Mikrofonu sola uzatılmış INZONE H3'ün yandan ve açılı çekimi
Mikrofonu sola uzatılmış INZONE H3'ün önden çekimi
Mikrofonu sola uzatılmış INZONE H3'ün yandan çekimi
Mikrofonu sola uzatılmış INZONE H3'ün açılı çekimi
INZONE H3 kulaklığı inceleyin
Hassas hedef algılamayla ilk tepki veren olun

Onlar sizi görmeden seslerini duyun. Oyun için 360 Spatial Sound ve kanıtlanmış donanım teknolojimiz ile, rakiplerinizin nerede olduğunu ve ne kadar uzaklıkta olduğunu algılayabilirsiniz. Gölgede veya duvarların ve nesnelerin arkasında saklanan oyuncular bile uzun süre gizlenemez.

Oyun için 360 Spatial Sound'u keşfedin

INZONE Hub PC yazılımıyla etkinleştirilen Oyun için 360 Spatial Sound, oyuna yönelik yeni geliştirilen bir sanallaştırıcıya sahiptir. Bu sanallaştırıcı, oyun üreticilerinin de amaçladığı şekilde, çok kanallı ses sinyallerinden konumsal ses üretir. Ayrıca, 360 Spatial Sound Personalizer akıllı telefon uygulamasıyla, tamamen kişiselleştirilmiş oynanış için kulak şeklinize göre optimize edilen uzamsal ses elde edersiniz.

Gelişmiş teknoloji akustiği optimize eder

INZONE H3 kulaklığımızı oyununuzdaki arkaplan müziğine hayat verecek şekilde tasarladık. Farklı kafa şekillerine ve boyutlarına rahatça uyacak kadar esnek, simetrik bir akustik yapı, ses kalitesini ve uzamsal akustik hassasiyetini geliştirir.

Güçlü bas frekansları 

INZONE H3'ün muhafazasındaki oluklar, patlama ve motor gibi derin seslerin son derece gerçekçi olmasını sağlayan güçlü bas için düşük frekanslı ses üretimini kontrol ve optimize eder. Çevresindeki oyun dünyasında yaşananları ve yoğunluğu duyun.

Rahatça saatlerce oyun oynayın

Uzun süreler oyun oynamaya devam edebilmeniz için INZONE H3'ü son derece konforlu olacak şekilde geliştirdik. Yandan minimal bir baskı uygulayarak, takıldığında güvenli ve sağlam olacak şekilde tasarlanan bu kulaklık, aralıksız saatlerce aksiyona hazırdır.

Kafanıza mükemmel uyum sağlayan yastıklar

Geniş, yumuşak kafa bandı yastıkları, uzun süre kullanımlarda konfor için ağırlığı kafanıza eşit şekilde dağıtır.

Kulakların çevresine tam oturur

Yumuşak naylon kulaklık yastıkları, kafanızın yan tarafıyla teması optimize ederek kulaklarınız üzerindeki baskıyı en aza indirecek biçime sahiptir. Bu son derece konforlu kulaklık yastığı malzemesi, güvenilirlik ve ses yalıtımı için tasarlanmıştır.

Net iletişim sayesinde takımınızı zafere götürün

Görevleri net ve kesin bir şekilde koordine edin. Yukarı kaldırılabilir esnek bir çubuk biçimli ve sessize alma özelliğine sahip bir mikrofon, ekip üyeleriyle oyun içinde zahmetsizce iletişim kurmanıza olanak tanır.

Ses odaklı, çubuk biçimli mikrofon

Çubuk biçimli, yüksek kaliteli mikrofon, tasarımı sayesinde ağza daha fazla yaklaştırılabilir, böylece her zaman net bir şekilde duyulmanızı sağlar. Mikrofon tek yönlü olduğu için sesinizi, oyun sırasında en coşkulu anlarda bile net bir şekilde alır.

INZONE H3'ün kulaklık başlıklarını ve sola doğru uzatılmış çubuk biçimli mikrofonun gösterildiği yakın çekim görüntüsü
Discord Certified Logosu
Discord Onaylı

Kulaklığınız Discord ses, video ve metin iletişim hizmetiyle iyi performans gösterdiğini bilerek çevrimiçi oyunlarda arkadaşlarınızla rahatça sesli sohbet edin.

Zahmetsiz kullanım için sade oval tasarım

INZONE H3 kulaklığımızda, oyun sırasında işlevleri kolayca değiştirebilmeniz ve ayarları düzenleyebilmeniz için ergonomik tasarımlı kontrol düğmeleri ve tuşları bulunur. Ses seviyesi tuşu, kolay kullanım için çıkıntılı bir tasarıma sahiptir ve endişesiz bir oyun deneyimi için kablo ekleri son derece dayanıklıdır.

Sol tarafta bulunan kontroller

Ses seviyesi tuşu ve çubuk biçimli mikrofon dahil olmak üzere ana özellikler ve kontroller sol kulaklık başlığındadır. Oyun oynarken tümüne kolayca erişilebilir.

Ses seviyesi tuşu ve çubuk biçimli mikrofonun yerinin gösterildiği sol kulaklık başlığı
Oynanışı kişiselleştirin

INZONE Hub PC yazılımımız, çeşitli ses ve donanım ayarları dahil olmak üzere geniş bir işlem yelpazesinde özelleştirme yaparak INZONE H3 deneyiminizi kişiselleştirmenize olanak tanır. EQ işlevini kullanarak daha yüksek netlik ve sürükleyicilik için ses frekanslarında oyununuza göre ince ayar yapın.

Sürdürülebilirlik düşüncesi

Ürünlerimiz hem şık hem de çevreyi düşünen tasarıma sahiptir. INZONE H3'ün ambalaj malzemesi, Sony'nin ürün ve uygulamalarının çevresel etkisini azaltmaya yönelik taahhüdünü yansıtacak şekilde plastik içermez ve sadece geri dönüştürülmüş malzemeler ve dokusuz selülozla üretilmiştir.

Çeşitli sürdürülebilir malzemeler içeren üç plaka
Kulaklığı ve USB AUDIO BOX'ı gösteren toplu görüntü
Kutunun içeriği

H3 kulaklığınızın ambalajını açtığınızda bir USB AUDIO BOX bulacaksınız.

INZONE oyun monitörleriyle duyularınızı keskinleştirin

INZONE monitörlerimiz oyun deneyiminizi üst seviyeye çıkarır ve becerilerinizi en iyi şekilde sergilemenize yardımcı olur.Özellikler ve Teknik Nitelikler

Sony INZONE H3 kablolu oyun kulaklığıyla görevlere hazırlanın. Kulaklıkta, oyuncuların ideal seçeneği olmasını sağlayan bir Oyun için 360 Spatial Sound vardır.
  • Oyun için 360 Spatial Sound ile Hassas rakip algılaması

  • Konfor için yumuşak kafa bandı ve yumuşak naylon kulaklık yastıkları

  • Sorunsuz takım iletişimi için çubuk biçimli mikrofon

  • Birden çok kontrol düğmesiyle kolay kullanım

  • INZONE Hub PC yazılımını kullanarak ayarları özelleştirin

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri