WH-H910N

Renge güç verin. Gürültüyü engelleyin.

İki renkli göz alıcı tasarım seçenekleriyle kendinizi ifade edin, dijital gürültü engelleme ve olağanüstü sesle kendinizi müziğinize kaptırın. 

KULAKLIK

WH-H910N h.ear on 3 Kablosuz Gürültü Engelleme Özellikli Kulaklık

WH-H910N

WH-H910N h.ear on 3 Kablosuz Gürültü Engelleme Özellikli Kulaklık ürününün fotoğrafı

redorangegreenblueblack

Hear your colours

Yeni h.ear grubu, farklı renkleri uyumlu bir şekilde birleştirir ve çok farklı kombinasyonlar yaratır. Dikkat çekici tasarımdan olağanüstü sese ve işlevselliğe kadar, h.ear grubunun sunduğu tüm özellikleri inceleyin.

WH-H910N kulaklığın öne bakan görünümü

Renkler ve tasarım

WH-H910N kulaklık takarak dizüstü bilgisayar kullanan kadının yaşam tarzı fotoğrafı

Gürültü azaltma

Uyarlanabilir Ses Kontrolü resmi

Uyarlanabilir Ses Kontrolü

Müzik hiç bu kadar güzel görünmemişti

Yeni h.ear grubu, yaşam tarzınıza mükemmel uyum sağlayacak beş farklı iki tonlu renk kombinasyonunda mevcuttur. Kulaklıkların farklı renklerini kullanarak, dikkat çekici ve kişisel bir görünüm elde edebilirsiniz. Ürünleri en sevdiğiniz kıyafetlerle veya aksesuarlarla deneyin, hepsine çok yakıştığını göreceksiniz; çaba harcamadan uyum yakalayın.

  • Küllü Yeşil
  • Mavi
  • Siyah
  • Turuncu
  • Kırmızı

Eksiksiz rahatlık için ince ve zarif

İnce bir gövde ve başınıza daha iyi oturan silikon kafa bandıyla bu kulaklık gün boyu rahatlık sağlar. Ergonomik yumuşak yastıklı kulaklık başlıkları sıkı ve sağlam şekilde oturur.

Elverişli katlanabilir tasarım

Kulaklık, hafif ve kompakt olduğu için kullanılmadığında kolayca katlanıp çantaya veya keseye koyulabilir.  

Yalnızca siz ve müziğiniz

Kulaklığın yüzeyindeki biri ileri diğeri geri beslemeli çift gürültü engelleme özellikli mikrofon, ister uçuş sırasındaki gürültü ister şehir trafiği ya da ofis sohbetleri olsun, çevrenizdeki ortam seslerini daha fazla yakalar.

Uyarlanabilir Ses Kontrolü, otomatik olarak yaptığınız işe göre ayarlanır

Sony | Kulaklık Bağlantısı uygulaması, yaptığınız şeyi (örneğin seyahat, yürüyüş veya bekleme) otomatik olarak algılayan ve ardından ortam sesi ayarlarını duruma uygun şekilde düzenleyen Uyarlanabilir Ses Kontrolü adlı akıllı bir işlev sunar. Ayarları tercihlerinize göre de özelleştirebilirsiniz.

Seyahat ederken müzik dinleyen birinin resmi

Seyahat

Kesinti olmadan gezi yapın ve arka plan gürültüsü olmadan kendinizi müzikte kaybedin.

Yürürken müzik dinleyen birinin resmi

Yürüyerek

Müziğinizin keyfini çıkarırken sokaktan ofise, etrafınızdaki her şeyin farkında olun.

Beklerken müzik dinleyen birinin resmi

Bekleme

Beklerken diğer arka plan gürültülerini azaltarak önemli duyuruları işitin.

Hızlı dikkat özelliği sohbet etmenizi sağlar

Kısa bir konuşma mı yapmanız gerekiyor? Elinizi dokunmatik sensörün üzerinde tutun, ortam sesi yükselirken müziğin sesi kısılır.

İnanabileceğiniz ses

Oldukça sağlam alüminyum dome’lar ve yumuşak üretan kenar diyaframlarıyla küçük ama güçlü 25 mm sürücüler, geleneksel 40 mm sürücülerle aynı ses basıncına ulaşır ve düşük ritimlerden yükselen vokallere kadar tam bir frekans aralığını üretmek için idealdir.

Bluetooth® ve LDAC logoları

Daha iyi BLUETOOTH® ses 

Alışıldık BLUETOOTH® kablosuz sese kıyasla yaklaşık üç kat daha fazla veri ileten (maksimum 990 KB/sn aktarım oranında) LDAC, özel bir kablolu bağlantıya mümkün olduğunca yakın olağanüstü kalitede Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriklerinin keyfini çıkarmanıza olanak tanır.

DSEE HX logosu

Ayrıntıları kurtarın

Sıkıştırmada kaybolan yüksek aralıklı sesi kurtaran Dijital Ses Geliştirme Motoru HX (DSEE HX™), dijital müzik dosyalarınızı zengin, doğal sesle yeniden üretir.

Tüm gün süren güç ve hızlı şarj

35 saatlik uzun pil ömrü sayesinde, uzun yolculuklarınızda dahi yeterli güce sahip olacaksınız. Ayrıca acil şarja ihtiyacınız varsa isteğe bağlı AC adaptörü veya iyi kalitede bir USB adaptörüyle sadece 10 dakikada 2,5 saatlik şarj elde edebilirsiniz.

35 saat pil ömrü simgesi ve 10 dk/2,5 saat hızlı şarj simgesi
Google Assistant ve Alexa built-in logoları

Sesli Yardımcıyla söylemeniz yeterli

Sadece yardımcınızla konuşarak gününüzü yönetin. Eğlenin, arkadaşlarınızla iletişim kurun, bilgi alın, müzik ve bildirimleri dinleyin, hatırlatma ayarlayın ve daha fazlasını yapın.

Parçaları atlamak için dokunun

Basit dokunmatik kontrollerle telefon çağrılarını cevaplayın, müziği kontrol edin ve Google™ App’i ve Siri’yi etkinleştirin.

Sony | Kulaklık Bağlantısı logosu

Telefonunuzdan ince ayarlar yapın

Sony | Headphones Connect uygulaması, ekolayzer ayarlarını değiştirmenize, surround ses ön ayarları seçmenize ve daha fazlasına olanak sağlar.

Son derece etkileyici. Son derece gerçek.

WH-H910N kulaklık, Sony’nin nesne tabanlı konumsal ses teknolojisini kullanan yeni müzik deneyimi 360 Reality Audio keyfini yaşamanızı sağlar. Her yönden gelen sesle, canlı konserde veya stüdyoda sanatçıyla birlikte ses kaydındaymış gibi hissedersiniz. 

Özellikler ve Teknik Nitelikler
Günlerinizi güzel müziklerle renklendirin. Bu h.ear on 3 Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz baş üstü kulaklık, yaşam tarzınıza mükemmel uyum sağlayacak iki tonlu renk seçeneklerinde mevcuttur. Stüdyo kalitesinde eğlence için yüksek kaliteli ses, Çift Gürültü Sensörü teknolojisiyle dijital gürültü engelleme, akıllı dinleme için Uyarlanabilir Ses Kontrolü, ayrıca daha ince ve zarif tasarımla daha fazla müzik ve konforun keyfini çıkarın.
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

  • Dijital gürültü engelleme ve ortam sesi modu duyduklarınızı kontrol etmenizi sağlar

  • BLUETOOTH® kablosuz teknolojisi ve LDAC™ ile yüksek kaliteli kablosuz ses

  • Gün boyu dinleme için ince, hafif ve rahat

  • Sony | Headphones Connect uygulamasıyla sesinizde ince ayarlar yapın

Sürücü Birimi
25 mm (Dome Tipi)
DSEE HX
Var
Giriş(ler)
Stereo Mini Jak
Frekans Tepkisi
5 Hz - 40.000 Hz (JEITA)
Frekans Tepkisi (Bluetooth® İletişimi)
20 Hz - 20.000 Hz (44,1 kHz Örnekleme) / 20 Hz - 40.000 Hz (LDAC 96 kHz Örnekleme, 990 KB/sn)
Frekans Tepkisi (Aktif Kullanım) 
5 Hz - 40.000 Hz
Pasif Kullanım
Var
NFC
Var
Kablo Uzunluğu
Yaklaşık 1,2 m
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi