Ürün görüntüsü

Özellikler

Sony’nin CFexpress Type A kartları için optimize edildi

Bu yüksek hızlı kart okuyucuyla, Sony CFexpress Type A ve SD bellek kartlarından en iyi şekilde faydalanın. Kompakt tasarım ve USB bağlanabilirliği, her yerde hızlı aktarım ve yedekleme sunar.

CFexpress Type A ve SD UHS-II/UHS-I bellek kartlarını destekler

CFexpress Type A bellek kartlarından ve SD bellek kartlarından veri aktarmanız için gereken tek şey bir kart okuyucu.

USB Type-C® üzerinden daha hızlı aktarımlar

USB 3.2 Gen 2 desteğiyle MRW-G2, hem USB Type-C® (önerilen) hem de Type-A bağlantıları üzerinden SuperSpeed 10 Gb/sn aktarım protokolünü destekler. Cihazlar arasında geniş uyumluluk amacıyla, her iki bağlantı türü için de yüksek performanslı kablolar sağlanır.

Kullanımı kolay

Daha rahat çalışmanızı sağlamak için, girintili kart yuvasının şekli kazara kartın çıkarılmasını zorlaştırır ve erişim LED’i bulunur (kart takılıyken yanar, erişim sırasında yanıp söner). 

Kompakt, kolay taşınır ve daha verimli iş akışları için tasarlanmıştır

MRW-G2’nin ince ve hafif tasarımı, her cebe veya çantaya sığmasını ve dolayısıyla hareket halinde yüksek çözünürlüklü dosyalarla çalışmak için ideal olmasını sağlar. Hem yüksek hızlı veri aktarımı hem de güç kaynağı için tek bir kablo bağlantısı gerekir.

Teknik Özellikler

USB arayüzü üzerinden, CFexpress Type A ve SD UHS-II/UHS-I bellek kartlarının yüksek performansını optimize edin. Ultra yüksek USB 3.2 Gen 2 veri hızlarına yönelik desteği ve kompakt, kolay taşınan tasarımıyla, hem kolaylık hem de oldukça gelişmiş bir iş akışı sağlar
  • SuperSpeed USB 10 Gb/sn (USB 3.2)

  • Sony CFexpress Type A ve SD UHS-II/UHS-I bellek kartlarıyla uyumlu

  • Hem USB Type-C® hem de Type-A bağlantı noktaları için yüksek performanslı kablolar sağlanır

  • Kartın yanlışlıkla çıkarılmasını engellemek için girintili yuva ve LED göstergesi

  • Ultra kompakt ve hafif

Arayüz
USB 3.2 Gen2 x 1
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi