Mobil ES ™ Serisi

Eşsiz ses ve video deneyimi için en yüksek yapı kalitesine ve iyileştirmelere sahip Sony'nin birinci sınıf ürünleri

Mükemmellik için tasarlandı

Yepyeni Mobil ES hoparlör ve subwoofer serisiyle tanışın. Ayrılmış Çentik Kenarlı Surround ile birleştirilmiş 3. nesil MRC (Mika ile Güçlendirilmiş Hücresel) diyaframlar, aracınızda rakipsiz akustik sağlar.

3. Nesil MRC

MRC (Mika ile Güçlendirilmiş Hücresel), yüksek sertlik, hafiflik ve iyi dahili kayıp (düşük rezonans bozulması) için tasarlanmış orijinal hoparlör diyafram malzememizdir. Bu üçüncü nesil bileşik, daha geniş bir frekans tepkisi ve daha yumuşak, daha doğal ses özellikleri sunmak için mekanik sürücü iyileştirmeleriyle birlikte daha da optimize edildi.

Ayrık Dişli Kenar Çerçevesi

Diğer bir tescilli teknoloji olan, etrafındaki kıvrımlı ayrı çentikler, woofer'ın dikey genlik simetrisini geliştirerek daha az distorsiyon ve net ses sağlar. 

Beş Kirişli Çerçeve Yapısı ve Dinamik Hava Dağıtıcı

Beş ışınlı Çerçeve tasarımı rezonansı dağıtırken, entegre Dinamik Hava Difüzörü, düzgün koni hareketi ve ses bobininin soğutulması için verimli hava sirkülasyonu sağlar. 

Kademeli Yükseliş Hızlı Örümcek

Akustik olarak optimize edilmiş bir örümcek tasarımı, hoparlör konisinin daha hızlı ve hassas tamponlanması için tasarlanmış bir profille daha yüksek güç kullanımı ve hava akışı sağlar.

Faz fişi

XS-162ES woofer’daki rezonansı bastıran faz fişi, uyumlu tweeter’larla geçiş noktasına kadar ideal frekans tepkisinin elde edilmesine yardımcı olur. Sağlam bir alüminyum bobin ve Dinamik Hava Dağıtıcı, kontrollü ve dinamik bas için hoparlörün geniş frekans tepkisine daha da fazla destek olur.