İçeriğe Atla
KULAKLIK

CH700N Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık

WH-CH700N

CH700N Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık ürününün fotoğrafı

bluegrayblack

CH700N Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık ürününün görüntüleri
CH700N Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık ürününün görüntüleri
CH700N Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık ürününün görüntüleri
CH700N Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık ürününün görüntüleri
CH700N Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık ürününün görüntüleri

Özellikler

Dijital Gürültü Engelleme 

Kablosuz Gürültü Engelleme ile istemediğiniz gürültüleri engelleyin.

Gürültüsüz dinleme için Tek Basmayla AINC

Yapay Zekalı Gürültü Engelleme (AINC) özelliğini etkinleştirmek için Gürültü Engelleme düğmesini basılı tutun ve gürültü engellemeyi ortamınıza uyarlayın. Arka plan gürültüsü analiz edilir ve uçaklarda ve diğer gürültülü ortamlarda optimum performans için ayarlanır. 

Bluetooth® bağlantısı ile kablosuz akış

Bluetooth® bağlantısı ile favori parçalarınızı kablosuz olarak akış yapın. Bluetooth® özellikli kulaklıkla akıllı telefon veya tabletinizi eşleştirin. Hatta cihazınıza dokunmadan ya da cebinizden veya çantanızdan çıkarmadan doğrudan kulaklık üzerinden müziği başlatabilir, parçaları atlayabilir ve ses seviyesini kontrol edebilirsiniz.

Anında bağlantı için NFC™ Tek Dokunuş

Yakın Alan İletişimi (NFC™) teknolojisi, karmaşık kurulum işlemlerini geçmişte bırakır. Belirli NFC™ özellikli cihazların gövdesindeki N işaretine dokundurarak hızlı, sorunsuz bir bağlantı kurun ve Bluetooth® bağlantısı aracılığıyla içerik akışı gerçekleştirmeye başlayın. NFC™ yok mu? Sorun değil. Cihazınızın ayarlar menüsünü kullanarak yine de manuel Bluetooth® bağlantısı kurabilirsiniz.

Hızlı Şarj ve 35 saate kadar pil ömrü ile daha uzun süre dinleyin 

Müziğiniz tüm gün çalsın. Dahili Lityum İyon pil 35 saate kadar güç sunar (müzik ayarlarınıza bağlı olarak) ve USB ile şarj edilebilir. Hızlı Şarj, 10 dakikalık şarjla 60 dakika müzik çalma sağlar.

40 mm sürücülerle tüm ayrıntıları duyun   

Kompakt ve hafif ünitelerden dinamik ses sunan 40mm dome sürücüleri sayesinde sevdiğiniz tüm şarkıların daha fazla ayrıntısını duyun.

DSEE, ayrıntıları dijital müziğinize geri kazandırır

Sıkıştırılmış müzik dosyalarınızın kalitesini artırın. Orijinal müzik kaynağı sıkıştırıldığında, sevdiğiniz parçalara ayrıntı ve zenginlik katan yüksek frekanslı öğelerini kaybeder. Dijital Ses Geliştirme Motoru (DSEE) bu öğeleri aslına sadık bir şekilde geri kazandırarak orijinal kayda daha yakın yüksek kaliteli ses üretir.

Android için Sony I Headphones Connect

Android için Sony | Headphone Connect Uygulaması ile kulaklığınızı istediğiniz mükemmel sese göre ayarlayın. Akıllı telefonunuzdan çeşitli ön ayarlar ve özelleştirilebilir ekolayzer ayarları ile ses seviyelerini ve dijital ses alanı modlarını kolayca ayarlayın. Virtualphones Technology (VPT), dış mekan sahne, kulüp, salon veya arena stili sesi simüle eder.

Google Play™'den İndir

iOS için Sony I Headphones Connect

iOS için Sony | Headphone Connect Uygulaması ile kulaklığınızı istediğiniz mükemmel sese göre ayarlayın. Akıllı telefonunuzdan çeşitli ön ayarlar ve özelleştirilebilir ekolayzer ayarları ile ses seviyelerini ve dijital ses alanı modlarını kolayca ayarlayın. Virtualphones Technology (VPT), dış mekan sahne, kulüp, salon veya arena stili sesi simüle eder.

App Store'dan İndir

Sesli yardımcı komutları ve eller serbest görüşme için dahili mikrofon

WH-CH700N, bir güncelleme ile Google Assistant için optimize edilecektir. Soru sorun, bir şeyler yapmasını söyleyin; her zaman yardımcı olmaya hazır kişisel Google'ınız olacak. Telefonunuzu cebinizden veya çantanızdan çıkarmadan arkadaşlarınızla konuşun. Yüksek kaliteli dahili mikrofon ile eller serbest görüşmenin keyfini çıkarın

Müziğin devam etmesi için kablolu 

Birlikte verilen kabloyu kullandığınızda, 50 saate kadar kablolu Gürültü Engelleme elde edebilirsiniz.

Döner tasarım seyahati kolaylaştırır

Bu kulaklığı gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. Döndürülerek düzleştirilen kulaklık başlıkları, kulaklığı valize veya çantaya koymayı kolaylaştırır.

Teknik Özellikler
Uzun süreli dinleme için Kablosuz Gürültü Engelleme özellikli kulaklık. NC düğmesini basılı tutarak AINC özelliğini etkinleştirip gürültü engellemeyi ortamınıza göre ayarlayın ve kablolu dinleme ile 50 saat Gürültü Engelleme elde edin.
  • Gürültü engelleme, Tek Basmayla AINC ile ortamınıza ayarlanır

  • NFC™ Tek Dokunuşla Kablosuz BLUETOOTH® akışı

  • Hızlı Şarj ve 35 saate kadar pil ömrüyle uzun süreli dinleme

  • 40 mm Sürücü Birimi ile daha fazla ayrıntıyı duyun

  • Eller serbest görüşmeler ve sesli yardımcı kullanımı için dahili mikrofon

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi