Mobil Aksesuarlar

Sony’nin şarj çözümleriyle cihazlarınızı çabucak ve güvenle şarj edin. Yüksek güçlü USB PD adaptörlerden basit kablosuz şarja kadar, neredeyse her cihaz için ideal bir seçenek vardır.

Hareket halinde esnek şarj

Hareket halinde esnek şarj

Sony’nin sofistike şarj cihazları; evde, otelde veya arabada çabucak şarj etmeye hazırdır. Birçok bağlantı noktası ve arabirimle; akıllı telefon, fotoğraf makinesi, tablet, kulaklık ve diğer USB cihazları dahil, her cihaza uygun bir Sony şarj cihazı vardır. Bazı şarj cihazları, bunlarla birlikte dizüstü bilgisayarları da şarj edebilen USB PD ile uyumludur.

USB kablosu grubu

Her cihaza uygun kablo seçenekleri. Cihaza veya kişisel tercihinize göre uzunluk, konnektör tipi, renk ve malzeme seçin. Sony; iPhone® ve iPad® için ekstra uzun veya taşınabilir kısa kablolar sunar. Sony kablolar, iPhone® veya iPad®’in ideal eşlikçisidir. Ultra kısa veya ekstra uzun USB kablolarla dizüstü bilgisayarınıza, Android cihazınıza da güç sağlamak mümkün.

USB Kabloları
Kablosuz şarj artık çok kolay

Kablosuz şarj artık çok kolay

Qi teknolojisi, kablosuz şarjı daha güvenli ve kolay hale getirir. Artık iPhone, Samsung Galaxy®, Sony Xperia™ ve diğer Qi uyumlu cihazlarınızı kablo gerekmeden sadece şarj yüzeyine koyarak şarj edebilirsiniz.

USB PD teknolojisi

Hızlı güç, güvenli güç.

daha hızlı şarj

13 kat daha yüksek potansiyel şarj hızları. 100 W’a kadar.

100 W USB PD şarj cihazı, alışıldık 7,5 W şarj cihazının 13 katına kadar potansiyel çıkış sağlar. Aynı şarj cihazını telefon, tablet veya dizüstü bilgisayarda kullanın ve hepsini görülmemiş bir hızla şarj edin.

(1): USB PD şarj cihazı (100 W) ve (2) Alışıldık şarj cihazı (7,5 W)

Cihazlarınız için hızlı şarj

Çok çeşitli cihaz için hızlı şarj

İster iş için MacBook®’unuzu ister oyun için Nintendo Switch™’inizi şarj etmeniz gereksin, Sony’nin USB PD teknolojisi, daha çabuk hazır olmanızı sağlayan yüksek şarj hızları sunar. USB-C cihazlarıyla geriye dönük uyumluluk, her gerektiğinde gücünüz olmasını sağlar. İhtiyacınız olan tek şarj cihazı USB PD’dir.

Daha yüksek sınırlarda daha güvenli USB şarj

Daha yüksek sınırlarda güvenli USB şarj

Yüksek USB PD güç çıkışı, yanma veya parçalarda hasar gibi riskler oluşturabilir ama bu Sony için geçerli değildir. Isıya dayanıklı tasarım ve anormal koşulları izleyen sıcaklık monitörü, çalışma gücünü ve USB elektrik iletişimini denetleyerek güvenli şarj sunar.

Hem performans hem güvenlik 

aşırı yüke karşı koruma

Güvenli Şarj için Isıya Dayanıklı Tasarım

Enerji tüketimi açısından verimli devre sistemi, optimum anahtarlama ve parçalarla ısı üretimini en aza düşürür. PCB yerleşimi ve kasa tasarımı, sıcaklık artışlarının önlenmesini sağlar.

Akıllı Güç Kumandası

Bu teknoloji; yangın, duman veya cihaz patlaması gibi tehlikeleri engelleyerek sizi güvende tutar. Aşırı Isınmaya Karşı Koruma, cihaz sıcaklığını izler ve anormal akım gerekirse şarj işlemini derhal durdurur. Kısa devre algılandığında şarj işlemi sonlandırılır.

sıcaklık kontrolü
kablosuz şarj

Daha akıllı kablosuz şarj

Qi teknolojisinin aklı, kablosuz şarjın ötesine geçer ve FOD (Yabancı Nesne Algılama) ile yüzeyin üstünde ne olduğunu algılar. Bozuk para veya anahtar gibi metal nesneler algılarsa ısı algılama mekanizması şarjı durdurur. Bu özellik, aşırı ısınmayı engeller ve hem yüzeyi hem de cihazı güvende tutar.