MDR-EX650AP Kulak İçi Kulaklık ürününün görüntüleri
MDR-EX650AP Kulak İçi Kulaklık ürününün görüntüleri
Müzikal saflık, daha az titreşim.

Net, dengeli ses ve daha az rezonans için pirinçten üretildi

Her notayı daha net duyun ve istenmeyen titreşimleri azaltın. MDR-EX650AP kulaklığımız, bozulmayı en aza indirmek için pirinç muhafazalar ve yüksek ses dengesi için geniş pirinç kanallar kullanır. Kulağa tam oturan yeni, açılı kulaklık başlığı tasarımı sayesinde kulaklık taktığınızı hissetmezsiniz.

Küçük ancak güçlü sürücü

Kompakt, çok hassas sürücü birimiyle her notayı mükemmel netlikte duyun.

Geniş frekans tepkisi

Geniş ses aralığı sayesinde derin alçak tonları ve etkileyici yüksek tonları duyun.

Pirinç, bozulmayı en aza indirir

Pirinç, istenmeyen titreşimleri bastırmak ve sesi dengeli tutmak için idealdir. Bu kulaklıkta kullanılan pirinç muhafaza, geleneksel muhafazalara göre daha az çınlayarak orta ve yüksek frekanslarda daha net, alçak frekanslarda daha yumuşak ses verir.

Net ve dengeli ses

Daha dengeli ve net tiz sesler elde etmek için geleneksel kulaklıklarda bulunandan %15 daha geniş iç çaplı genişletilmiş pirinç kanallar kullanıldı.

Hassas performans

Heavy rock'tan club marşlarına ve pop klasiklerine kadar her müzik türünde ayrıntıları ortaya çıkaran net, güçlü bir ses duyarsınız.

Beat Response Control

Özel şekilli havalandırma delikleriyle alçak frekansları optimize eder ve derin bas ritimlerini ve vuruşları hassas şekilde üretir.

12 mm neodimyum sürücü

Küçük ancak güçlü sürücü, yüksek hassasiyet ve düşük bozulma oranı için 16 mm sürücüyle aynı boyutta hoparlör dome'a sahiptir.

Ultra yüksek hassasiyet

Hassasiyet, bir elektrik sinyalinin sese ne kadar etkili şekilde dönüştürüldüğünü ölçer. Ultra yüksek hassasiyete sahip olan bu kulaklık, netliği kaybetmeden sesi en üst seviyeye çıkarmanızı sağlar.

Rahat müzik dinleyin

Saatler boyunca konforlu bir şekilde dinleyebilmeniz için kulaklarınıza tam oturacak şekilde tasarlanmıştır.

Açılı profil

Kulağın arkasına oturan küçük boyutlu sürücü, daha konforlu bir uyum ve daha iyi ses yalıtımı sunar.

Hibrit silikon kulaklık başlıkları

Sağlam olması için sert silikondan, dış tarafı ise konfor için daha yumuşak bir silikondan üretilmiştir. Dört farklı büyüklükteki başlıklar sayesinde kulağınıza mutlaka oturur.

Seyahate hazır

Akıllı telefon dostu ve her yere kolayca taşınabilir tasarım

Yaklaşık 9 g olan bu kulaklığı, birlikte verilen taşıma çantasıyla rahatça taşıyabilirsiniz. Kablo uzunluğunu kolayca ayarlamayı sağlayan kızaklı tırtıklı kablo dolaşmaz. Kablo üstü uzaktan kumandayı kullanarak eller serbest arama yapabilirsiniz.

Müziğinizi kişiselleştirin

Ücretsiz Sony SmartKey uygulamasını indirerek Android akıllı telefonunuzun müzik işlevlerini yapılandırabilirsiniz. Kulaklığınızdan müziği başlatın, duraklatın, parça atlayın ve ses seviyesini değiştirin.

Aramalarınızı kontrol edin

Android akıllı telefonunuzun arama tuşunu özelleştirin. Kablo üstü kumandayı kullanarak arama yanıtlayın, sonlandırın veya ses seviyesini ayarlayın. Tüm bunları ücretsiz Sony SmartKey uygulamasıyla yapabilirsiniz.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

  • Pirinç muhafaza ve ses kanalı, istenmeyen titreşimleri en aza indirir

  • Konforlu, tam oturan tasarım

  • Dinamik ses için 12 mm neodimyum sürücüler

  • 5–28.000 Hz frekans aralığı

  • Akıllı telefonla uyumlu ve kablo üstü uzaktan kumandalı mikrofon

Sürücü Birimi
12 mm dinamik – Dome tipi
Frekans Tepkisi
5–28.000 Hz
Kablo Uzunluğu
1,2 m

Kutu İçeriği

Taşıma torbası, Kulaklık kablosu uzunluğu ayarlayıcı, Kulaklık Başlıkları, Çalıştırma Talimatları

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi