WH-XB700

EXTRA BASS™ ile Hayat

WH-XB700 EXTRA BASS™ kulaklık, olağanüstü bas sesini sıra dışı vokal netliği ve tam kablosuz özgürlüğünün yanı sıra rakipsiz konfor ve rahatlıkla bir araya getiriyor.

EXTRA BASS logosu
Derin ve vurucu ses için olağanüstü bas

Sony’nin EXTRA BASS™ grubunun bir parçası olan WH-XB700 kulaklık, hem tüm düşük seviyeli frekansları olağanüstü bas için geliştirir hem de vokal netliğini koruyarak her parçayı müthiş bir ritimle dalga dalga güçlendirir.

NFC ve Bluetooth® teknolojisiyle kablosuz özgürlüğün keyfini çıkarın

Yakın Alan İletişimi (NFC) ve Bluetooth® teknolojisi, kablolu bağlantı ihtiyacını ve karmaşık kurulumları ortadan kaldırır. NFC özellikli cihazınızı kulaklığa dokundurarak hızlı, sorunsuz bir bağlantı kurun ve müzik koleksiyonunuzla akış gerçekleştirmeye başlayın. NFC'niz yok mu? Sorun değil. Bluetooth® ile bağlanın.

30 saat pil simgesi
Kesintisiz dinleme için uzun pil ömrü

Yaklaşık 4 saatlik şarj, yaklaşık 30 saat çalma süresiyle gün boyu güç sağlar; böylece art arda şarkı dinlemeye devam edebilirsiniz.

Hızlı şarj olan WH-XB700 kulaklığın yaşam tarzı görüntüsü
Zamanınız kısıtlıyken hızlı şarj

Kulaklığınızın gücü azaldıysa 10 dakikalık hızlı şarj, size 90 dakikaya varan çalma süresi sağlar. Oradan oraya koşturanlar için idealdir.

Zarif tasarım ve uzun süre konforlu dinleme deneyimi

Tarzınız ne olursa olsun, bas kasasındaki tek renkli canlı vurguyla, WH-XB700 kulaklığın sade, zarif ve sofistike tasarımı size tam uyar. Yumuşak kulaklık yastıkları, art arda favori albümlerinizi dinlemeniz için ideal olan uzun süreli konforu sunar.

WH-XB700 kulaklık kullanarak eller serbest görüşme yapan bir adamın yaşam tarzı çekimi
Eller serbest görüşme için dahili mikrofon

Kulaklığınızı çıkarmadan şarkılar ve aramalar arasında zahmetsizce geçiş yapın. Sol kasadaki çok işlevli düğmeye basın yeter; dahili mikrofon, seçilen akıllı telefonlardan eller serbest görüşme yapmanızı sağlar.

Sony | Kulaklık Bağlantısı logosu
Müziğinizi özelleştirin

Her şarkı için mükemmel sesi ayarlayın. Yenilikçi Sony | Kulaklık Bağlantısı uygulaması, bas düzeylerini özelleştirmenizi sağlar ve kulüp, konser salonu, arena veya dış mekan dinleme ortamlarını canlandırmak için ön ayarlar sunar.

Google Asistan ve Amazon Alexa logoları
Sesli Yardımcıyla daha akıllı - Google Assistant, Amazon Alexa ve Siri

Kulaklığın dahili mikrofonuyla akıllı telefonunuzun sesli yardımcısına bağlanarak gününüzü düzenleyin. Eğlenin, arkadaşlarınızla iletişim kurun, bilgi alın, müzik ve bildirim dinleyin, hatırlatma ayarlayın ve çok daha fazlasını yapın.

Son derece etkileyici. Son derece gerçek.

Her taraftan gelen sese kendinizi kaptırın. Canlı konserde veya stüdyoda sanatçının kaydındaymışsınız gibi gerçek. 360 Reality Audio sayesinde müzik daha önce hiç olmadığı kadar etkileyici ve gerçek.

Bu kulaklık, 360 Reality Audio'nun keyfini çıkarmanızı sağlar.

Kişisel bir sinema deneyimi

BRAVIA XR™ ve Kablosuz Verici WLA-NS7 ile

BRAVIA XR ve kablosuz verici WLA-NS7’yi kullanan bu kulaklıkla, kulaklarınıza göre uyarlanan, heyecan verici bir Dolby Atmos® ve 360 Spatial Sound deneyimi yaşayın.  

Oturma odasında kanepede oturmuş kablosuz vericiyi kullanarak kulaklıkla bir şeyler dinleyen adam
360 Spatial Sound Personalizer

Sony | 360 Spatial Sound Personalizer uygulamasıyla, sizin için optimize edilmiş bir ses deneyimi yaşarsınız. Uygulama, kulak şeklinizi kaydedip analiz eder ve BRAVIA XR™ TV’lerle eşleştirildiğinde, bu kulaklığın size özel uzamsal bir ses alanı oluşturmasını sağlar.

Duvara monte edilmiş BRAVIA TV’ye bağlı, dolapta duran WLA-NS7 kablosuz verici ve kulaklık
Dolby Atmos Deneyimi

BRAVIA XR™ TV’ye bağlı bir Sony WLA-NS7 kablosuz vericiyle, kulaklığınız, Dolby Atmos deneyimi yaşayabilmeniz için çevrenizde ideal fantom hoparlör düzenini oluşturur. Sahneye kendinizi kaptırın ve aksiyonun tam ortasındaymış gibi hissedin.

Artist_connection
Artist Connection Uygulamasını indirip demo oynatıcıda örnek müziği deneyin

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Bas sesinin keyfini çıkarın. WH-XB700 EXTRA BASS™ kulaklık, güçlü EXTRA BASS™ sesini vokal netliği, Bluetooth® bağlantısı, uzun pil ömrü, zarif tasarım, günlük konfor ve pratiklik ile bir araya getirir.
  • Derin ve vurucu ses için EXTRA BASS™

  • Bluetooth® ve NFC teknolojisi ile tek dokunuşla dinleme

  • 30 saate kadar pil ömrü ve hızlı şarj

  • Zarif tasarım ve uzun süre konforlu dinleme deneyimi

  • Eller serbest görüşme için dahili mikrofon

Sürücü Birimi
30 mm (Dome tipi)
S-Master HX
Yok
Frekans Tepkisi (Bluetooth® İletişimi)
20 Hz - 20.000 Hz (44,1 kHz Örnekleme)
Pasif Kullanım
Var
NFC
Var
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri