WH-XB700 EXTRA BASS™ Kablosuz Kulaklık ürününün görüntüleri
WH-XB700 EXTRA BASS™ Kablosuz Kulaklık ürününün görüntüleri
WH-XB700 EXTRA BASS™ Kablosuz Kulaklık ürününün görüntüleri
WH-XB700 EXTRA BASS™ Kablosuz Kulaklık ürününün görüntüleri
WH-XB700 EXTRA BASS™ Kablosuz Kulaklık ürününün görüntüleri
WH-XB700 EXTRA BASS™ Kablosuz Kulaklık ürününün görüntüleri

Özellikler

Derin ve vurucu ses için EXTRA BASS™

Sony’nin EXTRA BASS™ grubunun bir parçası olan WH-XB700 kulaklık, hem tüm düşük seviyeli frekansları olağanüstü bas için geliştirip hem de vokal netliğini koruyarak her parçayı müthiş bir ritimle dalga dalga güçlendirir.

Anında bağlanabilirlik için NFC ve Bluetooth®

Yakın Alan İletişimi (NFC) ve Bluetooth® teknolojisi, kablolu bağlantı ihtiyacını ve karmaşık kurulumları ortadan kaldırır. NFC özellikli cihazınızı kulaklığa dokundurarak hızlı, sorunsuz bir bağlantı kurun ve müzik koleksiyonunuzla akış gerçekleştirmeye başlayın. NFC'niz yok mu? Sorun değil. Bluetooth® ile bağlanın.

Kesintisiz dinleme için uzun pil ömrü

Yaklaşık 4 saatlik şarj, yaklaşık 30 saat çalma süresiyle gün boyu güç sağlar; böylece art arda şarkı dinlemeye devam edebilirsiniz.

Zamanınız kısıtlıyken hızlı şarj

Kulaklığınızın gücü azaldıysa 10 dakikalık hızlı şarj, size 90 dakikaya varan çalma süresi sağlar. Oradan oraya koşturanlar için idealdir.

Zarif tasarım ve uzun süre konforlu dinleme deneyimi

Tarzınız ne olursa olsun, bas kasasındaki tek renkli canlı vurguyla, WH-XB700 kulaklığın sade, zarif ve sofistike tasarımı size tam uyar. Yumuşak yastıklı kulaklık başlıkları uzun süreli konfor sağlar ve döner tasarım sayesinde art arda favori albümlerinizi dinlemeniz için idealdir.

Eller serbest görüşme için dahili mikrofon

Müzik dinlerken bile konuşmak çok kolaydır; kulaklıktaki üç düğmenin ortasındaki çok işlevli düğmeye basmanız yeterli, dahili mikrofon seçili akıllı telefonlardan eller serbest görüşme yapmanızı sağlar. Kulaklığınızı çıkarmak zorunda kalmadan, şarkılar ve görüşmeler arasında kolayca geçiş yapın.

Müziğinizi özelleştirin

Her şarkı için ideal sesi ayarlayın. Yenilikçi Sony | Kulaklık Bağlantısı uygulaması, bas seviyelerinizi özelleştirmenize olanak tanır ve dış mekan, kulüp, salon veya arena stili ses için ön ayarlar sunar.

Sesli Yardımcı ile işlemler daha akıllı

Kulaklığın dahili mikrofonuyla akıllı telefonunuzun sesli yardımcısına bağlanarak gününüzü düzenleyin. Eğlenin, arkadaşlarınızla iletişim kurun, bilgi alın, müzik ve bildirim dinleyin, hatırlatma ayarlayın ve daha fazlasını yapın.

Teknik Özellikler
Bas sesinin keyfini çıkarın. WH-XB700 EXTRA BASS™ kulaklık, güçlü EXTRA BASS™ sesini vokal netliği, Bluetooth® bağlantısı, uzun pil ömrü, zarif tasarım, günlük konfor ve pratiklik ile bir araya getirir.
  • Derin ve vurucu ses için EXTRA BASS™

  • Bluetooth® ve NFC teknolojisi ile tek dokunuşla dinleme

  • 30 saate kadar pil ömrü ve hızlı şarj

  • Zarif tasarım ve uzun süre konforlu dinleme deneyimi

  • Eller serbest görüşme için dahili mikrofon

Sürücü Birimi
30 mm (Dome tipi)
S-Master HX
Yok
Frekans Tepkisi
5 Hz - 22.000 Hz (JEITA)
Frekans Tepkisi (Bluetooth® İletişimi)
20 Hz - 20.000 Hz (44,1 kHz Örnekleme)
Pasif Kullanım
Var
NFC
Var
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi