İçeriğe Atla
CH500 Kablosuz Kulaklık ürününün görüntüleri
CH500 Kablosuz Kulaklık ürününün görüntüleri
CH500 Kablosuz Kulaklık ürününün görüntüleri
CH500 Kablosuz Kulaklık ürününün görüntüleri
CH500 Kablosuz Kulaklık ürününün görüntüleri

Özellikler

Bluetooth® bağlantısı ile kablosuz akış

Bluetooth® bağlantısı ile favori parçalarınızı kablosuz olarak akış yapın. Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi bu kulaklıkla kablosuz olarak eşleştirdiğinizde, müzik dinlemenin yanı sıra çalma listelerini ve ses seviyesini doğrudan cihazınızdan kontrol edebilirsiniz.

Anında bağlantı için NFC™ Tek Dokunuş

Yakın Alan İletişimi (NFC™) teknolojisi, karmaşık kurulum işlemlerini geçmişte bırakır. Belirli NFC™ özellikli cihazların gövdesindeki N işaretine dokundurarak hızlı, sorunsuz bir bağlantı kurun ve Bluetooth® bağlantısı aracılığıyla içerik akışı gerçekleştirmeye başlayın. NFC™ yok mu? Sorun değil. Cihazınızın ayarlar menüsünü kullanarak yine de manuel Bluetooth® bağlantısı kurabilirsiniz.

20 saate kadar kablosuz pil ömrüyle tüm gün dinleyin

Gün boyunca sevdiğiniz şarkıları dinlemeye devam edin. Dahili-in Lityum iyon pil, kablosuz olarak 20 saate kadar güç sağlar ve Mikro USB ile şarj edilebilir.

30 mm sürücülerle tüm ayrıntıları duyun

Kompakt ve hafif ünitelerden dinamik ses sunan 30 mm dome sürücüleri sayesinde sevdiğiniz tüm şarkıların daha fazla ayrıntısının keyfini çıkarın.

Döner tasarım seyahati kolaylaştırır

Bu kulaklığı gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. Döner tasarım, hareket halindeyken saklamanızı kolaylaştırır ve güvenli hale getirir. Döndürülerek düzleştirilen kulaklık başlıkları, kulaklığı valize veya çantaya koymayı kolaylaştırır.

Sesli yardımcı komutları ve eller serbest görüşme için dahili mikrofon

Telefonunuzu cebinizden veya çantanızdan çıkarmadan arkadaşlarınızla ve sesli yardımcılarınızla konuşun. Android veya iOS'ta sesli yardımcıyı etkinleştirmek için kulaklığınızdaki oynatma düğmesini basılı tutun ve yüksek kaliteli dahili mikrofonla kolay, eller serbest görüşmeler yapın.

Renginizi seçin

Size en çok uyan rengi seçip takın. Siyah, gri veya mavi renklerden birini seçin.

Teknik Özellikler
Tüm gün dinleme için üretilmiş kablosuz kulaklık. NFC™ Tek Dokunuş ile BLUETOOTH® bağlantısı aracılığıyla zorlanmadan akış yapın ve müziğiniz kesilmeden 20 saate kadar müzik çalın. 30 mm sürücü birimi, derin bas sağlar ve akıllı telefon uyumluluğu sesli yardımcı kullanımını ve eller serbest görüşmeleri kolaylaştırır.
  • NFC™ Tek Dokunuşla basit Bluetooth® bağlantısı

  • 30mm sürücü birimi

  • 20 saate kadar müzik çalma süresi

  • Mikrofonla kolay eller serbest görüşme ve sesli yardım komutları

  • Kolay seyahat için döner tasarım

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi