USB Dağıtıcıda UHS-II SD/microSD Okuyucu ürününün görüntüleri
USB Dağıtıcıda UHS-II SD/microSD Okuyucu ürününün görüntüleri
USB Dağıtıcıda UHS-II SD/microSD Okuyucu ürününün görüntüleri
USB Dağıtıcıda UHS-II SD/microSD Okuyucu ürününün görüntüleri
USB Dağıtıcıda UHS-II SD/microSD Okuyucu ürününün görüntüleri

Özellikler

En kısa aktarım süreleri için en hızlı UHS-II SD/microSD okuyucu

MRW-S3’teki 300 MB/sn’ye varan hızlara sahip UHS-II SD ve microSD kart okuyucu, UHS-II destekli fotoğraf makineleriyle çekilen yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve videoları almanın ve kopyalamanın en hızlı yöntemini sunar. Bu sayede uzun süre çekim yapılan bir günün sonunda, işinizi yedeklerken ciddi ölçüde zaman kazanabilir ve görüntülerinizi kısa sürede inceleyebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. 

En hızlı USB dağıtıcı

USB dağıtıcılar, MRW-S3’ten daha hızlı değildir. USB 3.1 Gen 2 desteği ile, 1000 MB/sn’ye varan aktarım hızları sunar; böylece sadece 300 MB/sn’ye varan hızlardaki SF-G serisi gibi UHS-II kartlarını değil, aynı zamanda XQD ve CFexpress gibi diğer kart okuyucuları da kullanabilirsiniz. Ayrıca hızlı yedeklemeler için yüksek hızlı USB harici SSD (Katı Hal Sürücüsü) depolama cihazlarından da en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

İstikrarlı besleme için 100 W USB Güç Kaynağı

100 W’a kadar USB PD AC adaptörleri ile uyumlu olan MRW-S3, USB PD uyumlu AC adaptörünüzden tüm bağlı cihazlara (USB Type-C™ ve USB Standard-A bağlantı noktasına) istikrarlı ve güvenilir bir güç kaynağı sağlar. Böylece profesyonel fotoğrafçılar ve videograflar, yetersiz güç kaynağı nedeniyle ani bağlantı kesintilerini dert etmeden iş akışlarına odaklanabilir. 35 W veya üstü bir USB PD AC adaptörü önerilir.

USB güç seviyesi göstergeleri

MRW-S3’te, hem USB-A hem de USB-C bağlantı noktaları için güç seviyesi göstergeleri bulunur; böylece USB cihazlarınızı bağlamadan önce, istikrarlı ve güvenilir bir bağlantıya yetecek güç olup olmadığını görebilirsiniz. LED göstergesi tam olarak yanarsa USB bağlantı noktası maksimum güç seviyesiyle hazırdır. Yanıp sönen LED, geleneksel USB cihazları için yeterli güç olduğunu ama yüksek güç tüketimine uygun olmadığını gösterir. LED yanmıyorsa sadece kendi kendine güç sağlayan USB cihazlarını bağlayabilirsiniz.

Çıkarılabilir USB-C - USB-C kablosu

USB-C kablosu sürekli takılı olan USB dağıtıcılarını taşımak hem zordur hem de kablonun gövdeye bağlandığı yer zamanla hasar görebilir. Bu nedenle MRW-S3 çıkarılabilir USB-C - USB-C kablosuna sahiptir, böylece kablo aşınmasını ve yıpranmasını en aza indirir ve USB dağıtıcınız kullanılmadığında inceliğiyle az yer kaplar. Bu kısa kablo, gömülü eMarker sayesinde, normal USB 3.1 Gen 2 cihaz bağlantısı için veya 100 W’a kadar USB PD AC adaptörü için bağlantı kablosu olarak kullanılabilir.

4K 30 fps özellikli HDMI çıkışı 

Dizüstü bilgisayarınızda veya PC’nizde HDMI çıkışı yok mu? Sorun değil. MRW-S3, 4K 30 fps’e varan çıkış yapabilen bir HDMI çıkışı içerir ve işinizi bir TV veya monitörde çabucak ve kolayca inceleyip düzenlemenizi sağlar. Ayrıca sınırlı bağlantı noktaları olan dizüstü bilgisayarlarda fazladan bir donanım kilidi taşıma gerekliliğini ortadan kaldırır ve kıymetli USB-C bağlantı noktalarınızdan birini daha boş bırakır.

Dalgalı yüzeyle şık ve dayanıklı alüminyum gövde

Dayanıklı, zımparalanmış alüminyum kaplama, çizilmeyi ve parmak izlerini en aza indirir. Hissedilebilen yüzey de sağlam bir tutuş sağlayarak gün boyu düzenli olarak cihaz ve kablo bağlayıp çıkaranlar için kullanımı kolaylaştırır.

Kompakt ve hafif

MRW-S3, sadece 118,7 x 50,3 x 14 mm ölçüleri ve sadece 95 gr ağırlığı ile yerinde çekim yaparken kolay taşıma imkanı sunar.

Teknik Özellikler

USB Dağıtıcıda MRW-S3 UHS-II SD/microSD Okuyucu; yüksek hızı, güvenilirliği ve istikrarı ile iş akışı verimliliğini en üst düzeye çıkarmak isteyen fotoğrafçılar ve videograflar için elzem ekipmandır. Bu dağıtıcıda 4K HDMI çıkışı, ayrıca MacBook ve Windows dizüstü bilgisayar uyumluluğu olan akıllı telefonlar için hızlı şarj cihazı bulunur. Rakipsiz veri aktarımı hızları, 1000 MB/sn’ye (USB 3.1 Gen 2 bağlantısı) ulaşır ve tam hızlı UHS-II SD bellek kartı desteği sunar (300 MB/sn’ye kadar).
  • USB 3.1 Gen 2 desteği, 1000 MB/sn’ye varan gerçek aktarım hızları

  • 300 MB/sn’ye kadar UHS-II SD ve microSD kart okuyucu

  • İstikrarlı ve görsel güç yönetimi için USB güç seviyesi göstergeleriyle 100 W’a varan USB PD GİRİŞİ

  • HDMI çıkışı (4K’ya kadar)

  • Çıkarılabilir USB-C - USB-C kablosu sayesinde ince haliyle taşınması aşınma ve yıpranmayı en aza indirir

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi