İçeriğe Atla
h.ear on 2 Mini Kablosuz ürününün görüntüleri
h.ear on 2 Mini Kablosuz ürününün görüntüleri
h.ear on 2 Mini Kablosuz ürününün görüntüleri
h.ear on 2 Mini Kablosuz ürününün görüntüleri
h.ear on 2 Mini Kablosuz ürününün görüntüleri
h.ear on 2 Mini Kablosuz ürününün görüntüleri
h.ear on 2 Mini Kablosuz ürününün görüntüleri
h.ear on 2 Mini Kablosuz ürününün görüntüleri

Özellikler

Farklı renk seçenekleri bulunur

h.ear on 2 Mini Kablosuz, stilinize ve yaşamınıza rahatça uyması için özel renklerde mevcuttur.

Kolay taşıma ve takma için kompakt katlamalı tasarım ve rahat kulaklık yastıkları

Yumuşak, yastıklı kulaklıklar, tüm gün rahatça dinlemenizi sağlar ve kompakt kafa bandı her baş şekline ve saç stiline uyar. Kulaklı katlanarak birlikte verilen taşıma kesesine kolayca sığar, böylece her yere götürebilirsiniz.

Rakipsiz ses için Yüksek Çözünürlüklü Ses

Yüksek Çözünürlüklü Ses ile en yoğun dijital müzik deneyimini yaşayın. Müziği CD'ye göre daha yüksek bir hızla yakalayan, saniyede alınan ses örneği sayısını ve her örneğin bit hızı doğruluğunu artıran Yüksek Çözünürlüklü Ses, sanatçıların müziğini ödün vermeden kulaklarınıza taşır. Duygu dolu bir deneyim için her nefesi ve ince hareketleri duyun.

LDAC™: Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriğinin iletimi için

LDAC™, kablosuz ortamınıza göre çeşitli iletim hızlarını destekler. Maksimum aktarım hızı olan 990 kbps'de (geleneksel Bluetooth® ses teknolojisinden yaklaşık üç kat daha fazla veri) iletim yaparak Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriğini, Yüksek Çözünürlüklü Sese yakın olağanüstü ses kalitesinde dinlemenizi sağlar. LDAC™, müziklerinizi sanatçının istediği kalitede, gelişmiş kablosuz dinleme deneyimiyle dinlemenizi sağlar.

Sıkıştırılmış dosyalarınızın ses kalitesini geri kazandırın

Dijital Ses Geliştirme Motoru HX (DSEE HX™), sıkıştırılmış dijital müzik dosyalarının kalitesini yükselterek Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesine yaklaştırır. DSEE HX™, sıkıştırma sırasında kaybolan yüksek aralıklı sesi geri kazandırarak dijital müzik dosyalarınızı zengin ve doğal sesle oluşturur. 

24 saate kadar pil ömrüyle daha uzun süre dinleyin

İşe gidip gelirken ya da gün boyunca müzik dinlemek için idealdir. Şarjı doluyken 24 saate kadar müzik çalabilir veya görüşme yapabilirsiniz. Birlikte verilen kulaklık kablosunu takarak pil bitse bile müzik dinlemeye devam edebilirsiniz.

Telefonunuzdan ince ayarlar yapın

Sony | Headphones Connect uygulamasıyla, ön ayarlardan birini seçerek veya ekolayzeri özelleştirerek müziği zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. Ayrıca kulüp, salon, arena veya dış mekan stili ses için bir surround ses ön ayarı seçebilirsiniz.

Anında bağlantı için NFC™ Tek Dokunuş

Yakın Alan İletişimi (NFC™) ve BLUETOOTH® teknolojisi müziğinizi bağlamanızı hızlandırır ve kolaylaştırır. NFC™ özellikli cihazınızı kulaklığa dokundurarak hızlı, sorunsuz bir bağlantı kurun ve akış yapın. NFC™ yok mu? Sorun değil. Cihaz ayarlarınızdaki Bluetooth® ile bağlanın, işte hazırsınız.

Teknik Özellikler
Stilinizi ve sesinizi gittiğiniz her yere götürün. h.ear on 2 Mini Kablosuz, Yüksek Çözünürlüklü Ses ile olağanüstü ses ve LDAC™ ile gelişmiş BLUETOOTH® akış özellikleri içerir. Kolay takma için kompakt ve hafiftir, dünyanıza kolayca uyum sağlayan çeşitli renklerde mevcuttur.
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

  • DSEE HX™, müziği yüksek çözünürlüklü ses kalitesine yaklaştırarak yükseltir

  • Kolay takma ve taşıma için kompakt, katlamalı tasarım

  • NFC™ Tek Dokunuş ile basit Bluetooth® bağlanabilirliği

  • Sony | Headphones Connect uygulamasıyla sesinizde ince ayarlar yapın

Sürücü Birimi
40 mm (Dome Tipi)
Frekans Tepkisi
5 Hz-40.000 Hz
Kablo Uzunluğu
1,2m

Kutu İçeriği

Taşıma Torbası, Bağlantı Kablosu, USB Kablosu

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi