Mobile World Congress 2016

MWC 2016'nın heyecan verici dünyasına adım atın. Yeni ürünlerimizi keşfedin ve unutulmaz eğlence deneyimleri oluşturmak için yenilik ve teknolojinin sınırlarını nasıl zorladığımızı görün.

Yarının teknolojisiyle bugün tanışın

Geleceğin akıllı telefonları

Yenilik yapmak heyecan verir. Bu yüzden teknolojimizin sınırlarını zorlamaya karar verdik. MWC 2016'da her biri en önemli deneyimleri daha yakından yaşatmak için tasarlanan yeni Xperia™ akıllı telefonlarımızı tanıtıyoruz. Ürün yelpazesini inceleyin ve size en uygun modeli bulun.

Bulanıklık olmadan çekim yapın

Gelişmiş hareket ve renk yakalama özelliğine sahip akıllı telefon kamerası. Yeni Xperia™ XZ ile hayat gerçekte olduğu kadar güzel görünür.

Şaheser

Bir sonraki hareketinizi tahmin edebilen akıllı telefon kamerası

Süper hızlı performans ve daha net görüntüler için hareketi tahmin eden kameraya sahip, yaşam tarzınız için özel olarak geliştirilmiş Xperia™ X Performance ile tanışın.

Mükemmel uyum

Elinize sığacak kadar küçük. Hayatınızı taşıyacak kadar büyük.

Xperia™ XA etkileyici geniş ekranı, yumuşak ve kavisli şekli, ne çok büyük ne de çok küçük olan ideal boyutu ve modern renk seçenekleriyle yaşam stiliniz için ideal yardımcınızdır.

Sınır tanımayan yaratıcılık

Dünyayla bağlantı kurmak artık her zamankinden daha kolay. Ancak bağlanabilirliğin tek kriteri kolaylık olmamalıdır; gerçek olanakların önünü açmalı, yaratıcılığımızı körüklemeli ve hayatımızı zenginleştirmelidir. Bu yüzden keşfetmeye ve paylaşmaya daha fazla zaman ayırmanızı sağlayan, daha kişisel ve akıllı ürünler oluşturuyoruz.

Bu videoyu izlemek için lütfen YouTube tanımlama bilgilerini kabul edin

Tanımlama bilgisi tercihlerinize aşağıdan erişebilirsiniz. “İşlevsel” bölümü altında YouTube tanımlama bilgisi seçeneğini açık konuma getirdiğinizden emin olun.

Kulağın duyduğundan çok daha fazlası

Dünyayla iletişim kurmanın akıllı yeni yolu

Xperia Ear, telefonunuzu elinize almadan çağrı yanıtlamanızı, mesaj gönderip almanızı, programınızı kontrol etmenizi ve daha birçok işlem yapmanızı sağlayan benzersiz bir Bluetooth® kulaklıktır.