LinkBuds S
DAİMA AÇIK | LinkBuds serisi

dünyanın en küçük ve en hafif, gürültü engelleme özellikli, Gerçek Yüksek Çözünürlüklü kablosuz kulaklığı LinkBuds S ile  dünyanız daima bağlı ve her zaman optimum durumdadır.

LinkBuds S
Gün boyu konfor için küçük ve hafif

4,8 g olan bu ürün dünyanın en küçük ve en hafif, gürültü engelleme özellikli, Gerçek Yüksek Çözünürlüklü kablosuz kulaklığı! Uyum sağlayarak sabit kalması için 1982'de dünyanın ilk kulak içi kulaklığını satışa sunduğumuzdan beri toplanan kulak biçimi verileriyle kulağa mükemmel oturan ergonomik bir tasarım yaptık.

LinkBuds S
Yüksek kaliteli gürültü engelleme veya doğal ortam sesi keyfi

Bu kulaklık başlıkları, hem çevrenizle etkileşim kurmak istediğinizde doğal ortam sesi hem de odaklanmanız gerektiğinde yüksek kaliteli gürültü engelleme sunar. Hatta Uyarlanabilir Ses Kontrolü özelliği, nerede olduğunuzu ve ne yaptığınızı algılayarak ses ayarlarınızı durumunuza uyacak şekilde otomatik olarak optimize eder.

LinkBuds S
Yüksek çözünürlüklü ses, ultra net arama

High-Resolution Audio Wireless, favori sanatçılarınızın duymanızı istediği şekilde, özel bir kablolu bağlantıya yakın düzeyde olağanüstü ses kalitesi sunar. Arama yapmanız gerektiğinde, gelişmiş ses sinyali işleme özelliğine sahip Hassas Ses Alma Teknolojimiz, net bir şekilde duymanızı ve duyulmanızı sağlar.

LinkBuds
Açık dairesel sürücüyle DAİMA AÇIK | LinkBuds Serisi

Benzersiz açık dairesel tasarıma sahip küçük ve hafif LinkBuds, gün boyunca kişisel arkaplan müziğinizi durdurmak zorunda olmadan çevrenizdeki kişiler ve yerlerle bağlantıda kalmanızı sağlar.

Beyaz
Gri
Ekru
Beyaz
Gri
Model BEYAZ SİYAH EKRU BEYAZ GRİ
LinkBuds S LinkBuds
Gürültü Engelleme
Dairesel Sürücü
Yüksek çözünürlüklü kablosuz ses
Ultra kompakt ve hafif
Hands Free Call
Pil Ömrü 20 saate kadar* 17,5 saate kadar
IPX4 Suya Dayanıklılık

*Gürültü engelleme özelliğiyle

.
.
.