Akış Hizmetleri 

Dahili Google Cast™ ile en sevdiğiniz şarkıları, radyo istasyonlarını ve podcast'leri kişisel cihazınızdan hoparlöre aktarabilirsiniz. Android telefon veya tablet, iPhone, iPad, Mac® veya Windows dizüstü bilgisayar veya Chromebook'tan aktarabilirsiniz. Mevcut cihazlarınızda Spotify Connect™ uygulamasını kullanarak hoparlörlerinizde çalan müziği kontrol etme imkanına da sahip olursunuz.

Hoparlörünüze müzik göndermenin kolay yolu

Sony hoparlörlerinde bulunan dahili Google Cast ile sevdiğiniz müzikleri kişisel cihazınızdan hoparlörlerinize aktarabilirsiniz. Cast düğmesine basarak hoparlörünüzden en sevdiğiniz müzik uygulamalarını, çevrimiçi radyo istasyonlarını ve podcast yayınlarını dinleyin.

Google Cast logosu

Google Cast™ Çoklu oda işlevi Sony kablosuz hoparlörlerde mevcuttur.

Google Cast™ ile müzik çalma

Spotify logosu

Evde müzik dinlemenin daha iyi bir yolu

Spotify Connect™ uygulamasını uzaktan kumanda gibi kullanarak ev hoparlörlerinizde Spotify Connect™ ile müziğin keyfini birlikte sürün. Milyonlarca şarkıya anında erişimle Spotify Connect™'te dilediğiniz tüm müzikler mevcut. Sevdiğiniz müzikleri arayın veya kendinizi Spotify Connect™'in güzel müziklerine bırakın. Spotify Connect™; telefon, tablet, bilgisayar ve ev hoparlörünüzde çalışır. Yani size eşlik edecek harika müzik daima yanınızda.

Spotify Connect™ ile müzik çalma

SongPal ile müzik dinlerken birden çok iş yapabilirsiniz

Akıllı telefonunun pilini kontrol eden bir kadın.

Pil ömrü endişelerine son

Akıllı telefonunuzun pili konusunda endişelenmeden akış hizmetiyle müziğin keyfini çıkarın.

Bir adam, Sony'nin kablosuz hoparlörüyle müzik dinlerken telefon görüşmesi yapıyor.

Akış gerçekleştirilirken akıllı telefonla konuşun

Bir çağrı aldığınız için müziğinizi yarıda kesmeniz gerekmez. Telefon görüşmesi yaparken akış gerçekleştirebilme imkanının keyfini çıkarın.

Bir kadın, Sony'nin kablosuz hoparlörüyle müzik çalarken oyun oynuyor.

Aynı anda müzik dinleyin ve oyun oynayın

Akıllı telefonunuzda en sevdiğiniz müziklerin akışını gerçekleştirirken en sevdiğiniz oyunu oynayarak eğlencenizi iki katına çıkarabilirsiniz.

Google Cast ile uyumlu cihazlar

Spotify Connect™ ile uyumlu cihazlar