Sürükleyici bir ev sineması deneyimi

© 2019 Columbia Pictures Industries, Inc., Perfect World Pictures (USA) Inc. ve 2.0 Entertainment Borrower, LLC. Tüm Hakları Saklıdır. 

En gerçekçi haliyle film ve diziler

Gelişmiş görüntü ve ses teknolojileri kullanan Sony BRAVIA®, oturma odanızda sizi içine çeken bir sinema deneyimi için üç boyutlu sesle gerçekçi görüntüler sunar.

Sinematik kontrast

Kendinden aydınlatmalı, tek tek kontrol edilen 8 milyonun üzerinde OLED piksel sayesinde daha derin siyahlar ve büyüleyici parlaklık zirveleri görürsünüz. Pixel Contrast BoosterTM teknolojimiz, bu üstün kontrast seviyesini daha da iyileştirerek izlediğiniz filmlerde daha fazla derinlik, doku, renk ve ayrıntı ortaya çıkarır.

Bad Boys: Her Zaman Çılgın’ı İndirebilir ve Kaydedebilirsiniz.

Gerçekçi ayrıntılar

Şimdiye kadarki en güçlü Görüntü İşlemcimiz X1TM Ultimate gerçek zamanlı çalışarak ekrandaki her nesneyi algılar ve akıllı bir şekilde parlaklığını, rengini ve ayrıntısını yükseltir. Böylece sahneler inanılmayacak kadar net, parlak ve gerçekçi olur.

Gerçekçi Ayrıntılar
Gerçekçi Ayrıntılar
Büyüleyici ses

Sinemada ses doğrudan ekrandan gelir, böylece gördüğünüz her şey duyduğunuzla eşleşir. Sony’nin Acoustic Surface AudioTM teknolojisi, bunu oturma odanızda yeniden yaratır; iki aktüatör televizyon ekranını görünmeyecek şekilde titretir ve iki subwoofer zengin bas sağlayarak sizi içine çeken dinamik bir ses deneyimi yaşatır.

Fotoğraf: Maaike Ronhaar

Sony BRAVIA®, filmler için üretildi
A8 Serisiyle filmler hayat buluyor

8K TV’lerimizi destekleyen işlemci A8’i de destekliyor ve OLED’in tüm güzelliğini sesle mükemmel bir uyum içinde sergiliyor.

La Casa de Papel’in 4. kısmını izleyin. Şimdi sadece Netflix’te yayında.
Netflix akış aboneliği gerekir.

En iyi 4K LCD’miz - XH95 Serisi

Geleneksel TV’lerde sadece tek bir LED sırası kullanılır; Sony Full Array LED, bunları tüm ekrana yerleştirerek XH95’te tüm çarpıcı ayrıntıları ortaya çıkarır.

Zombieland 2’yi İndirebilir ve Kaydedebilirsiniz.

Netflix Calibrated Mode ile stüdyo kalitesi

Bu mod, orijinal Netflix programlarını sunmak ve bir TV’de stüdyo değerlendirme ustasıyla aynı görüntü kalitesini üretmek üzere özel geliştirildi. Netflix Calibrated Mode ile içerik oluşturucunun vizyonu ve niyetine sadık kalınıyor.
Netflix akış üyeliği gerekir.