Oyun Deneyiminin Zirvesi

PlayStation®5 için hazır

Oyun alanında yeni bir çağ başlıyor. Uyumlu ZH8 ve XH90/92 BRAVIA televizyonlarla PS5’te ilk kez 120 fps’te 4K çözünürlüğü deneyimleyin.

4K 120 görüntüsü
4K/120 fps ile kazanan siz olacaksınız

Oyun deneyiminizde dönüşüm yaratın. Yüksek hızlı 4K/120 fps HDMI girişine sahip olan TV’lerimiz, duyarlı bir oynanış için size daha akıcı, daha net hareketler sunar.

PlayStation®5 ve ZH8/XH90 , 4K/120 fps oyun deneyimini destekler.

8K ile aksiyona hayat verin

8K TV’lerimiz müthiş bir seviyeye varan yüksek çözünürlükleriyle sizi inanılmaz bir derinlik ve detaylarla dolu dünyalara taşıyacak.

8K çıkış, PlayStation®5 ve ZH8 için mevcuttur.

4K ve 8K çözünürlüğü karşılaştıran aslan görüntüsü.
Oyunda büyüleyici kontrast

Geleneksel TV’lerde sadece bir sıra LED kullanılır, Sony’nin Full Array LED teknolojisinde ise LED’ler bütün ekrana yayılarak yerleştirilir ve her bölge tek tek kontrol edilerek karanlık alanlar daha karanlık, aydınlık alanlarsa daha aydınlık hale getirilir, adım attığınız alternatif evrenin her bir detayı gözlerinizin önüne serilir.


DREAMS™ © ilk çıkış yılı-mevcut yıl Sony Interactive Entertainment Europe. Yayınlayan: Sony Interactive Entertainment Europe Ltd. Geliştiren: Media Molecule.
“DREAMS”, Sony Interactive Entertainment Europe şirketinin ticari markası veya tescilli ticari markasıdır. Tüm hakları saklıdır.

HDMI2.1 ileride sunulacak bir yazılım güncellemesiyle kullanılabilecektir, geçerli model yalnızca XH90’dır.

Çok boyutlu ses

Büyük takdir toplayan Acoustic Multi-Audio™ teknolojimiz ses konumlandırma tweeter’ları kullanarak sahnede sesin tam çıktığı yerden, hassas şekilde kontrol edilen, yüksek kaliteli ses sunar. Sonuç, gördüğünüz her şeyin duyduklarınızla eşleştiği, sürükleyici ve dinamik bir oyun deneyimidir.

Acoustic Multi Audio, XH95 modelinde 55 inç ve üzeri ekran boyutlarında, XH90 modelinde ise 65 inç ve üzeri ekran boyutlarında mevcuttur.

Uncharted™4: A Thief’s End © ilk çıkış yılı-mevcut yıl Sony Interactive Entertainment America LLC. Yayınlayan: Sony Interactive Entertainment Europe.
Geliştiren: Naughty Dog LLC. “Uncharted”, Sony Interactive Entertainment Europe şirketinin ticari markası veya tescilli ticari markasıdır. Tüm hakları saklıdır.

Sony BRAVIA®, oyunseverler için
XH90 Serisi: Oluşturucunun istediği gibi oynayın

Full Array LED kalitesiyle gölgelerdeki detayları keşfedin ve büyüleyici parlaklık zirvelerinin keyfini çıkarın; Acoustic Multi-Audio™ teknolojimizle her sesi sahnede tam çıktığı yerden duyun. XH90 ile oyunun her unsurunu en üst düzeyde yaşayabilirsiniz.

Acoustic Multi Audio yalnızca XH90 modelinde 65 inç ve üzeri ekran boyutlarında mevcuttur.

PlayStation® için ideal

Gelişmiş görüntü ve ses teknolojileri kullanan Sony BRAVIA® oyunlara hayat verir, üç boyutlu, atmosferik sesle canlı ve parlak görseller sunar.

En iyi 4K LCD’miz - XH95 Serisi

8K TV’lerimizi çalıştıran güçlü işlemci X1 UltimateTM ile desteklenen XH95, sizi adeta içeriğin içine çekebilmek için görüntüden gelen ses teknolojimizle çalışır ve üstün görüntü kalitesi sunar.

A8 Serisi: güzel görünen, güçlü OLED

Kendinden aydınlatmalı, tek tek kontrol edilen 8 milyonun üzerinde OLED piksel sayesinde A8’de daha saf aydınlık alanlar ve daha derin siyahlar göreceksiniz, oynadığınız oyunlar yepyeni bir düzeyde derinlik, doku ve gerçekçilik kazanacak.