SR-UY3A Serisi microSD Bellek Kartı ürününün görüntüleri
SR-UY3A Serisi microSD Bellek Kartı ürününün görüntüleri

File Rescue

Bazen işler kötü gider ve fotoğraf, dosya gibi veriler hasar görebilir ya da kaybolabilir. Herkesin kullanabileceği kadar basit olan File Rescue*, hasar görmüş veya kaybolmuş verileri kurtarabilen güçlü bir araçtır. Ayrıca XAVC S 4K videoyu destekler. Sony bellek kartı müşterileri için ücretsiz indirme seçeneği bulunur. *Tüm verilerin kurtarılacağını garanti etmiyoruz. Bazı dosyalar veri durumları sebebiyle kurtarılamayabilir. Bellek kartının kendinde oluşan arıza veya hasar düzeltilemez.

İnanılmaz hız

Büyük medya dosyalarını bile bilgisayarınıza saniyeler içinde aktarın. 90 MB/sn'ye kadar okuma hızı sayesinde daha az bekleyip daha çok iş yaparsınız.

Yüksek kapasite

Akıllı telefon, tablet ve diğer uyumlu cihazlarınızda yüzlerce fotoğraf, video ve ses dosyası saklayabilirsiniz.

SD kart adaptörü dahildir

Dizüstü bilgisayarınıza kolayca veri aktarmak için SD kart adaptörü birlikte verilir ve SD tam boyut ile uyumlu cihazlarla uyumludur.

Yüksek güvenlirlik

Yoğun kullanımda bile üst düzey güvenilirlik ve dayanıklılık: Röntgen ışınlarına, Suya, Sıcaklığa ve Darbelere dayanıklı.

Teknik Özellikler
90 MB/sn'ye kadar okuma hızına sahip Yüksek Hızlı UHS-I mikro SDXC/SDHC bellek kartı sayesinde akıllı telefonunuzun kapasitesini artırın.
  • UHS-I Sınıf 10, 90 MB/sn'ye kadar okuma hızı (UHS-I modunda)

  • SD adaptörü dahildir.

  • Yanlışlıkla sildiğiniz verileri kurtarmanızı sağlayacak File Rescue yazılımıyla birlikte gelir.

Aktarım Hızı (okuma)
En fazla 90 MB/sn
Hız Sınıfı
Sınıf 1 (UHS Hız Sınıfı), Sınıf 10 (SD Hız Sınıfı)
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi