MUC-B12BL1 Dengeli 1,2 m Y Tipi Kablo ürününün görüntüleri
MUC-B12BL1 Dengeli 1,2 m Y Tipi Kablo ürününün görüntüleri

Özellikler

Hi-fi Ses için Kimber Kable ile İşbirliği

Kimber Kable, 1979'dan beri yüksek performanslı kablolar üretmektedir. MUC-B kabloların en iyi performansını yakalamak için örgülü kulaklık kablosu Kimber Kable'ın örgü teknolojisinden yararlanılarak yakın işbirliği içerisinde tasarlandı.

8 Telli Örgülü Yapı

Örgülü kablolar doğal olarak parazite ve gürültüye karşı daha dayanıklıdır ve sinyal kaybını minimuma indirir. Sony'nin mükemmel kulaklık mühendisliği ve Kimber Kable'ın uzmanlığının birleşimi, yüksek netlikte ses sunmak için benzersiz yüksek kaliteli bir kulaklık kablosu ortaya çıkardı.

Çok Ölçekli İletken

Bir kabloda farklı ölçekte teller kullanarak iletim kaybı minimuma indirilir ve ayrıca iletim kaybı her frekans aralığında kontrol edilir. Düşük frekanstan yüksek frekansa net ses elde edilir.

Dengeli Bağlantı

Topraklama iletkenlerini de içerecek şekilde sol ve sağ kanalları farklı fişlere ayırarak bu kabloların PHA-3 gibi dengeli çalışan kulaklık amplifikatörleriyle bağlantıya izin vermesi sağlanır. Yaygın tek fişli dengesiz sistemle karşılaştırıldığında bu dengeli sistem harici gürültüye karşı dayanıklılığı artırır, daha iyi S/N oranı sağlar, ses karışmasını azaltır ve dip gürültüsünde önemli bir gelişme sunar. (Daha fazla ayrıntı için PHA-3'e bakın.)

Altın Kaplama Mini Fiş x 2 (Yaklaşık 1,2 m uzunluğunda)

Bağımsız sol ve sağ fişler dengeli çalışan kulaklık amplifikatörleriyle bağlantıya izin verir. Altın kaplama, sinyal saflığı için üstün iletkenlik sağlar. Kol kısmında kullanılan alüminyum alaşım, ses titreşimlerinin daha iyi zayıflamasını sağlayarak mükemmel akustik performans sunar. 1,2 metrelik kablo dış mekanda dinleme için idealdir.

Teknik Özellikler

MUC-B12BL1 dengeli 1,2 m Y Tipi kablo, Kimber Kable teknolojisiyle üstün ses sunar. Ayrı sol ve sağ topraklama kondüktörleri, kulaklık ve amplifikatör arasındaki bağlantıyı dengeleyerek harici gürültüyü azaltır ve akustik üretimi geliştirir.
  • 8 telli örgü tasarım sayesinde müzik canlı ve net olur

  • Oksijensiz bakır kondüktör sesteki bozulmayı en aza indirir

  • Altın kaplama mini fişler çok uzun ömürlüdür

  • 1,2 m uzunluk hareket özgürlüğü sağlar

Kablo Uzunluğu
1,2m
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi