Mobile ES Serisi

Eşsiz ses ve video deneyimi için en yüksek yapı kalitesi ve iyileştirmelerle birinci sınıf Sony ürünleri

Mükemmellik için tasarlandı

Yepyeni Mobile ES hoparlör ve subwoofer serisi ile tanışın. Ayrık Dişli Kenar Çerçevesi ile bir araya gelen 3. nesil MRC (Mika ile Güçlendirilmiş Hücre Tipi) diyaframlar, aracınızın içinde benzersiz bir akustik sağlar.

3. Nesil MRC

MRC (Mika ile Güçlendirilmiş Hücre Tipi), yüksek sağlamlık, hafiflik ve iyi bir dahili kayıp (düşük rezonans bozulması) için tasarlanmış orijinal hoparlör diyafram malzememizdir. Bu üçüncü nesil bileşik, daha da geniş bir frekans tepkisi ve daha yumuşak, daha doğal ses özellikleri sağlamak için mekanik sürücü iyileştirmeleriyle daha da optimize edilmiştir.

Ayrık Dişli Kenar Çerçevesi

Başka bir tescilli teknoloji olan, çerçeve üzerinde kıvrımlı ayrık dişler, woofer’ın dikey genlik simetrisini geliştirerek daha az bozulma ve net bir ses sağlar. 

Beş Kirişli Çerçeve Yapısı ve Dinamik Hava Dağıtıcı

Beş Kirişli Çerçeve tasarımı rezonansı dağıtır; entegre Dinamik Hava Dağıtıcı ise ses bobininde akıcı hareket ve soğutma için verimli hava dolaşımı sağlar. 

Kademeli Yükseliş Hızlı Örümcek

Akustik olarak optimize edilmiş örümcek tasarımı, hoparlör konisinin daha hızlı ve hassas tamponlanması için tasarlanmış profiliyle, daha yüksek güç kapasitesi ve hava akışı sağlar.

Faz fişi

XS-162ES woofer’daki rezonansı bastıran faz fişi, uyumlu tweeter’larla geçiş noktasına kadar ideal frekans tepkisinin elde edilmesine yardımcı olur. Sağlam bir alüminyum bobin ve Dinamik Hava Dağıtıcı, kontrollü ve dinamik bas için hoparlörün geniş frekans tepkisine daha da fazla destek olur.