde özelleştirebilirsiniz.

Headphones Connect logosu
Çok noktalı bağlantı

WH-1000XM4 kulaklık tam rahatlık için aynı anda iki Bluetooth® cihazla eşleştirilebilir. Dolayısıyla bir çağrı geldiğinde, kulaklığınız hangi cihazın çaldığını anlar ve otomatik olarak doğru cihaza bağlanır. Ayrıca sadece bir düğmeye dokunarak kulaklığınızı iki cihazdan istediğinize çabucak, sorunsuzca geçirebilirsiniz.

Restoranda WH-1000XM4 takan bir adam
Fast Pair Logosu

WH-1000XM4, Google’ın yeni Fast Pair özelliğini destekler. WH-H910N kulaklığınızı nerede bıraktığınızı bir ses sayesinde veya akıllı telefonunuzda Google’ın Cihazımı Bul uygulamasından bilinen son yerine bakarak bulmanızı sağlar.

WH-1000XM4 içe doğru katlanmış
Döner-katlanır yapı

Kompakt kutuya düzgün şekilde yerleştirilebilmeleri için kulaklıklar içe doğru döner.

Taşıma çantasında kabloyla birlikte WH-1000XM4
Kablo ile taşıma çantası

Ürünle birlikte verilen taşıma çantası dayanıklıdır ve kablolu dinleme için kablo içerir.

Son derece etkileyici. Son derece gerçek.

Her taraftan gelen sese kendinizi kaptırın. Konserde veya stüdyoda sanatçının kaydındaymışsınız gibi gerçek. 360 Reality Audio ile müzik daha önce hiç olmadığı kadar etkileyici ve gerçek. Bu kulaklık, 360 Reality Audio’nun keyfini çıkarmanızı sağlıyor.

Artist_connection
Artist Connection Uygulamasını indirip demo oynatıcıda örnek müziği deneyin

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Akıllı ve sezgisel WH-1000XM4 kulaklık, sektör lideri gürültü engelleme özelliğimizi, olağanüstü ses kalitesini, ayrıca davranışınıza ve konumunuza göre ayarlanan akıllı dinlemeyi daha da iyileştirir.
  • HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1, Bluetooth® Ses SoC ve çift gürültü sensörü dikkatiniz dağılmadan dinlemenizi sağlar

  • Kişisel Gürültü Engelleme Optimizasyonu ve Atmosfer Basıncı Optimizasyonu

  • DSEE Extreme™ ve LDAC ile yüksek kaliteli ses

  • Uyarlanabilir Ses Kontrolü, ortam sesi ayarlarını otomatik olarak konumunuza ve davranışınıza göre ayarlar

  • BLUETOOTH® teknolojisi ile kablosuz özgürlük

Sürücü Birimi
40 mm, dome tipi (CCAW Ses bobini)
DSEE Extreme
Var
Frekans Tepkisi
4 Hz-40.000 Hz
Frekans Tepkisi (Bluetooth® İletişimi)
20 Hz - 20.000 Hz (44,1 kHz Örnekleme) / 20 Hz - 40.000 Hz (LDAC 96 kHz Örnekleme, 990 KB/sn)
Frekans Tepkisi (Aktif Kullanım) 
4 Hz-40.000 Hz
Pasif Kullanım
Var
NFC
Var
Kablo Uzunluğu
Kulaklık kablosu (yaklaşık 1,2 m, OFC örgülü, altın kaplama stereo mini fiş)
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler ve Ödüller

Kullanıcıların Söyledikleri