Saf siyah görüntüler. Muhteşem eşleştirilmiş ses. İşte Sony OLED.

OLED TV, saf siyahlar ve parlak renklerle muhteşem görüntüler sunar. Ancak Sony OLED, eşsiz görüntü kalitesi teknolojimiz, aksiyonu takip eden sürükleyici ses ve minimal tasarımımızla hayat bulan ince ayrıntılarla daha da üst seviyelere ulaşır. 

Saf siyah, sahnelerdeki derinliği ortaya çıkarır 

Kendinden aydınlatmalı milyonlarca piksel, OLED ekranda tek tek kontrol edilir. Her piksel etkinleştirilip tamamen kapatılabileceği için, inanılmaz derin siyahlar ve göz alıcı ışıklarla aydınlık ve karanlık arasındaki fark çok daha belirgindir. Karanlık sahnelerde daha doğru ayrıntılar, derinlik ve doku göreceksiniz.

Sony, daha fazla derinlik ve gerçekçilik için renk ve kontrastı incelikle ayarladı

Sony, deneyiminizi gerçekten sürükleyici, ilgi çekici ve unutulmaz kılmak için ince ayarlar yaparak OLED’i eşsiz teknolojilerle uyumlu hale getirdi. Pixel Contrast Booster, parlak alanlarda rengi ve kontrastı iyileştirir, böylece gerçekçi tonlar, daha fazla derinlik, ince dokular ve sadece OLED’in sunabileceği saf siyah kontrastıyla sahnelerin keyfini çıkarabilirsiniz. Güçlü X1 İşlemcilerimiz, gürültüyü azaltmak, ayrıca rengi, kontrastı ve netliği optimum hale getirmek için gelişmiş algoritmalar kullanarak görüntüleri daha da iyileştirir.

Edge tipi LCD’de papağanın ayrıntıları
Edge tipi LCD
Geleneksel OLED’de papağanın ayrıntıları
Geleneksel OLED
Pixel Contrast Booster özellikli Sony OLED’de papağanın ayrıntıları
Pixel Contrast Booster özellikli Sony OLED
Ekran hoparlörü, sinemaya benzer ses 

Sony OLED TV’lerle ses doğrudan ekrandan gelir, duyduğunuzla gördüğünüz hassasiyetle hizalanır; böylece izleme deneyiminiz çok daha sürükleyici olur. Sesi doğru yerden duyun. 

Tek parçalı minimal tasarım
Sürükleyici bir deneyim için eşsiz tasarım 

Tek parçalı minimal tasarıma sahip OLED TV’miz, ekranda görüntüleri ve sesi optimum hale getirir, böylece en sürükleyici deneyimi yaşarsınız. Dikkat dağıtan unsurları olmayan tek parçalı konsept oturma odalarına uyum sağlar.