Sony BRAVIA®
En üstün oyun deneyimi.

Sony’nin en iyi BRAVIA® OLED Android TV’sini süper güçlü PlayStation®4 Pro ile bir araya getirirseniz ne olur? Oyununuz yepyeni bir seviyeye yükselir; birlikte efsanevi bir ikili olurlar. Olağanüstü ayrıntılar, çarpıcı kontrast, son derece parlak renkler ve büyüleyen ses sayesinde duyarlı, eğlence dolu oyunlarla duyularınıza ziyafet yaşatın.

PlayStation için tasarlandı

Sony BRAVIA OLED ile geliştiricilerin istediği şekilde en üstün oyun deneyimi. Gerçekçi renk ve ayrıntılar, hızlı tepki süresi ve sürükleyici sesle optimum PlayStation deneyimi yaşatmak için tasarlandı.

AG9

AG9

Ödüllü MASTER Series AG9’la oyunu geliştiricinin istediği şekilde oynayın. Şimdiye kadarki en güçlü işlemcimiz Görüntü İşlemcisi X1TM Ultimate, parlaklığı iyileştirerek ve Pixel Contrast BoosterTM ile birlikte olağanüstü kontrast sergileyerek her sahnede gizli ayrıntıları ortaya çıkarır.

AG8

AG8 

Gerçek 4K OLED oyunun nasıl olabileceğini görün. 8 milyonu aşkın kendinden aydınlatmalı piksel, İşlemcimiz X1TM Extreme ile hassasiyetle ve tek tek kontrol edilir ve böylece renkler zenginleştirilip derin siyahlar korunur. Acoustic Surface Audio ile ses doğrudan ekrandan gelip her karaktere hayat verir.

Rakipsiz görüntü kalitesi

AG9’da, Görüntü İşlemcisi X1TM Ultimate, Pixel Contrast BoosterTM ile birlikte, gölgelerde saklanan ayrıntıları keşfetmenizi, neredeyse hissedebileceğiniz gerçekçi dokular ve parlak vurgularla dinamik kontrastı görmenizi sağlar. Yani oyunlarınız inanılmayacak kadar gerçekçi olur. Sony, eşsiz MASTER Series grubumuzun bu üyesiyle, geliştiricilerin görmenizi istediği görüntü kalitesi seviyesini sunar.

Hızlı, gerçek zamanlı aksiyon

Ultra hızlı OLED tepki süresi ve giriş gecikmesini azaltan özel Oyun Moduyla her hareketi gerçek zamanlı olarak kontrol edin.

Üstün Etkili Oyun Deneyimi

  • Etkileyici Ses
  • Kesintisiz Tasarım
  • Kolay Entegrasyon

A9G/AG9 Serisi

CES 2019’da iki ödüle layık görüldü

AVSForum - Best of CES 2019
Reviewed - CES Editors’ Choice

HDR oyunların keyfini çıkarın

Sony’nin 4K HDR televizyonları, PlayStation®4 ve PlayStation®4 Pro konsolların mükemmel eşlikçileridir. Yoğun parlaklığa sahip renklerle kendinizi duyarlı ve eğlence dolu bir oyun deneyimine kaptırın.

playstation

Optimum oyun için daha fazla TV

BRAVIA® OLED modellerimizin yanı sıra sizin ve ailenizin oyun deneyimini optimum hale getirecek farklı seçenekler mevcuttur. XG95 ile birinci sınıf oyunun keyfini çıkarın; bu Full Array LED TV büyüleyici bir oyun deneyimi için üstün kontrast ve ayrıntı üretir. XG90 ile uzaktaki keskin nişancıları görmek için geniş çeşitlilikte ekran boyutları, gerçekçi renkler ve gelişmiş ayrıntılar elde edebilirsiniz. Ailenizde birkaç oyuncu varsa küçük oyuncular için ideal olan XG85 ile 4K Ultra HD aksiyonun keyfini küçük ekran boyutlarında çıkarabilirsiniz.