h.ear on 2 Mini Kablosuz

Sizin renkleriniz, kompakt form

h.ear on 2 Mini Kablosuz kulaklıkla stil ve sesinizi bulun. Yüksek Çözünürlüklü Ses, LDAC'dan daha iyi Bluetooth® akışıyla sıra dışı bir ses sunar. Katlanan kompakt tasarım ise müziğin her zaman yanınızda olacağı anlamına gelir.

KULAKLIK

WH-H800 h.ear on 2 Mini Kablosuz Kulaklık

WH-H800
WH-H800 h.ear on 2 Mini Kablosuz Kulaklık ürününün fotoğrafı

redgoldgreenblueblack

h.ear renkleri
Hear Your Colours

h.ear serisinin renkleriyle hayatınıza uyum katın. Her biri stilinize ve dünyanıza rahatça uyum sağlayan beş eşsiz renkte temin edilmektedir.

Uyumlu renkler

Yeni h.ear ürün yelpazesi, yaşam tarzınıza mükemmel şekilde uyum sağlayan renklerle sunuluyor. Tonlar, bir nüans yelpazesine ve farklı renklere yakışıyor. Ürünleri en sevdiğiniz kıyafetlerle deneyin, hepsine yakıştığını göreceksiniz; çaba harcamadan uyum yakalayın.

Daha yakından bakın

h.ear serisini her açıdan görün ve tasarım özelliklerini kendiniz keşfedin.

Size uygun, hayatınıza uygun

Hafif kafa bandı, kafanızın şekline ve saç stilinize uyum sağlar, böylece en iyi görünümü yakalamanıza yardımcı olur. Ayrıca kullanmadığınız zamanlarda h.ear on 2 Mini Kablosuz kulaklığı katlayarak kolayca taşıyabilirsiniz.

Sevdiğiniz müziği daha iyi duyun
Gerçek anlamda otantik ses

CD'den kaliteli Yüksek Çözünürlüklü Ses sayesinde stüdyo kalitesindeki sesin küçük ayrıntılarının keyfini çıkarın. Müzik tutkusu, sinyalden hoparlöre kadar her bileşeni bir araya getirerek sanatçı karşınızdaymış hissi uyandırır. 

LDAC
Daha iyi BLUETOOTH® sesi

LDAC, klasik Bluetooth® kablosuz bağlantılarından daha fazla veri ileterek Yüksek Çözünürlüklü Sese daha yakın olağanüstü ses kalitesini yakalar.

DSEE HX
Müziğinizdeki tüm ayrıntıları iyileştirin

DSEE HX, sıkıştırma sırasında kaybolan yüksek aralıklı sesi geri kazandırarak dijital müzik dosyalarınızı zengin ve doğal sesle oluşturur. 

Sesinizde ince ayar yapın 

Ücretsiz Sony | Headphones Connect uygulaması, ses ayarlarını akıllı telefonunuzdan değiştirmenizi sağlar. Ekolayzeri ayarlayın, bas seviyelerini yükseltin ve ses ön ayarlarını müziğinizi kendi tarzınızda dinleyebileceğiniz şekilde seçin.

Pil ömrü
Gün boyu pil

Şarjlar arasında 24 saate varan pil kullanımıyla sabahtan akşama kadar müzik dinleyebilirsiniz. Ayrıca pil kısa sürede şarj olur, sadece 10 dakika şarj ederek 90 dakika müzik çalmaya yetecek gücü elde edin.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

h.ear on 2 Mini Kablosuz kulaklıkla stil ve sesinizi bulun. Yüksek Çözünürlüklü Ses, LDAC'dan daha iyi Bluetooth® akışıyla sıra dışı bir ses sunar. Katlanan kompakt tasarım ise müziğin her zaman yanınızda olacağı anlamına gelir.
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

  • DSEE HX™, sıkıştırılmış müziği yüksek çözünürlüklü ses kalitesine yaklaştırarak yükseltir

  • Kolay takma ve taşıma için kompakt, katlamalı tasarım

  • NFC™ Tek Dokunuş ile basit Bluetooth® bağlanabilirliği

  • Sony | Headphones Connect uygulamasıyla sesinizde ince ayarlar yapın

Sürücü Birimi
40mm, dome tipi (CCAW Ses Bobini)
S-Master HX
Yok
DSEE HX
Var
Giriş(ler)
Mikro USB, Stereo Mini Jak
Frekans Tepkisi
5 Hz - 40.000 Hz (JEITA)
Frekans Tepkisi (Bluetooth® İletişimi)
20 Hz - 20.000 Hz (44,1 kHz Örnekleme) / 20 Hz - 40.000 Hz (LDAC 96 kHz Örnekleme, 990 KB/sn)
Pasif Kullanım
Var
NFC
Var
Kablo Uzunluğu
Yaklaşık 1,2 m

Kutu İçeriği

Taşıma Torbası, Kulaklık kablosu (yaklaşık 1,2 m), USB Kablosu: Mikro-USB (yaklaşık 50 cm)

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi