İçeriğe Atla
h.ear on 2 Kablosuz NC ürününün görüntüleri
h.ear on 2 Kablosuz NC ürününün görüntüleri
h.ear on 2 Kablosuz NC ürününün görüntüleri
h.ear on 2 Kablosuz NC ürününün görüntüleri
h.ear on 2 Kablosuz NC ürününün görüntüleri
h.ear on 2 Kablosuz NC ürününün görüntüleri
h.ear on 2 Kablosuz NC ürününün görüntüleri
h.ear on 2 Kablosuz NC ürününün görüntüleri
h.ear on 2 Kablosuz NC ürününün görüntüleri

Özellikler

Farklı renk seçenekleri bulunur

h.ear on 2 Kablosuz NC, stilinize ve yaşamınıza rahatça uyması için özel renklerde mevcuttur.

Rahat kulaklıklar, kolay taşıma ve takma için katlamalı tasarım

Yumuşak, yastıklı kulaklıklarla tüm gün rahatça dinleyebilirsiniz. Katlanan tasarım, kulaklığın birlikte verilen taşıma kesesine kolayca sığar, böylece her yere götürebilirsiniz.

Rakipsiz ses için Yüksek Çözünürlüklü Ses

Yüksek Çözünürlüklü Ses ile en yoğun dijital müzik deneyimini yaşayın. Müziği CD'ye göre daha yüksek bir hızla yakalayan, saniyede alınan ses örneği sayısını ve her örneğin bit hızı doğruluğunu artıran Yüksek Çözünürlüklü Ses, sanatçıların müziğini ödün vermeden kulaklarınıza taşır. Duygu dolu bir deneyim için her nefesi ve ince hareketleri duyun.

LDAC™: Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriğinin iletimi için

LDAC™, kablosuz ortamınıza göre çeşitli iletim hızlarını destekler. Maksimum aktarım hızı olan 990 kbps'de (geleneksel Bluetooth® ses teknolojisinden yaklaşık üç kat daha fazla veri) iletim yaparak Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriğini, Yüksek Çözünürlüklü Sese yakın olağanüstü ses kalitesinde dinlemenizi sağlar. LDAC™, müziklerinizi sanatçının istediği kalitede, gelişmiş kablosuz dinleme deneyimiyle dinlemenizi sağlar.

Sıkıştırılmış dosyalarınızın ses kalitesini geri kazandırın 

Dijital Ses Geliştirme Motoru HX (DSEE HX™), sıkıştırılmış dijital müzik dosyalarının kalitesini yükselterek Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesine yaklaştırır. DSEE HX™, sıkıştırma sırasında kaybolan yüksek aralıklı sesi geri kazandırarak dijital müzik dosyalarınızı zengin ve doğal sesle oluşturur. 

Dikkatinizin daha az dağılması için dijital gürültü engelleme

Dijital gürültü engelleme, müzik dinlerken ortam gürültüsünü azaltır. Kulaklıkta dahili olarak, biri muhafaza içinde biri muhafaza dışında olmak üzere iki mikrofon, istenmeyen sesleri kesmek için dijital gürültü engelleme motoruyla birlikte çalışır.

Ortam sesi her şeyden haberdar olmanızı sağlar

Arka planda müzik dinlemeye devam ederken trafik sesi gibi günlük temel sesleri duyun.

Hızlı dikkat sohbet etmenizi sağlar

Kulaklığınızı çıkarmadan konuşun. Müzik sesini anında kısmak ve konuşma ile ilgili ortam seslerini aktarmak için bir elinizi muhafazanın üzerine koyun.   

Dokunmatik kontroller çalmayı kolayca yönetmenizi sağlar

Yalnızca sağ taraftaki kontrol paneline dokunarak müziği durdurabilir, çalabilir, parçalar arasında geçiş yapabilir, ses seviyesini değiştirebilir veya akıllı telefonunuzun ses yardımcısı özelliklerini etkinleştirebilirsiniz.

Telefonunuzdan ince ayarlar yapın

Sony | Headphones Connect uygulamasıyla, ön ayarlardan birini seçerek veya ekolayzeri özelleştirerek müziği zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. Ayrıca kulüp, salon, arena veya dış mekan stili ses için bir surround ses ön ayarı seçebilirsiniz.

28 saate kadar pil ömrüyle daha uzun süre dinleyin

İşe gidip gelirken ya da gün boyunca müzik dinlemek için idealdir. Şarjı doluyken 28 saate kadar müzik çalabilir veya görüşme yapabilirsiniz. Birlikte verilen kulaklık kablosunu takarak pil bitse bile müzik dinlemeye devam edebilirsiniz.

Anında bağlantı için NFC Tek Dokunuş

Yakın Alan İletişimi (NFC™) ve BLUETOOTH® teknolojisi müziğinizi bağlamanızı hızlandırır ve kolaylaştırır. NFC özellikli cihazınızı kulaklığa dokundurarak hızlı, sorunsuz bir bağlantı kurun ve akış yapın. NFC™ yok mu? Sorun değil. Cihaz ayarlarınızdaki Bluetooth® ile bağlanın, işte hazırsınız.

Teknik Özellikler
Daha fazla müziğin, rahatlığın ve dünyanıza kolayca uyum sağlayan renklerin keyfini çıkarın. h.ear on 2 Kablosuz NC, stüdyo kalitesinde ses için Yüksek Çözünürlüklü Ses ve LDAC™ ile daha iyi BLUETOOTH® akış özellikleri içerir. Dijital Gürültü Engelleme, dış dünyayı bloke eder veya duymak istediğiniz seslere izin verir.
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

  • DSEE HX™, sıkıştırılmış müziği yüksek çözünürlüklü ses kalitesine yaklaştırarak yükseltir

  • Dijital gürültü engelleme ve ortam sesi modu duyduklarınızı kontrol etmenizi sağlar

  • Kolay kullanım için dokunmatik sensör kontrol paneli

  • Sony | Headphones Connect uygulamasıyla sesinizde ince ayarlar yapın

Sürücü Birimi
40mm, dome tipi (CCAW Ses Bobini)
Frekans Tepkisi
5 Hz-40.000 Hz
Kablo Uzunluğu
Yaklaşık 1,2 m

Kutu İçeriği

Taşıma Torbası, Kulaklık kablosu (yaklaşık 1,2 m, OFC örgülü, altın kaplama stereo mini fiş), USB Kablosu

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi