İçeriğe Atla

PlayStation®

PlayStation®, üstün ev eğlence merkezinin kalbidir. Oyun oynamak, HD film veya televizyon izlemek, müzik dinlemek ya da bunların hepsini yapmak isteyenler için PlayStation® ideal tercihtir.

En iyisini hedefleyin

Rakipsiz içerik, oyunlar, uygulamalar ve özel içerikleriyle PlayStation®4 sistemi oyunun en iyi adresidir. Piyasadaki en hızlı işlemci ve belleğe sahip PS4™, oyun deneyimini yeni bir seviyeye taşıyor.

Sınırları aşıyor

Sony "dünyanın en iyi konsolu" unvanını nasıl kazandı? İşe sıfırdan başlayarak. 8 çekirdekli AMD Jaguar işlemciyi aldı ve maksimum performans için güçlendirdi. 1,84 TFLOPS grafik çipi ve son teknoloji ürünü GDDR5 RAM de geliştiricilere yeni nesil oyunlar için rakipsiz potansiyel sağladı.

  • Kaliteli donanım
  • Anında paylaşım
  • Uzaktan Oynatma
  • Akış indirme

Süper güçlü PS4 Pro

Tüm ürün yelpazemiz içindeki en güçlü konsolla geleceğin oyun dünyasını keşfedin. PS4 Pro, sunduğu dinamik 4K oyun ve eğlence olanakları, büyüleyici HDR görseller ve daha yüksek kare hızı desteğiyle rakipsiz bir oyun deneyimi yaşatıyor.

Tanıdık his, daha zengin deneyim

Güncelleştirilmiş kontroller

Güncelleştirilmiş kontroller

Geliştirilmiş ikili analog çubuklar, tetik düğmeleri ve yeni kapasitif dokunmatik yüzey ile oyunları daha iyi kontrol edin.

Işıklı çubuk

Işıklı çubuk

Oyundaki işlemlerle senkronize olan 4 renkli LED ışıkla rakiplerin sağlığını ve diğer önemli oyun bilgilerini bir bakışta görün.

Oyunu yaşayın

PlayStation® VR

PlayStation® VR ile sıra dışı oyun deneyimlerinden oluşan yeni bir dünyayı keşfedin. İçgüdülerinizin devreye gireceği yoğun anlarla oyunun içinde olma hissini baştan keşfedin.

PlayStation®Store

Çevrimiçi PlayStation® dünyasında film, müzik ve çok oyunculu oyunlara erişin.

PlayStation®Store

Oyun, film, TV dizisi ve diğer içerik seçeneklerinde en iyi deneyimi yaşatmak için baştan yaratıldı.

PlayStation®Plus

PlayStation® sistemlerinizde geçerli olan tek üyelikle yeni oyunlara, özel indirimlere, erken oyun erişimine ve tam denemelere erişin.

PlayStation®Plus

ÜRÜN SAHİPLERİ İÇİN