Sony BRAVIA® TV’lerle oyun.

Sony’nin BRAVIA® OLED 4K HDR televizyonları, PlayStation®4 ve PlayStation®4 Pro konsolların mükemmel eşlikçileridir. Olağanüstü ayrıntılar, çarpıcı kontrast, yoğun parlaklığa sahip renkler ve büyüleyici ses ile duyarlı, eğlence dolu bir oyun deneyimi tüm duyularınızı esir alacak.

PlayStation® için geliştirildi

af9

AF9

AF9, OLED’in daha önce görülmemiş siyah seviyelerini, renklerini ve kontrastını en güçlü görüntü işlemcimiz X1 Ultimate ve Sony’nin eşsiz Pixel Contrast Booster panel sürücüsü ile bir araya getirerek rakipsiz gerçekçilik sunar. Bu kadar güzel bir görüntü uygun bir sesi hak eder ve Acoustic Surface Audio+, en sevdiğiniz tüm filmlerde, TV programlarında ve oyunlarda sarmalayan, çok boyutlu bir deneyim sağlar.

af8

AF8

OLED’in daha önce görülmemiş siyah seviyeleri, renkleri ve kontrastının yanı sıra 4K HDR İşlemci X1 Extreme teknolojimizi sunan AF8, ne izlerseniz izleyin olağanüstü gerçekçilik sergiler. Acoustic Surface Audio, tüm ekranı hoparlöre dönüştürerek görüntü ile sesin mükemmel uyum içinde olmasını sağlar.

BRAVIA® OLED ve PlayStation®4 Pro.

En üstün BRAVIA® OLED’i en üstün PlayStation® ile birleştirerek oyun deneyiminizi yeni seviyelere çıkarın.

Görüntü Kalitesi

X1 Ultimate ve Pixel Contrast Booster ile, gölgelerde saklanan ayrıntıları görecek ve oyunlarınızdaki her ayrıntıyı daha gerçekçi kılan dinamik kontrast ve parlak vurgularla gerçekçi dokuların keyfini çıkaracaksınız. Sony TV’nin muhteşem görüntü kalitesi, görüntüleri geliştiricilerin istediği gibi gösterir. PlayStation® grafiklerinizi ancak bir Sony TV’nin gösterebileceği şekilde görün!

Hızlı aksiyon için hızlı yanıt.

Yapısı gereği ultra hızlı olan OLED tepki süresi ve giriş gecikmesini azaltan özel bir Oyun Modu ile tüm aksiyonu gerçek zamanlı olarak kontrol edebilirsiniz.

Üstün Etkili Oyun Deneyimi

  • Etkileyici Ses
  • Kesintisiz Tasarım
  • Kolay Entegrasyon

What HiFi?

Sony AF9, pek çok yönden mükemmel ve testlerimize göre en iyi sesi veren TV’lerden biri

HDTV

SONY AF9, pek çok açıdan olağanüstü bir televizyon

HDR oyunların keyfini çıkarın

Sony’nin 4K HDR televizyonları, PlayStation®4 ve PlayStation®4 Pro konsolların mükemmel eşlikçileridir. Yoğun parlaklığa sahip renklerle kendinizi duyarlı ve eğlence dolu bir oyun deneyimine kaptırın.

playstation

Optimum oyun deneyimi için önerilen diğer TV’ler

BRAVIA® OLED modellerimizin yanı sıra sizin ve ailenizin oyun deneyimini optimize edecek birçok seçenek mevcuttur. XF90 ile birinci sınıf oyunun keyfini çıkarın; bu Full Array LED teknolojili TV, büyüleyici bir oyun deneyimi için üstün kontrast ve ayrıntı üretir. XF85/XF87 ile, uzaktaki keskin nişancıları görmek için çeşitli ekran boyutları, gerçekçi renkler ve gelişmiş ayrıntılar elde edebilirsiniz. Ailenizde birkaç oyuncu varsa küçük oyuncular için ideal olan XF80 ile 4K Ultra HD aksiyonun keyfini küçük ekran boyutlarında çıkarabilirsiniz.