SF-G Serisi UHS-II SD Bellek Kartı ürününün görüntüleri
SF-G Serisi UHS-II SD Bellek Kartı ürününün görüntüleri
SF-G Serisi UHS-II SD Bellek Kartı ürününün görüntüleri

Dünyanın en hızlı SD kartı ile çekim yapın

Her anı büyüleyici ayrıntılarla yakalayın.

Sony'nin yüksek hızlı bellek kartları, seri çekimler arasında daha hızlı arabellek temizleme imkanı sunuyor ve bilgisayara içerik aktarırken etkili bir iş akışını temin ediyor. 

SF-G Serisi

Tam güvenilirlik ve Gelişmiş dayanıklılık

Zorlu çekim koşulları altında test edilen UHS-II Bellek kartları, her yerde güvenilir performans sergiler. Kartlarımız sıcak, soğuk ve ıslak ortam koşullarında düşmelere ve darbelere dayanacak sağlamlıktadır, böylece güvenle çekim yapabilirsiniz. 

İş Akışı Verimliliği 

MRW-S1 okuyucu-yazıcı ile hızlı bir şekilde yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve 4K video aktarımı yapın. 

SF-G Serisi

300 MB/sn'ye varan Aktarım Hızı 

300 MB/sn'ye varan okuma ve 299 MB/sn'ye varan yazma hızı sunan UHS-II, eşsiz bir performans sergiliyor. 

SF-G Serisi

Yaşanılan Anı Yakalamak için Tasarlanan 299 MB/sn'ye varan Yazma Hızı 

299 MB/sn'ye varan yazma hızı, seri çekimler arasında daha hızlı arabellek temizleme imkanı sunarak çekim deneyiminizi optimum düzeye taşıyor. 

Uzun ömürlü olacak şekilde üretilen ortamlar. 

İster çarpıcı aktarım hızlarına ister en zorlu koşullara dayanacak şekilde üretilmiş ortamlara ihtiyacınız olsun, Sony SF-G serisi her fotoğrafçı için eksiksiz çözüm olarak tasarlandı. 

Hayatta bir defa yaşanacak hatıralar ölümsüzleşmeyi bekliyor

Sony yüksek hızlı UHS-II SD kartlar profesyonel fotoğrafçı taleplerini karşılıyor

Anında sosyal medya kullanımının hüküm sürdüğü günümüzde, fotoğrafçıların ve içerik oluşturucuların hiç olmadığı kadar hızlı çalışmaları gerekiyor. Sony UHS-II Bellek kartlarının genel deneyimi nasıl geliştirdiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Desteklenen Arayüz

En üstün performans için UHS-II arayüzünü destekliyor. UHS-I cihazlar ile de uyumludur. 

SF-G Serisi

İndirilebilir File Rescue Yazılımı 

Daha yüksek bir güvenlik düzeyinin keyfini çıkarın ve veri kaybetme ya da önemli dosyaları silme endişesini bir daha hiç yaşamayın. 

SF-G Serisi

Geniş uyumluluk 

Sony'nin yüksek hızlı bellek kartları, ciddi fotoğrafçıların ve profesyonellerin kullandığı güçlü görüntüleme cihazları ile mükemmel uyumluluk gösterecek şekilde tasarlandı. 

Özellikler ve Teknik Nitelikler
SF-G serisi, UHS II arayüzünü destekleyen yüksek performanslı DSLR'lerle yüksek çözünürlüklü görüntülerin kesintisiz çekimini destekleyebilecek 299 Mb/sn'ye kadar ultra yüksek yazma hızına sahiptir.
  • UHS hız sınıfı 3 ve Sınıf 10 performans ile 300 Mb/sn'ye kadar en yüksek okuma hızı ve 299 Mb/sn'ye kadar yazma hızının tadını çıkarın.

  • XAVC S formatında yüksek kaliteli 4K ve Full HD video çekimi

  • File Rescue yazılımı ile silinen veya zarar gören görüntüleri kurtarın. Bellek kartı müşterileri için ücretsiz indirme seçeneği bulunur.

Aktarım Hızı (okuma)
300 Mb/sn'ye kadar
Aktarım Hızı (Yazma)
299 Mb/sn'ye kadar
Hız Sınıfı
Sınıf 10 (SD Hız Sınıfı), Sınıf 3 (UHS Hız Sınıfı)
Arayüz
UHS-II
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi