BELLEK KARTLARI VE DEPOLAMA ALANI

CEA-M Serisi CFexpress Type A Bellek Kartı

CEA-M960T / CEA-M1920T
CEA-M1920T’ye ait ürün görseli

960GB|1920GB

CEA-M1920T’ye ait ürün görseli
CEA-M Serisi CFexpress Type A Bellek Kartı ürününün görüntüleri
İçerik oluşturucular için geniş depolama alanı

İçerik oluşturucular için tasarlanan, en geniş depolama kapasiteli (1920 GB ve 960 GB) Sony M Serisi CFexpress Type A bellek kartları, uzun ve zorlu çekimlerde idealdir. VPG200 desteğiyle kararlı, yüksek veri hızlı video kaydı sunar.

Bir motosiklet sürücüsünün görüntüsü.
Güvenilir kapasite

Endişelenmeden çekim yapmanızı sağlayacak bol miktarda kapasiteyle yaratıcılık sınırlarınızı önemli oranda genişletin. 960 GB veya 1920 GB’lik geniş depolama kapasitesi, bir yerde saatlerce çekim yapan videograflar olmazsa olmaz bir özelliktir.

Elinde fotoğraf makinesi tutarak video çeken bir adamın görüntüsü.
Kesintisiz video kaydı

XAVC S-I 4K 120 p gibi yüksek bit video kaydetme için ideal olan M Serisi CFexpress Type A bellek kartıyla yüksek bant genişlikli veri sürekli yazılabilir. Ekstra güvence için, video kaydetme kararlılığı sunan VPG Profile 4.0 Specification’ın VPG200’ünü de destekler ve ısı dağılımı videolar düşünülerek tasarlanmıştır. Ayrıca, endişelenmeden iki üç saatlik video verisini çekim yerinde depolayabilirsiniz.

PC ve tablet kalemiyle video klip düzenleyen kişinin görüntüsü.
Verimli iş akışı

Hızlı veri aktarımı ve yedekleme için MRW-G2 kart okuyucu ve 800 MB/sn’ye varan yüksek okuma hızıyla iş akışınızı hızlandırın. Yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve yüksek bit oranlı videolarla sorunsuz çalışın. Projelerinizi hayal gücünüzün hızında hayata geçirin.

Sağlam. Güvenilir. Hazır.

FX6, FX3, α1, α7S III ve α7 IV gibi profesyonel ekipmanlarla birlikte çalışan CFexpress Type A bellek kartları, spor ve mekan çekimlerinin öngörülemezliği veya dış mekan keşiflerinin tehlikeleri için idealdir. Sonsuz güvenle çekim yapmanız, değiştirmeniz ve depolamanız için zorlu çevre koşullarında uzun süreli profesyonel kullanıma göre tasarlanmıştır.

Zeminde buzlu kayalar ve uzakta dağ zirvesi olan kayalık bir tepenin görüntüsü.
En zorlu yerler için

Sony’nin eşsiz TOUGH kart tasarımıyla M Serisi CFexpress Type A bellek kartları profesyonel güvenilirlik sunar. 150 newton ile test edilen bu kartlar CFexpress 2.0 Specification’ından 10 kat daha fazla bükülme direnci sayesinde korunaklıdır. Düşme direnci, zorunlu CFexpress 2.0 Specification’ından 5 kat daha fazladır ve 7,5 m’ye kadar olan düşmelere dayanıklıdır.

Yüzey boyunca uzanan çatlaklarla birlikte, toprak renginde zeminin kuru yüzeyinin görüntüsü.
En zorlu koşullar için

M Serisi CFexpress Type A bellek kartları aşırı sıcaklıklarda, zorlu elektrostatik ortamlarda ve yoğun UV ışığı veya X ışınlarında hatasız çalışır. Özenle tasarlanan iç yapısı IP5X toz direnci ve IP7X nem direnci gerekliliklerini (IP57) kolayca ortadan kaldırır.

Ekran alanında büyüteçli bir lens simgesiyle birlikte bellek kartı çizimi.
Bellek taraması ve izlemesi

Zamanla flaş bellek yıpranır ve artık veri kaydedemez. MRW-G2 kart okuyucuyla birlikte kullanıldığında Sony’nin Media Scan Yardımcı Programı, CFexpress Type A bellek kartınızı tarar ve durumu hakkında sizi haberdar eder böylece hafızası dolmadan önleminizi alabilirsiniz.

Kaybolan dosyaları kurtarın

İşler ters gitse bile, Sony bellek kartı müşterilerine sunulan ve en sık kullanılan çeşitli formatlardaki kazara silinen dosyalar ile bozulan fotoğraf ve videoları kurtaran, indirilebilir kurtarma yazılımıyla felaketten kaçınabilirsiniz.

Masaüstü bilgisayar ekranına bakan bir kişinin görüntüsü.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Sony’nin M Serisi CFexpress Type A bellek kartları, uzun süreli çekimler için ultra yüksek kapasite sunar ve videograflar açısından hayati olan sürekli kayıt performansı için VPG200’ü destekler.
  • 960 GB ve 1920 GB kapasite seçenekleriyle uzun süreli kayıt imkanı.

  • Sürekli video kaydı için VPG200 (Video Performans Garantisi) yüksek yazma hızı

  • 700 MB/sn’ye varan maks. yazma hızı ve 200 MB/s min. sürekli yazma hızı 800 MB/sn’lik yüksek okuma hızı

  • Profesyonel güvenilirlik için TOUGH özellikli, IP57 sınıfı*

  • Kompakt gövde; 20 x 28 x 2,8 mm boyutlar (G x Y x D)

Aktarım Hızı (Yazma)
Maksimum hız: 700 MB/sn
Aktarım Hızı (okuma)
Maksimum hız: 800 MB/sn
Arayüz
PCI Express Gen3 x1
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi