İçeriğe Atla
Televizyonlar

LED teknolojili TV'ler

Etkileyici netlik, canlı renkler ve enerji verimliliği sunan düz ekran LED teknolojili TV'lerimizi keşfedin ve eviniz için ideal modeli bulun.

LED teknolojili TV'lerle daha kaliteli görüntüler

Form ve işlevi birleştirerek harika bir görüntüleme deneyimi sunan LED teknolojili TV'lerimizin Motionflow XR, X-Reality PRO ve ClearAudio+ gibi dahili teknolojileri daha parlak görüntüler, kaliteli sesler ve şık tasarımlar sunar.

Sony'den 3D LED teknolojili TV'ler
Sony'nin LED teknolojili televizyonlarıyla net görüntü

Her ayrıntıyı öne çıkarın

Sony'nin LED teknolojisine sahip en iyi LED teknolojili TV'lerimizdeki beyaz diyotlar, görüntülerin canlı ve net olmasını sağlar. Sevdiğiniz filmler ve programlar yepyeni bir görünüm kazanır ve görüntü kalitesi her sahneye heyecan aşılar.

Daha keskin, akıcı ve doğal görüntüler

Yüksek görüntü kaliteli LED teknolojili TV'lerimizin bazı modellerindeki 8 milyon piksel değerinde ayrıntı sunan 4K işleme, keskin ve net görüntüler sunar. LED teknolojili 3D TV'ler görüntülere hayat verir ve Motionflow XR hareketleri akıcılaştırır.

Sony'nin Smart LED teknolojili TV'sinde keskin görüntüler
Net ses veren LED teknolojili TV

Kaliteli ses

Güçlü ses sunan en iyi LED teknolojili TV'lerimizde tüm tonları otomatik olarak dengeleyen ClearAudio+ teknolojisi ve bazı modellerde dahili subwoofer ve Manyetik Sıvı Hoparlör bulunur. Böylece daha net, zengin ve derin bir bas deneyimi yaşarsınız.

Web'in gücünden yararlanın

Oturma odanızı multimedya merkezine dönüştüren Smart LED teknolojili TV'lerimizle Skype™ üzerinden görüşme yapın, akıllı telefonunuzdaki fotoğraflara bakın, tweet gönderin, web'den içerik akışı gerçekleştirin ve net görüntü kalitesine sahip olun.

Sony'nin Smart LED teknolojili TV'siyle içerik paylaşımı
Sony'nin en iyi LED teknolojili TV'sinin fütüristik tasarımı

Kalitenin Şekli

Yenilikçi tasarıma sahip LED teknolojili TV'lerimizin bazı modellerindeki wedge şekli, yer kazandırır ve hoparlör kapasitesini artırarak zengin ses sunar. LED teknolojili kavisli 3D TV'lerimiz, etkileyici görsel deneyimiyle sizi çepeçevre sarar.