h.ear on 2 Kablosuz NC

Sizin renkleriniz, sesiniz, dünyanız

h.ear on 2 Kablosuz NC kulaklığın eşsiz renkleriyle hayatınıza uyum katın. Dijital gürültü engelleme özelliği sayesinde ne duyacağınızı seçebilir, böylece her zaman dilediğinizi dinleyebilirsiniz.

KULAKLIK

WH-H900N h.ear on 2 Kablosuz Gürültü Engelleme Özellikli Kulaklık

WH-H900N

WH-H900N h.ear on 2 Kablosuz Gürültü Engelleme Özellikli Kulaklık ürününün fotoğrafı

redgoldgreenblueblack

h.ear serisi

Hear Your Colours

h.ear serisinin renkleriyle hayatınıza uyum katın. Her biri stilinize ve dünyanıza rahatça uyum sağlayan beş eşsiz renkte temin edilmektedir.

Uyumlu renkler

Yeni h.ear ürün yelpazesi, yaşam tarzınıza mükemmel şekilde uyum sağlayan renklerle sunuluyor. Tonlar, bir nüans yelpazesine ve farklı renklere yakışıyor. Ürünleri en sevdiğiniz kıyafetlerle deneyin, hepsine yakıştığını göreceksiniz; çaba harcamadan uyum yakalayın.

Renginizi seçin

  • Ufuk Yeşili
  • Alacakaranlık Kızılı
  • Grimsi Siyah 
  • Donuk Altın Sarısı
  • Ay Işığı Mavisi

Daha yakından bakın

h.ear serisini her açıdan görün ve tasarım özelliklerini kendiniz keşfedin.

Rahat ve taşınabilir

Hafif ve ergonomik olan kulaklık, kullanılmadığı zaman katlanabilir. Taktığınız zaman ise yumuşak kulaklık yastıkları tüm gün rahattır, yaşamınıza mükemmel uyum sağlar.

Müziğiniz en iyi kalitede

Gerçek anlamda otantik ses

CD'den kaliteli Yüksek Çözünürlüklü Ses sayesinde stüdyo kalitesindeki sesin küçük ayrıntılarının keyfini çıkarın. Müzik tutkusu, sinyalden hoparlöre kadar her bileşeni bir araya getirerek sanatçı karşınızdaymış hissi uyandırır. 

LDAC

Daha iyi BLUETOOTH® sesi

LDAC™, klasik Bluetooth® kablosuz bağlantılarından daha fazla veri ileterek Yüksek Çözünürlüklü Sese daha yakın olağanüstü ses kalitesini yakalar.

DSEE HX

Müziğinizdeki tüm ayrıntıları iyileştirin

DSEE HX, sıkıştırma sırasında kaybolan yüksek aralıklı sesi geri kazandırarak dijital müzik dosyalarınızı zengin ve doğal sesle oluşturur. 

Ne dinleyeceğinizi seçin

Gürültü engelleme, Ortam Sesi modu ve hızlı dikkat çekme özelliğiyle dinleme deneyiminiz tamamen sizin kontrolünüz altında. 

Kolayca ayarlayın ve kontrol edin

Dokunmatik kontroller ve Sony | Headphones Connect uygulaması, kulaklığınızı çaba gerektirmeden sizinle senkronize eder.

Sony | Kulaklık Connect uygulaması

Telefonunuzdan ince ayarlar yapın

Sony | Headphones Connect uygulaması, ekolayzer ayarlarını değiştirmenize, surround ses ön ayarları seçmenize ve daha fazlasına olanak sağlar.

Dokunmatik kontroller

Parçaları atlamak için dokunun

Basit dokunmatik kontrollerle telefon çağrılarını cevaplayın, müziği kontrol edin ve Google Assistant veya Siri'yi etkinleştirin.

Kulaklık Google Asistan ile daha akıllı hale geliyor

h.ear on 2 Kablosuz NC kulaklık bir güncelleme ile Google Assistant için optimum hale getirilecek. İster soru sorun, ister iş yaptırın, bu kendi kişisel Google'ınız ve her an yardımınıza hazır.

WH-H900N Google Assistant
Gün boyu pil

Gün boyu pil

Şarjlar arasında 28 saate kadar pil ile, gün boyu kablosuz oynatmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Pil, çabucak şarj olur; yalnızca 10 dakika takın, 65 dakikalık oynatmaya yetecek güç elde edersiniz.

Özellikler ve Teknik Nitelikler
Daha fazla müziğin, rahatlığın ve dünyanıza kolayca uyum sağlayan renklerin keyfini çıkarın. h.ear on 2 Kablosuz NC, stüdyo kalitesinde ses için Yüksek Çözünürlüklü Ses ve LDAC™ ile daha iyi BLUETOOTH® akış özellikleri içerir. Dijital Gürültü Engelleme, dış dünyayı bloke eder veya duymak istediğiniz seslere izin verir.
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

  • DSEE HX™, sıkıştırılmış müziği yüksek çözünürlüklü ses kalitesine yaklaştırarak yükseltir

  • Dijital gürültü engelleme ve ortam sesi modu duyduklarınızı kontrol etmenizi sağlar

  • Kolay kullanım için dokunmatik sensör kontrol paneli

  • Sony | Headphones Connect uygulamasıyla sesinizde ince ayarlar yapın

Sürücü Birimi
40mm, dome tipi (CCAW Ses Bobini)
S-Master HX
Yok
DSEE HX
Var
Giriş(ler)
Mikro USB, Stereo Mini Jak
Frekans Tepkisi (Bluetooth® İletişimi)
20 Hz - 20.000 Hz (44,1 kHz Örnekleme) / 20 Hz - 40.000 Hz (LDAC 96 kHz Örnekleme, 990 KB/sn)
Frekans Tepkisi (Aktif Kullanım) 
5 Hz - 40.000 Hz (JEITA)
Pasif Kullanım
Var
NFC
Var
Kablo Uzunluğu
Yaklaşık 1,2 m

Kutu İçeriği

Taşıma Torbası, Bağlantı Kablosu, USB Kablosu

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi