Saf siyah görüntüler. Muhteşem eşleştirilmiş ses. İşte Sony OLED.

OLED TV’de saf siyahlar ve parlak renklerle harika görüntüler izleyin. Cognitive Processor XR™ ile desteklenen OLED TV’lerimiz, gerçekçi kontrast ve görüntüyle eşleşip izleyiciyi sarmalayan sesle, görüntü ve sesi üst seviyeye taşır.

Usta kontrolle, kendinden aydınlatmalı milyonlarca piksel

Pikseller OLED ekranda tek tek kontrol edilerek derin siyahlar ve göz alıcı ışıklar sunulur. Cognitive Process XR ve eşsiz panel kontrol teknolojimizin desteğiyle renk ve kontrast güçlenir, sıra dışı bir gerçekçilik sergileyen görüntüler elde edilir.

Gerçekçi gölgeler ve tonlarla geniş bir renk aralığı

Cognitive Processor XR™ teknolojimizle desteklenen XR Triluminos Pro™, ekrana bir milyardan fazla renk taşır. Geniş renk gamına sahip panelimiz ve insan merkezli işlemcimizle her bir rengin doygunluğunu, tonunu ve parlaklığını analiz ederek doğal gölgeler ve sıra dışı detaylar sergiler.

En geniş renk paletimiz, doğal ve parlak

Yeni OLED (QD-OLED) TV’miz, daha önce hiç olmadığı kadar çok renk sunabilmek için kendinden aydınlatmalı milyonlarca bağımsız piksele sahiptir. Cognitive Processor XR™ ile birlikte kullanıldığında her rengin doygunluğu, tonu ve parlaklığı muhteşem detaylarla gösterilir, genellikle sadece gerçek hayatta görebileceğiniz ince gölgeler ve farklılıklar ortaya çıkar.

Acoustic Surface Teknolojisiyle sesin nasıl sahnenin doğru yerinden geldiğini gösteren dinozor görüntüsü
Ekran hoparlörü, sinemadaki gibi bir ses

Acoustic Surface Audio+ teknolojisi sayesinde Sony OLED TV’lerde ses doğrudan ekrandan gelir ve duyduğunuzla gördüğünüz hassasiyetle hizalanır; böylece izleme deneyiminiz çok daha sürükleyici olur. Sesi doğru yerden duyun.