Sürükleyici bir ev sineması deneyimi için BRAVIA® OLED AG9.

“BRAVIA® MASTER Series, film izleme şeklini değiştirecek”

Yönetmenlerden ve yazarlardan dinleyin; Sony’nin neden içerik yaratıcılarının tercihi olduğunu keşfedin.

Sony BRAVIA® AG9 ve XG95 TV’ler 2019 Netflix Recommended TV onayını aldı.

Netflix, daha iyi performans, uygulamalara daha kolay erişim ve yeni özelliklerle daha iyi smart TV’leri bulmanızı kolaylaştırdı. Netflix Recommended TV’ler ayrı bir tuş ve sesle kontrol ile popüler programların ve filmlerin keyfini çıkarmanızı sağlıyor.

OLED ile yeni dünyaları keşfedin

8 milyonu aşkın kendinden aydınlatmalı, tek tek kontrol edilen OLED pikselle, gerçek siyahlar, inanılmaz kontrast ve gerçekçi renkler göreceksiniz. Benzersiz, büyüleyici bir deneyim.

Stranger Things’i Netflix’te izleyin.

(1) Geleneksel (2) OLED

İçerik yaratıcılarının hayali AG9’da hayat buluyor

En güçlü Görüntü İşlemcimiz X1TM Ultimate, oturma odanızda sinematik deneyim sunar. Siyah seviyeleri OLED ile korunur, her ayrıntı Pixel Contrast Booster ile iyileştirilir ve bunlar Acoustic Surface Audio+TM teknolojisi ile mükemmel bir şekilde tamamlanır.

Bird Box’ı Netflix’te izleyin.

Görüntüler ve sesler mükemmel uyum içinde

Sound-from-Picture RealityTM teknolojimizle senkronize olan parlak görüntülerle, muhteşem ayrıntılara sahip 4K’yı tecrübe edin

En üstün gerçekçilik

Rakipsiz işleme gücüne sahip Görüntü İşlemcisi X1TM Ultimate, ekrandaki her nesneyi algılar ve parlaklığı, ayrıntıları ve renkleri akıllı bir şekilde iyileştirir. İzlediğiniz filmlerde, içerik oluşturucunun görmenizi istediği tüm derinlik ve dokuyla olağanüstü doğruluk ve netlik elde edeceksiniz.

Fotoğraf: Gaetan Ferrari

görüntüde daha fazlası
görüntüde daha fazlası

Simüle Edilmiş Görüntüler

Üstün görüntü kalitesi

Pixel Contrast BoosterTM, OLED’in doğal renklerini yakalayıp ince ve net ayrıntılarla iyileştirir. Karanlık gölgeli alanlar dahi algılanıp resmedilir, böylece eksiksiz bir atmosferik sinema efekti elde edersiniz.

üstün
üstün

Simüle Edilmiş Görüntüler

Çok boyutlu ses

Sinemada ses doğrudan ekrandan gelir ve gördüğünüzle duyduğunuz eşleşir; AG9’da ise Acoustic Surface Audio+TM bu sürükleyici deneyimi oturma odanızda yaşatır. İki aktüatör, ekranı görünmeyecek şekilde titretir ve iki subwoofer da güçlü bas sağlayarak sizi içine çeken zengin, sinematik bir ses üretir.

Fotoğraf: Maaike Ronhaar

Nefes kesen sesin merkezi

Diyaloğu, ses efektlerini ve müziği film yapımcılarının tam istediği gibi duyun. AG9’u ev sineması sisteminize bağlayıp merkez hoparlör olarak kullanmanız yeterli; en üstün sürükleyici sinema deneyimini yaşayacaksınız.

AG9, her açıdan muhteşemdir

Net, minimal bir tasarım, önemli olana, yani görüntüye odaklanmanızı sağlar; böylece senaryodaki hiçbir sürprizi kaçırmazsınız.

Sürükle

Sinema heyecanını kucaklayın

Dolby VisionTM, otantik izleme deneyimi için sahnelere hayat verir; Dolby AtmosTM ise oturma odanızı sürükleyici surround ses ile doldurur.

  • Netflix Calibrated Mode
  • Netflix tuşu
  • Ücretsiz deneme

İçerikleri yaratıcılarının tercih ettiği gibi görmek için diğer BRAVIA® televizyonlar.

  • XG95’i keşfedin
  • XG95 Görüntü Kalitesi
  • XG95 Ses Kalitesi

Favori film ve dizilerinizden keyif almanız için tasarlanan BRAVIA® TV’leri keşfedin.

 Fotoğraf: Albert Dros