KULAKLIK

WH-CH710N Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık

WH-CH710N
WH-CH710N

bluewhiteblack

WH-CH710N
WH-CH710N
WH-CH710N
WH-CH710N
WH-CH710N
WH-CH710N
WH-CH710N
WH-CH710N
Kesintisiz, kusursuz ses 

WH-CH710N Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık, nerede olursanız olun, dikkat dağıtan unsurlardan uzak, güçlü bir dinleme deneyimi yaşatır. Çift Gürültü Sensörü Teknolojisiyle Gürültü Engelleme özelliğinden yararlanabilir, Ortam Sesi modu sayesinde duyduklarınızı kontrol edebilir ve 35 saat kablosuz çalma özelliğiyle gün boyu müzik dinleyebilirsiniz.

renk
Bütün dünyayı dışarıda bırakan
kulaklık 

İster uzun bir uçuş yapın ister işe gidip gelin, Otomatik Yapay Zekalı Gürültü Engelleme işlevi (AINC), çevrenizdeki ortam sesi bileşenlerini sürekli analiz eder ve çevreniz için en etkili gürültü engelleme filtresini otomatik olarak seçer.

Çift Gürültü Sensörü Teknolojisiyle duyduklarınızı kontrol edin

İleri ve geri besleme yapan çift mikrofon sayesinde, WH-CH710N kulaklık hiç olmadığı kadar çok ortam sesi yakalar. Yani engellemek istediğiniz ister şehir trafiği ister ofis sohbeti olsun, dinlediğiniz şeyde kendinizi tamamen kaybedebilirsiniz.

nc
Müziğinizi özelleştirin

Ortam Sesi modu, dinleme deneyiminizin kontrolünü size verir. Açtığınızda, trafik gürültüsü ve ulaşım duyuruları gibi sizi güvende tutan temel günlük sesleri duymaya devam ederek müziğinizi dinleyebilirsiniz.

Şarj simgesi
Hızlı şarjla gün boyu dinleyin

Dahili lityum iyon pil sayesinde, tek şarjla 35 saate kadar müzik dinleyebilirsiniz. Ayrıca hızlı şarjla, sadece 10 dakikalık şarj size 60 dakika çalma imkanı sağlar.

Rahat müzik dinleyin
30 mm sürücülerle hiçbir ritmi kaçırmayın

Yeni 30 mm sürücüler, hafif ve rahat kulaklıkla dahi saf, net ses elde eder; alçak tonlardan yüksek vokallere kadar çeşitli frekansların üretimi için idealdir.

masada kulaklık
Yardımcınızdan eller serbest yardım

Tek bir tuşa basarak akıllı telefonunuzun sesli yardımcısına bağlanabilir, yol tarifi alabilir, müzik çalabilir ve kişilerinizle iletişim kurabilirsiniz.

Eller serbest görüşme
Daha net eller serbest görüşme

Kolayca kullanabileceğiniz eller serbest görüşme özelliğiyle sohbet rahatça akar. Telefonunuzu olduğu yerde bırakın ve sadece konuşun. WH-CH710N, telefonda görüştüğünüz kişiye daha net ses kalitesi sunar. 

NFC simgesi
Anında müzik için NFC™ Tek Dokunuş

Yakın Alan İletişimi (NFC™), tek dokunuşla müzik akışına başlamanızı sağlar. Hızlı ve kolay bağlantı için seçtiğiniz NFC™ özellikli cihazın gövdesindeki N-Mark işaretine dokunmanız yeterlidir.

Bluetooth®
Bluetooth® ile kaliteli akış

NFC™ yok mu? Sorun değil. Cihazınızın ayarlar menüsünde Bluetooth®’u açarak cihazınızı manuel olarak bağlayın.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

WH-CH710N gürültü engelleme özellikli kulaklıkla ve Çift Gürültü Sensörü Teknolojisine sahip Yapay Zekalı Gürültü Engelleme (AINC) ile müziğinizi daha fazla, arka plan gürültüsünü daha az duyun.
  • Gürültü engelleme, Çift Gürültü Sensörü Teknolojisiyle ortamınıza göre ayarlanır

  • 30 mm Sürücü Birimleriyle daha fazla ayrıntı duyun

  • Hızlı şarj ve 35 saate kadar pille uzun süreli dinleme

  • NFC™ Tek Dokunuşla Kablosuz Bluetooth® akışı

  • Eller serbest görüşme ve sesli yardımcı kullanımı için akıllı telefon uyumluluğu

Giriş(ler)
Stereo Mini Jak
Frekans Tepkisi
7 Hz - 20.000 Hz (JEITA)
Frekans Tepkisi (Bluetooth® İletişimi)
20 Hz - 20.000 Hz (44,1 kHz Örnekleme)
Frekans Tepkisi (Aktif Kullanım) 
20 Hz - 20.000 Hz (GÜÇ AÇIK) (Kablolu)
Pasif Kullanım
Var
NFC
Var
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri