SF-G serisi SAĞLAM teknik özellikler ürününün görüntüleri
SF-G serisi SAĞLAM teknik özellikler ürününün görüntüleri
SF-G serisi SAĞLAM teknik özellikler ürününün görüntüleri

Özellikler

Dünyanın en sağlam SD kartı

SF-G serisi SAĞLAM teknik özellikli kartlar güvenilirlik için tasarlanmıştır. Son derece sert malzemelerden yapılmış tek parçalı kalıp gövde, bükülmeye SD standardına göre 18 kat daha fazla dirençlidir, 5 m’ye varan düşmelere dayanır ve toza ve suya karşı en yüksek seviyede dayanıklılık sunar (IP68).

En Sağlam SD kart hakkında daha fazla bilgi alın

Narin kısımlar tasarım dışında bırakıldı

Geleneksel SD kartların dişler ve yazma koruma anahtarı gibi zayıf yönlerinin tasarımdan çıkarılmasıyla güvenilirlik oldukça artırılmıştır. Bu sayede bozulsa dahi veri kaydetmede zorlanma riski azalır.

Suya ve toza üstün dayanıklılık

Hiçbir şekilde sızdırmaz, tek parçalı kalıp, hem suya hem de toza dayanıklılık için en yüksek teknik özelliklerle buluşuyor. IP68 sınıfındaki SF-G serisi SAĞLAM teknik özellikli kartlar; ince tozlara, çamura, kire ve 72 saate kadar 5 m suya batırılmaya dayanabilir.

Dünyanın en hızlı SD kartı

Seri çekim ve yüksek çözünürlüklü video kaydını, 299 MB/sn’ye varan ultra yüksek yazma hızlarıyla bir üst seviyeye çıkarın; bu hız, UHS-II arabirimine sahip en yüksek performanslı DSLR’lere dahi yetecek kadar yüksektir.

Yüksek çözünürlüklü video çekimi için V90

Son V90 Video Hız Sınıfı desteği, bu kartı yüksek çözünürlüklü video kaydı için ideal hale getirir. V90, minimum 90 MB/sn yazma hızını garanti eden en yüksek Video hız sınıfıdır; böylece 8K kalitesine kadar video çekiminde dahi düşen kare veya arabelleğe alma olmayacağından emin olabilirsiniz.

PC'ye Daha Hızlı Aktarım

300 MB/sn’ye varan okuma hızıyla, 4K video veya bir dizi yüksek çözünürlüklü görüntü gibi büyük dosyaları saniyeler içinde PC’ye aktarabilirsiniz. Daha az bekleyin, daha fazla iş yapın.

SD Tarama Yardımcı Programı

Fotoğraf makineniz aniden görüntüleri depolamayı kesse felaket olurdu. Zamanla tüm SD bellekler yıpranır ve kart verileri güvenilir şekilde kaydetmemeye başlar. Sony SD Tarama Yardımcı Programı otomatik olarak düzenli şekilde SD bellek kartınızı tarar ve yeni bir kartla değiştirme zamanı geldiğinde size haber verir. Felaket engellenir. PC ve Mac için kullanılabilir.

SD Scan Hizmet Programını İndirin

Her koşulda güvenilir

Birinci sınıf toza ve suya dayanıklılığın yanı sıra, SAĞLAM teknik özellikli kartlar, X ışınlarına (ISO7816-1), manyetik alanlara, UV ışınlarına ve aşırı sıcaklıklara da dayanıklıdır. Hem de bu özellikleri fotoğraf makineleri ve diğer SD kart okuyucularla geniş uyumluluk sağlayarak sunar.

File Rescue

Bazen işler ters gider ve kazara dosyalarınızı ve fotoğraflarınızı silersiniz. File Rescue, verileri kurtaran güçlü ve kolay kullanılan bir araçtır. Sony bellek kartı müşterileri için ücretsiz indirme seçeneği bulunur.   

File Rescue yazılımını indirin

Teknik Özellikler
Dünyanın en sağlam, en hızlı SD kartlarını sunuyoruz. En zorlu koşullarda çekim yapan ve en yüksek performansı isteyen profesyoneller için tasarlanmıştır. SD standardına göre 18 kat daha fazla bükülme direnci, suya ve toza dayanıklılık bakımından en yüksek seviye sınıflar (IP68), 300 MB/sn’ye varan en yüksek okuma hızı ve 299 MB/sn’ye varan en yüksek yazma hızı ile, SF-G serisi SAĞLAM teknik özellikler profesyonel çalışmaları korur.
  • Ezilmeye ve darbeye karşı dayanıklı tasarımla SAĞLAM teknik özellikler

  • Dişsiz ve anahtarsız tasarım, kırılma riskini ortadan kaldırarak güvenilirliği artırır

  • Toza ve suya en yüksek seviyede (IP68) dayanıklılık

  • Seri ve yüksek çözünürlüklü görüntüler için 299 MB/sn’ye varan, dünyanın en yüksek yazma hızı

  • SD Tarama Yardımcı Programı, kartınızın durumunu izler ve yazma döngüsü sınırına ulaşmadan size haber verir.

Aktarım Hızı (okuma)
300 MB/sn’ye kadar (HD312), 95 MB/sn’ye kadar (SDR104)
Aktarım Hızı (Yazma)
299 MB/sn’ye kadar (HD312), 90 MB/sn’ye kadar (SDR104)
Hız Sınıfı
Sınıf 10 (SD Hız Sınıfı), Sınıf 3 (UHS Hız Sınıfı), V90 (Video Hız Sınıfı)
Arayüz
UHS-II
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi