İçeriğe Atla
SF-G Serisi UHS-II SD Bellek Kartı ürününün görüntüleri
SF-G Serisi UHS-II SD Bellek Kartı ürününün görüntüleri
SF-G Serisi UHS-II SD Bellek Kartı ürününün görüntüleri

Özellikler

Dünyanın en hızlı SD kartı

SF-G serisi, UHS-II arayüzünü destekleyen yüksek performanslı DSLR'lerle yüksek çözünürlüklü görüntülerin kesintisiz çekimini destekleyebilecek 299 Mb/sn'ye kadar ultra yüksek yazma hızına sahiptir.

DSLR'ler için Sony SD kartları keşfedin

PC'ye Daha Hızlı Aktarım

300 Mb/sn'ye kadar okuma hızıyla, 4K video veya kesintisiz çekimle yüksek çözünürlüklü görüntüler gibi büyük dosyalar bile saniyeler içinde bilgisayara aktarılabilir. Beklemekten çok işlerinize zaman ayırın

File Rescue

Bazen işler yolunda gitmediğinde fotoğraf ve dosya gibi veriler yanlışlıkla silinebilir. Herkesin kullanabileceği kadar basit olan File Rescue, verileri kurtarabilen güçlü bir araçtır. Bellek kartı müşterileri için ücretsiz indirme seçeneği bulunur.

File Rescue yazılımını indirin

Üstün Güvenilirlik

Yoğun kullanımda bile üst düzey güvenilirlik ve dayanıklılık: Röntgen ışınlarına, Suya, Sıcaklığa ve darbelere dayanıklı.

Daha fazlasını görün

Desteklenen Arayüz

Maksimum performans için UHS-II arayüzünü destekler. Ayrıca UHS-I cihazlarıyla uyumludur

SD kartınızın yazma döngüsü sınırlarını izleyin

Fotoğraf makinesinin görüntü depolamayı aniden durdurması her fotoğrafçı için felaket olacaktır. Tüm bellek kartlarındaki hücreler zaman içinde aşırı yazma nedeniyle aşınarak kartın çekim sırasında dahi veri kaydı yapmamasına neden olur. Sony’nin Windows PC ve Mac için SD Scan Hizmet Programı, bellek durumunu kontrol etmek için taktığınızda SD bellek kartını otomatik olarak tarar. Herhangi bir sorun olması halinde sizi uyarak yeni bir kartla değiştirme zamanının geldiğini size bildirir.

SD Scan Hizmet Programını İndirin

Teknik Özellikler
SF-G serisi, UHS II arayüzünü destekleyen yüksek performanslı DSLR'lerle yüksek çözünürlüklü görüntülerin kesintisiz çekimini destekleyebilecek 299 Mb/sn'ye kadar ultra yüksek yazma hızına sahiptir.
  • UHS hız sınıfı 3 ve Sınıf 10 performans ile 300 Mb/sn'ye kadar en yüksek okuma hızı ve 299 Mb/sn'ye kadar yazma hızının tadını çıkarın.

  • XAVC S formatında yüksek kaliteli 4K ve Full HD video çekimi

  • File Rescue yazılımı ile silinen veya zarar gören görüntüleri kurtarın. Bellek kartı müşterileri için ücretsiz indirme seçeneği bulunur.

Aktarım Hızı (okuma)
300 Mb/sn'ye kadar
Aktarım Hızı (Yazma)
299 Mb/sn'ye kadar
Hız Sınıfı
Sınıf 10 (SD Hız Sınıfı), Sınıf 3 (UHS Hız Sınıfı)
Arayüz
UHS-II
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi