Perfect for PlayStation®5

BRAVIA XR™ TV’ler, PlayStation®5 konsollarla birlikte harika çalışacak şekilde tasarlanmıştır. BRAVIA XR ve PS5™, aksiyonun tam ortasındaymışsınız gibi hissettiren sürükleyici görüntüler ve ses ile inanılmaz bir deneyim yaşatır.

BRAVIA XR, PS5™ ile nasıl harika çalışıyor, görün 

İster oyun oynayın ister film izleyin, sadece BRAVIA XR TV’ler görüntüyü PlayStation®5’inize en uygun şekilde otomatik olarak ayarlar ve optimize eder.

Otomatik HDR Ton Eşleştirme açıkken ve kapalıyken aradaki farkı gösteren bölünmüş ekranda yarış oyunu
Yüksek kontrastlı sahnelerde daha çok ayrıntı yakalayın

Otomatik HDR Ton Eşleştirme

Otomatik HDR Ton Eşleştirmeyle, PS5™ konsolunuzun ilk kurulumu sırasında HDR ayarları anında optimize edilir. PS5™’iniz, otomatik olarak BRAVIA XR TV modellerini tanır ve buna göre TV’nize en uygun HDR ayarını seçer. Yani yüksek kontrastlı sahnelerde dahi, ekranın en parlak ve karanlık bölümlerinde önemli ayrıntıları ve renkleri görebilirsiniz   

Hem PlayStation®5 hem de BRAVIA’da yazılım güncellemesi yapılması gerekir ve bu güncelleme 2021 sonuna kadar sunulacaktır.

Ortada PS5™ ile iki BRAVIA TV. Solda Oyun Modu açık görünüyor. Sağda Oyun Modu kapalı görünüyor.
PS5™ konsolunuzla oyunların ve daha fazlasının keyfine varın

Otomatik Tür Görüntü Modu

BRAVIA XR, otomatik olarak Oyun Moduna geçerek giriş gecikmesini en aza indirir ve aksiyonun daha duyarlı olmasını sağlar. TV ve film izlerken, Standart Moda geri dönerek daha ifadeli sahneler için görüntü işlemeye odaklanır.    

Hem PlayStation®5 hem de BRAVIA’da yazılım güncellemesi yapılması gerekir ve bu güncelleme 2021 sonuna kadar sunulacaktır.

4K/120 fps ile kazanan siz olacaksınız

HDMI 2.1 özelliklerinde belirtilen 4K/120 fps ile TV’lerimiz, duyarlı bir oyun deneyimi için size akıcı ve net hareketler sunar.

4K 60 fps (üstte) ve 4K 120 fps (altta) arasındaki kare sayısı farkını gösteren karşılaştırmalı görüntü
120 fps ve 120 Hz’de 4K kalitesinde akıcı ve duyarlı oyunlar

HDMI 2.1 ile uyumlu oyunlarda 120 fps’e varan kare hızı elde edersiniz ve böylece ekranda neredeyse anında hareketlerle nişancı ve spor oyunları ile yüksek performanslı oyunlarda avantaj kazanırsınız. 4K/120 fps ile giriş gecikmesi 8,5 msn kadar düşüktür ve özel Oyun Moduyla oyunlar ultra akıcıdır.

Duyarlı oyun deneyimi, zahmetsiz kontrol

Oyuna hemen başlayın. Sadece bir HDMI kablosu takın; BRAVIA XR, konsol bağlandığında algılar ve otomatik olarak oyun moduna geçer. Akıcı ve duyarlı bir oyun deneyiminin keyfini çıkarın. 

Oyun stilinize uygun BRAVIA XR’ı bulun